Какви кристали за коса използвате?

  • 8 052
  • 97
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 154
da kakto vsi4ki dr.kristali

# 46
  • Мнения: 2 414
Мерси много аз по принцип питах за кристалите дали могат да се използват всеки ден...
А на суха коса имат ли добър ефект?

# 47
  • Мнения: 154
na syxa kosa efekta im e 4e ako ti se naelektrizira kosata ia "yspokoiavat".a za podxranvane nai dobre se popivat na vlajna kosa

# 48
  • Мнения: 2 414
na syxa kosa efekta im e 4e ako ti se naelektrizira kosata ia "yspokoiavat".a za podxranvane nai dobre se popivat na vlajna kosa
Ок мерси много. Grinning
А рпоследен въпрос-би ли ми дала ориентировъчна цена за тези на Лореал?

# 49
  • Мнения: 154
ne sum mn.sigyrna no sa niakude okolo 30 ml.-20 lv.i vse pak si mislia 4e na revlon,biofarma ili cristian of roma sa podobri..

# 50
  • Мнения: 1 028
Преди си вземах тези на "Биофарма",а сега и аз съм на"Parisienne",с лененото семе,и те вършат същата работа Peace

# 51
ne sum mn.sigyrna no sa niakude okolo 30 ml.-20 lv.i vse pak si mislia 4e na revlon,biofarma ili cristian of roma sa podobri..
A poslednite kade mogat das se namerqt v sofia i cena?

# 52
  • Мнения: 1 449
Използвала съм само на Лореал, затова не мога да направя сравнение. В салона ги слагат след изправянето, аз в къщи започнах да ги нанасям на влажна коса, преди третирането на косата с преса, ефектът ми се струва по-добър, а изправянето по-лесно. Слагам си и ако само намачквам косата си, просто да я "укротя".

# 53
  • Мнения: 703
Последно си взех на Рилкен,доволна съм!

# 54
  • Мнения: 2 414
Използвала съм само на Лореал, затова не мога да направя сравнение. В салона ги слагат след изправянето, аз в къщи започнах да ги нанасям на влажна коса, преди третирането на косата с преса, ефектът ми се струва по-добър, а изправянето по-лесно. Слагам си и ако само намачквам косата си, просто да я "укротя".
Аз вече сериозно се замислям дали да не си взема такива кристали,защото през ден използвам сешоар.
Би ли ми казала какъв е ефекта томно от тези кристали?
Благодаря предварително. Grinning

# 55
  • Мнения: 27 524
На 3 марки съм ползвала и разлики никакви  Grinning Все са хубави  Peace

# 56
  • Мнения: 5 616
milaaa, кристалите предпазват косата от горещата струя на сешоара,помагат за по-лесно стилизиране и придават блясък.

# 57
  • Мнения: 2 414
milaaa, кристалите предпазват косата от горещата струя на сешоара,помагат за по-лесно стилизиране и придават блясък.
Мерси,значи вече реших-ще си взема професионалните на Лореал Sunglasses
И последен въпрос-какво количество от продукта се нанася? newsm78

# 58
  • Мнения: 5 616
Зависи колко ти е дълга косата, но са казвали, че 1-2 натискания с помпичката за дълга коса са ок. Иначе косата изглежда като мазна. Аз ги имам отскоро и си слагам по 2 капки. Не забелязвам косата ми да се омазнява по-бързо, напротив.

# 59
  • Мнения: 2 414
Зависи колко ти е дълга косата, но са казвали, че 1-2 натискания с помпичката за дълга коса са ок. Иначе косата изглежда като мазна. Аз ги имам отскоро и си слагам по 2 капки. Не забелязвам косата ми да се омазнява по-бързо, напротив.
Ами косата ми е със средна дължина,значи май едно натискане ще е достатъчно... newsm78
Мерси много за отзивчивостта

Общи условия

Активация на акаунт