Какви кристали за коса използвате?

  • 8 051
  • 97
  •   1
Отговори
  • На небето
  • Мнения: 5 530
* Каква марка?
* Какви мл.?
* Колко струва?
* Доволни ли сте?

- Аз си купих на PARISIENNE Italia с ленено семе за цъфтяща коса
- 50ml.
- 7,60лв.
- За сега съм доволна косата става бляскава, но го ползвам от скоро и не знам коя марка са най добри.

# 1
  • Мнения: 154
v momenta polzvam na BLACK -100 ml. sa kum 9 lv.i sam mnogo dovolna . drygia variant sa BIOFARMA-100 ml-sa kum 9-10 lv.

# 2
  • Мнения: 5 362
На Биофарма-30мл-4.80лв.

# 3
  • Мнения: 2 897
На Биофарма-50мл към 7 лева излизат.

# 4
  • Мнения: 1 668
BioPharma
30ml
струват някаде кам 5-6лв, но аэ лично не ги намирам эа нещо специялно ,може би на мен не ми действат така както на другите мами , защото сам чела много добри отэиви тук эа тях newsm78

# 5
  • Мнения: 6 155
Биофарма, 100мл - 10лв.  Wink

# 6
  • Мнения: 5 622
На Биофарма-50мл към 7 лева излизат.

И аз тези използвам.

# 7
  • Мнения: 154
Na BIOFARMA-nai izgodno izlizat 100 ml.-10lv

# 8
  • На небето
  • Мнения: 5 530
А доволни ли сте от тези на Биофарма?
И аз ги видях и бяха доста евтини в сравнение с другите, но не знаех дали са хубави.

# 9
  • Мнения: 177
Полzвала съм на AVON и Biopharma и макар на AVON да са по-скъпи, съм по-доволна от Biopharma.

# 10
# 11
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
- Аз си купих на PARISIENNE Italia с ленено семе за цъфтяща коса

Чувала съм, че са хубави.

Аз ползвам BIOFARMA, 100мл. за 10лв.

# 12
  • Мнения: 2 936
и моите са италиански,само че на STRUTTURA
100 мл. са към 20 лв.

# 13
  • София
  • Мнения: 4 397
Биофарма, 100мл - 10лв.  Wink

И аз такива  Peace

# 14
  • Мнения: 382
Да попитам,а от къде си ги взехте тези на Биофрама кристали,защото в две магазинчета проверявах и нямаха newsm78 Embarassed

# 15
  • Мнения: 7 186

И аз. Засега не мисля да ги сменям, добри са.

# 16
  • Мнения: 2 768
Аз да питам, кристалите ли използвате ли за изправяне на косата? Аз защото си слагам само когато използвам преса.
Ако не - кой продукт се слага преди "гладене"?

# 17
  • Мнения: 6 164
На Биофарма, но т.к. си купих първия път голямо шише, сега си купувам само пълнители и излиза по-евтино! Mr. Green

# 18
  • Мнения: 891
На Биофарма - 100мл. за 10лв  Peace Доволна съм, не смятам да ги сменям.
Ползвала съм и едни италиански /но не помня как се казваха/ и те не бяха лоши.

# 19
  • Мнения: 5 362
Да попитам,а от къде си ги взехте тези на Биофрама кристали,защото в две магазинчета проверявах и нямаха newsm78 Embarassed
От аптеката си ги взех аз.

# 20
  • Мнения: 15
Преди ползвах на Cristian of Roma, но по съвет на фризьор ги смених с кристали, които имат силикон, защото се оказа, че при продължително ползване на кристали косата се накъсва, а аз имах именно такъв проблем, така, че момичета внимавайте!!! А на въпроса от къде може да се купят кристали в София - на Алабин/от страни на Съдебната палата/ има едно малко магазинче с продукти само за коса.

# 21
  • Мнения: 292
Биофарма, 100мл - 10лв.  Wink


Доволна съм ,но мисля да опитам други следващия път.

# 22
И от кристалите със силикон ли се накъсва косата? А добре ли е да се използват всеки път след миене на косата, засщото всеки път я суша и искам да я предпазя?

# 23
  • Мнения: 1 021
Биофарма!  Peace

# 24
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Биофарма!

# 25
  • Мнения: 2 956
На Биофарма-50мл към 7 лева излизат.
И аз тях ползвам  Peace

# 26
  • Мнения: 1 802
BioPharma 60 ml към 7-8 лв
Засега съм доволна от тях!  Simple Smile

# 27
  • Мнения: 5 140
Иаз съм с Биофарма. Peace

# 28
  • Мнения: 154
Tova s nakasvaneto na kosata ot ypotreba na kristali sa niakakvi  ostareli friziorski mitove.tvardenieto e lisheno ot vsiakakva logika,da ti se omazniava kosata,da gybi forma,da pada boiata i kakvo li oshte ne e po logi4no no ne i tova.az izpolzvam kristali(vkl.sam polzvala i na Cristian of roma)da ne vi izluja no mojebi ve4e okolo 4 godini i kato gledam ne sa mi se otrazili zle-daje naprotiv.

