Изпотяване на дланите

  • 2 988
  • 9
  •   1
Отговори
Може ли някой да ми каже повече за изпотяването на дланите.Нашата Бебка е на 6м. и забелязахме , че дланите и често се изпотяват,което много ни притесни!

# 1
  • София
  • Мнения: 903
На моята дъщеря като беше бебе също много й се изпотяваха дланите. Питала съм педиатърката и тя каза, че няма проблем. Това може би е защото ръчичките на бебетата обикновено са свити - та затова се изпотяват повече.
Но за да сте сигурни и да не се безпокоите напразно - питайте вашата педиатърка  като ходите на консултация. Simple Smile

# 2
  • Мнения: 110
Наблюдавай дали се изпотяват и крачетата и ако е налице това ще трябва да се увеличи вигантола.

# 3
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Може ли някой да ми каже повече за изпотяването на дланите.Нашата Бебка е на 6м. и забелязахме , че дланите и често се изпотяват,което много ни притесни!

 - Може да си е такава Конституцията!

 - А стъпалата? и потта топла или студена е?

# 4
Забелязахме , че и ходилата и се изпотяват , но не толкова интензивно и обилно.Иначе потта и е студена-какво означава това ? А това че трябва да увеличим Вигантола ?

# 5
  • Мнения: 110
Трябва да се консултирате с личния лекар/дано е кадърен/ да му кажете за симптомите и естествено той да прецени какво да прави.
Вигантола се дава като профилактика на рахит на всички бебета.През зимата децата са особено уязвими поради липса на слънчеви излагания,а също така бързото израстване на детето изисква повече СА+ той намалява и затова намалява и вит.Д .

# 6
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
kotanko
Цитат
Забелязахме , че и ходилата и се изпотяват , но не толкова интензивно и обилно. Иначе потта и е студена-какво означава това ?

 - С такива финни симптоми работи само Класическата хомеопатия, обикновен лекар няма понятие на какво се дължи и защо едно дете се поти по дланите и стъпалата, друго по врата, но само по време на сън - а друго не, защо на едно потта е студена, а на друго - топла, защо на едно потта на стъпалата е студена, докато тази на дланите - топла и т.н. и т.н. LOL!  Peace

# 7
Нашата педиатърка , смята че  е наследствено (но  и от двата рода нямаме такива случаи ) и не може да се направи нищо! Евентуално можела да го израстне  , като по-голяма!Сега ще я питаме за Вигантола , но ми дайте ако може повече инфо за хомеопатията. newsm78

# 8
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
Цитат
Сега ще я питаме за Вигантола , но ми дайте ако може повече инфо за хомеопатията. newsm78

 - Трябва да сте наясно, че това е т.н. "Конституция" на даден човек, която с обикновени л-ва не ще се оправи. Напротив, при Потискане на секрети, може да навредите.
 - Ето сайта на нашето Хомеопатично Общество по Класическа Хомеопатия.

http://www.bghomeopathy.org/bg/homeopathy_bg.php

# 9
Благодаря на всички , които взеха отношение по нашия проблем.На тях , а и на всички в този сайт искам д апожелая Весела Коледа и много ,много здраве и късмет през Новата Година ! santa2 santa2 santa2

Общи условия

Активация на акаунт