Защо все така става..

  • 2 526
  • 27
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Незнам откъде да започна толкова ми е криво в момента..
От много време разглеждам форума. Бях си казала че ще започна да пиша когато видя двете чертички.. и ето че преди 20 дни ги видях, втората беше много бледа наистина но все пак беше там, толкова се зарадвах.. Започнах да пиша в съседния форум за бъдещи майки и си чаках да дойде 27 за да ида пак на лекар. Аз ходих още след теста, но тя ми каза че още е прекалено рано и че бледа чертичка не означава положителен тест, а аз все пак си се радвах защото си мислех че не може да има нещо като евентуално си бременна.. И ето че днес ми дойде  Cry, направо не мога да повярвам мислех че след половин година най-накрая сме успели а то.. Направо незнам.. Много ми е криво плаче ми се, а съм на работа.. Вече обърках един договор.. Не мога за нищо да мисля..на всичкото отгоре милото замина на сутринта на Варна на банкет и съм сама..просто трябваше да споделя с някой защото ми е много тежко в момента. Другите месеци пак ми е било криво ама тогава поне си знаех че не е станало, а сега понеже го повярвахме и просто е ужасно.. Cry

# 1
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Прегръщам те Hug, наплачи се, крещи, освободи се от тежестта в сърцето си и не ти обещавам, че ще се почувстваш по-добре, но поне ще ти олекне малко. Днес друго не мога да ти кажа...

# 2
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Сигурна ли си, че е цикъл? Да не правиш начален спонтанен аборт? Защо не говориш с лекар?

Ако все пак всичко е свършило, просто приеми, че за съжаление се случват такива неща. Най-вероятно е станало нещо, но некачествено. Знам от опит, че това е много слаба утеха, но се опитай да приемеш, че ембриончето не се е развило нормално и така е било по-добре. Природата сама коригира грешките си. Аз имам 2 такива случки и знам за какво говоря и колко е трудно да свикнеш и да приемеш случилото се. Всяко зло за добро  Peace изчакайте 1-2 цикъла и пробвайте пак. Следващият път ще се получи, вярвай!
И не забравяй да отидеш на лекар след няколко дни като спре кървенето. Хубаво е да провери как се е изчистила матката.

# 3
  • Мнения: 1 425
Мила ,прекрасно те разбирам как се чувстваш.Миналата седмица и аз преживях същото.Само че при мен се видя енбриончето,беше на три седмици и на четвъртата организма го изхвърли.За това е най-добре да се правят тестове за бременност най-малко след 5 дни закъснение.Поне няма да знаеш  и болката ти ще е по-малка.А сега се наплачи хубаво,после се опитай да се разсееш с нещо и с времето ще го преживееш,просто няма как.Аз започвам отново с опитите и надеждите,пожелавам и на теб същото. Hug Praynig

# 4
  • Мнения: 2 120
Цитат
Сигурна ли си, че е цикъл? Да не правиш начален спонтанен аборт? Защо не говориш с лекар?

Може просто да си прокървила, но с ембриона нещата да са добре. Отиди все пак на лекар.

# 5
  • Мнения: 23
Ами аз на лекар мога да ида чак на 27 защото тя тогава е на работа нали сега са празници..

# 6
  • Варна
  • Мнения: 3 871
Ами аз на лекар мога да ида чак на 27 защото тя тогава е на работа нали сега са празници..
Извинявай, но това е несериозно. Ако си прокървила и имаш нужда от лекарства, за да задържиш плода, това прави положението спешно. Намери спешен кабинет, дежурен лекар или клиника, в която има денонощни дежурства.

# 7
  • Мнения: 23
Права си. Сега звъннах на лекарката. След малко трябва да отида.

# 8
  • Мнения: 7 640
стискаме палци, защото и според мен това едва ли е цикъл.

# 9
  • Свиленград
  • Мнения: 269
Стискам палци,ако си бременна да задържиш бебчо,а ако не си...пак ти стискам палци да стане по-скоро! Че после пък какво те чака с бебока.....и все пак е много хубаво и весело.  bouquet

# 10
  • Мнения: 1 792
Права си. Сега звъннах на лекарката. След малко трябва да отида.
какво става мила всичко наред ли е.дано нещата да се оправят baby_neutral
знам иначе как се чувстваш но това е природа не можем да вървим срещу нея.ти бъди силна и успех

# 11
  • Мнения: 1 205
Стискам палци Peace
Пиши как си ?

# 12
  • Мнения: 23
Вчера ходих на лекар и според нея новината е много добра, а тя е че бебе не е имало, каза ми че е малко вероятно теста да се е повлиял от нещо и затова да е имало бледа втора черта а по-скоро нещо не е бил качествен #Cussing out и ми каза следващият път да си направя поне 3 за да не се разстройвам така и даже ми се поскара ама то и аз съм си виновна наистина трябваше да си направя още един два. Та според нея новината е добра за мен, защото след като не е имало бебе не е имало и сп. аборт следователно следващия месец продължаваме с пълна сила бебеправенето. Simple Smile А пък понеже ми закъсняваше 2 седмици което е доста необичайно за мен се оказа че имам някаква инфекция която се е получила от прашките newsm78 (случвало ли му се е на някой?)и ми забрани да нося прашки и вчера си купих няколко чифта боксерки и няколко бодита не прашка и сега съм се опаковала много сериозно Simple Smile Та така.. Вчера се наревах едно хубаво и сега общо взето ми е по-спокойно като знам че нищо ми няма ще си пия 3 дни хапченцата и започваме пак Simple Smile

# 13
  • Мнения: 1 792
Това за прашките не го знаех newsm78
иначе се радвам че всичко е наред и успех,дано още другия мецец се похвалиш  bouquet

# 14
  • Мнения: 2 825
Френчи, радвам се, че всичко е наред и стискам палци да се похвалиш януари с две чертички Simple Smile
Това за прашките и аз не го знам. Обясни ли ти нещо повече ?

Общи условия

Активация на акаунт