# 29
  • Мнения: 5 613
Ползвам Биофарма, но не виждам особена разлика. Май само косата ми е по-мека.

# 30
  • Мнения: 2 414
Кристалите могат ли да се нанасят на суха коса?

# 31
  • Мнения: 1 290
Биофарма,не съм доволна,косата пак ми цъфти,чупи се и ми се омазнява бързо от тях Sick

# 32
  • Мнения: 658
На СЕРИ козметикс Peace

# 33
  • Мнения: 2 936
Аз да питам, кристалите ли използвате ли за изправяне на косата? Аз защото си слагам само когато използвам преса.
Ако не - кой продукт се слага преди "гладене"?

има точно определени продукти които се използват преди употребяването на пресата  Peace
мога да ти препоръчам на Лореал профешънъл !
аз слагам кристали след изправянето.

# 34
  • Мнения: 2 414
Аз да питам, кристалите ли използвате ли за изправяне на косата? Аз защото си слагам само когато използвам преса.
Ако не - кой продукт се слага преди "гладене"?

има точно определени продукти които се използват преди употребяването на пресата  Peace
мога да ти препоръчам на Лореал профешънъл !
аз слагам кристали след изправянето.
Моля те дай малко повече инфо Praynig

# 35
  • София
  • Мнения: 722
Кристалите могат ли да се нанасят на суха коса?
Могат! На Биофарма на кутийката пише, че се използват при мокра с при суха коса.

# 36
  • Мнения: 2 414
Кристалите могат ли да се нанасят на суха коса?
Могат! На Биофарма на кутийката пише, че се използват при мокра с при суха коса.
А стават ли за всекидневна употреба?

# 37
  • Мнения: 5 317
В момента не използвам,но съм най-доволна от кристалите на Биофарма.

# 38
  • Мнения: 209
Май вече имаше такава тема.. newsm78
ползвам на Biopharma

# 39
  • Мнения: 1 986
BioPharma 60 ml към 7-8 лв
Засега съм доволна от тях!  Simple Smile

Аз също Peace

# 40
  • Мнения: 2 498
И аз не съм доволна от Биофарма-сега позвам на SAPHIR professional с ленено семе и копринени протеини, италиански-100 мл. към 20 лв. бяха....

# 41
  • Мнения: 17 407
А доволни ли сте от тези на Биофарма?
И аз ги видях и бяха доста евтини в сравнение с другите, но не знаех дали са хубави.


Не съм доволна. Ползвам тези на Парисини с ленено семе- за мен са по- добри.

# 42
  • Мнения: 2 414
А има ли кристали от професионалната серия на Лореал и ддобри ли са понеже нещо нямам много доверие на Биофарма. Stop

# 43
  • Мнения: 154
mislia 4e imashe,no gi vodiat flyid.

# 44
  • Мнения: 2 414
А те стават ли за всекидневна употреба?

# 45
  • Мнения: 154
da kakto vsi4ki dr.kristali

# 46
  • Мнения: 2 414
Мерси много аз по принцип питах за кристалите дали могат да се използват всеки ден...
А на суха коса имат ли добър ефект?

# 47
  • Мнения: 154
na syxa kosa efekta im e 4e ako ti se naelektrizira kosata ia "yspokoiavat".a za podxranvane nai dobre se popivat na vlajna kosa

# 48
  • Мнения: 2 414
na syxa kosa efekta im e 4e ako ti se naelektrizira kosata ia "yspokoiavat".a za podxranvane nai dobre se popivat na vlajna kosa
Ок мерси много. Grinning
А рпоследен въпрос-би ли ми дала ориентировъчна цена за тези на Лореал?

# 49
  • Мнения: 154
ne sum mn.sigyrna no sa niakude okolo 30 ml.-20 lv.i vse pak si mislia 4e na revlon,biofarma ili cristian of roma sa podobri..

# 50
  • Мнения: 1 028
Преди си вземах тези на "Биофарма",а сега и аз съм на"Parisienne",с лененото семе,и те вършат същата работа Peace

# 51
ne sum mn.sigyrna no sa niakude okolo 30 ml.-20 lv.i vse pak si mislia 4e na revlon,biofarma ili cristian of roma sa podobri..
A poslednite kade mogat das se namerqt v sofia i cena?

# 52
  • Мнения: 1 449
Използвала съм само на Лореал, затова не мога да направя сравнение. В салона ги слагат след изправянето, аз в къщи започнах да ги нанасям на влажна коса, преди третирането на косата с преса, ефектът ми се струва по-добър, а изправянето по-лесно. Слагам си и ако само намачквам косата си, просто да я "укротя".

