сайт за парфюми

  • 3 158
  • 49
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 414
Момичета,дълго време търсих любимия си парфюм Ескада-Рокин Рио,но ми казаха,че е свършил.
Сега се чудя от кой сайт да си го поръчам където да е наистина ОРИГИНАЛЕН newsm78

# 1
  • Мнения: 1 881
Повече от две години пазарувам от тук, познавам се лично вече с момчето. В началото си купувах същите парфюми, които имам от нормалните магазини, за да ги сравня, абсолютно еднакви са. Носят ми ги на място, където ми е удобно в момента, без да плащам доставката Sunglasses

http://www.-spam292-/

Последна редакция: чт, 21 дек 2006, 23:24 от Небесна

# 2
  • Мнения: 1 290
Повече от две години пазарувам от тук, познавам се лично вече с момчето. В началото си купувах същите парфюми, които имам от нормалните магазини, за да ги сравня, абсолютно еднакви са. Носят ми ги на място, където ми е удобно в момента, без да плащам доставката Sunglasses
ама къде е това "тук"?

# 3
  • Мнения: 1 883
Повече от две години пазарувам от тук, познавам се лично вече с момчето. В началото си купувах същите парфюми, които имам от нормалните магазини, за да ги сравня, абсолютно еднакви са. Носят ми ги на място, където ми е удобно в момента, без да плащам доставката Sunglasses
ама къде е това "тук"?

Жената е пуснала линк отдолу .....

# 4
  • Мнения: 1 881
Викуна, момичето е право, редактирах си съобщението след нейния постинг, за което й благодаря. Голяма съм блейка напоследък, но днес ми е простено, че опаковах 19 подаръка Shocked

# 5
  • Мнения: 1 883
Оффф сори за спама   bouquet

# 6
  • Мнения: 2 414
Повече от две години пазарувам от тук, познавам се лично вече с момчето. В началото си купувах същите парфюми, които имам от нормалните магазини, за да ги сравня, абсолютно еднакви са. Носят ми ги на място, където ми е удобно в момента, без да плащам доставката Sunglasses

http://www.-spam292-/
Мерси,а за колко време го носят ?От софия съм

# 7
  • Мнения: 1 881
Ами  случвало ми се да го искам за след 1 час дори. Но не знам дали е така със всички, или защото отдавна купувам от него Peace И не знам дали по принцип за всички е безплатна доставката, питай, като се обадиш, за да не те заблудя!

# 8
  • Мнения: 2 414
Ами  случвало ми се да го искам за след 1 час дори. Но не знам дали е така със всички, или защото отдавна купувам от него Peace И не знам дали по принцип за всички е безплатна доставката, питай, като се обадиш, за да не те заблудя!
Мерси мисля утре да си поръчам....
А последен въпрос-ако си взема тестер каква е разликата? #Crazy

# 9
  • Мнения: 1 881
Никаква, и това е проверено Laughing

# 10
  • Мнения: 2 414
Никаква, и това е проверено Laughing
Хехе златна си. Laughing
Утре поръчвам дано до събота ми го донесат Whistling

# 11
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз от там си поръчах един тестер и трайността му беше 1 час. Добре че съгласиха да ми го сменят за друг.

Но вече съм си наплашена.  Tired

# 12
  • Мнения: 2 575
не знам как е ПРОВЕРЕНО, но определено не врявам на такива сайтове, както и на магазинчета, които уж продават на половин цена "маркови" парфюми.
И каква е логиката - един и същ парфюм в едно и също количество в този сайт да е с 2 различни цени??
Специално гледах на BULGARI дамските аромати.
И какво означава надписът НОВ при някои бройки, а при други ТЕСТЕР, а при 3-ти не пише нищо......
Достатъчно се накупувах на набедени ТЕСТЕРИ ( нищо че така пише на тях), както и на "конфискувани" от митница и прочие.....  - всичко е едно голямо МЕНТЕ, сред което може и случайно да попаднеш на нещо по-трайно и евентуално оригинално - така де,, не може да няма и малко истински парфюмчета за цвят Mr. Green

# 13
  • Мнения: 2 414
Проблема е,че парфюма,който искам го няма по магазините,защото е доста по-стар. Cry

# 14
  • София
  • Мнения: 3 328
Конкретно от този сайт аз не съм доволна. Не ми издадоха никакъв документ за покупката, с аргумента: "Е, айде сега, ше се лъжеме ли?" /каквото и да значи това/, а парфюмът, който си поръчах, не беше това, което очаквах като аромат. Мтори път не съм пробвала оттам, имам си друг изпитан в това отношение сайт - parfum-bg.com

Общи условия

Активация на акаунт