# 53
  • Мнения: 703
Последно си взех на Рилкен,доволна съм!

# 54
  • Мнения: 2 414
Използвала съм само на Лореал, затова не мога да направя сравнение. В салона ги слагат след изправянето, аз в къщи започнах да ги нанасям на влажна коса, преди третирането на косата с преса, ефектът ми се струва по-добър, а изправянето по-лесно. Слагам си и ако само намачквам косата си, просто да я "укротя".
Аз вече сериозно се замислям дали да не си взема такива кристали,защото през ден използвам сешоар.
Би ли ми казала какъв е ефекта томно от тези кристали?
Благодаря предварително. Grinning

# 55
  • Мнения: 27 524
На 3 марки съм ползвала и разлики никакви  Grinning Все са хубави  Peace

# 56
  • Мнения: 5 613
milaaa, кристалите предпазват косата от горещата струя на сешоара,помагат за по-лесно стилизиране и придават блясък.

# 57
  • Мнения: 2 414
milaaa, кристалите предпазват косата от горещата струя на сешоара,помагат за по-лесно стилизиране и придават блясък.
Мерси,значи вече реших-ще си взема професионалните на Лореал Sunglasses
И последен въпрос-какво количество от продукта се нанася? newsm78

# 58
  • Мнения: 5 613
Зависи колко ти е дълга косата, но са казвали, че 1-2 натискания с помпичката за дълга коса са ок. Иначе косата изглежда като мазна. Аз ги имам отскоро и си слагам по 2 капки. Не забелязвам косата ми да се омазнява по-бързо, напротив.

# 59
  • Мнения: 2 414
Зависи колко ти е дълга косата, но са казвали, че 1-2 натискания с помпичката за дълга коса са ок. Иначе косата изглежда като мазна. Аз ги имам отскоро и си слагам по 2 капки. Не забелязвам косата ми да се омазнява по-бързо, напротив.
Ами косата ми е със средна дължина,значи май едно натискане ще е достатъчно... newsm78
Мерси много за отзивчивостта

# 60
  • Мнения: 5 613
За нищо. Дано останеш доволна!  Simple Smile

# 61
  • Мнения: 218
Аз да питам, кристалите ли използвате ли за изправяне на косата? Аз защото си слагам само когато използвам преса.
Ако не - кой продукт се слага преди "гладене"?

Преди изправяне на косата трябва да сложиш задължително препарат за изправяне. Той предпазва от изтощаване косъма, като създава нещо като фина обвивка. Има различни марки препарати, аз лично съм доволна от тези на YUNSEY, използвам и същия серум за коса./LONDA  също са доста добри/

# 62
  • Мнения: 463
аз някак си не съм фенка на кристалите. може би не съм ги използвала правилно, но никаква полза не видях.

# 63
  • Толбухин
  • Мнения: 2 505
и аз такива ползвам

# 64
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Зависи колко ти е дълга косата, но са казвали, че 1-2 натискания с помпичката за дълга коса са ок. Иначе косата изглежда като мазна. Аз ги имам отскоро и си слагам по 2 капки. Не забелязвам косата ми да се омазнява по-бързо, напротив.
Ами косата ми е със средна дължина,значи май едно натискане ще е достатъчно... newsm78
Мерси много за отзивчивостта

Как 1-2 впръсквания, аз слагам доста повече по 1 на кичур (за цялата коса към 5-7 натискания)дължината ми е 6 пръста под раменете някъде, но слагам само в краищата. Според фризьорката ми, се слага кичур по кичур за дълбоко подхранване и овлажняване на косъма, от нея разбрах, че колкото повече по добре особено за изтощена и цъфтяща коса.

# 65
Преди изправяне на косата трябва да сложиш задължително препарат за изправяне. Той предпазва от изтощаване косъма, като създава нещо като фина обвивка. Има различни марки препарати, аз лично съм доволна от тези на YUNSEY, използвам и същия серум за коса./LONDA  също са доста добри/
[/quote]

Lemon, знаеш ли в Сф къде се продават продуктите на YUNSEY! Ползвам боята и мн. ми харесва, бих искала да пробвам и стилизиращите им продукти.

# 66
  • Мнения: 1 449
Зависи колко ти е дълга косата, но са казвали, че 1-2 натискания с помпичката за дълга коса са ок. Иначе косата изглежда като мазна. Аз ги имам отскоро и си слагам по 2 капки. Не забелязвам косата ми да се омазнява по-бързо, напротив.
Ами косата ми е със средна дължина,значи май едно натискане ще е достатъчно... newsm78
Мерси много за отзивчивостта

Как 1-2 впръсквания, аз слагам доста повече по 1 на кичур (за цялата коса към 5-7 натискания)дължината ми е 6 пръста под раменете някъде, но слагам само в краищата. Според фризьорката ми, се слага кичур по кичур за дълбоко подхранване и овлажняване на косъма, от нея разбрах, че колкото повече по добре особено за изтощена и цъфтяща коса.

И аз слагам доста, особено ако е на влажна коса.

# 67
  • Мнения: 2 414
Зависи колко ти е дълга косата, но са казвали, че 1-2 натискания с помпичката за дълга коса са ок. Иначе косата изглежда като мазна. Аз ги имам отскоро и си слагам по 2 капки. Не забелязвам косата ми да се омазнява по-бързо, напротив.
Ами косата ми е със средна дължина,значи май едно натискане ще е достатъчно... newsm78
Мерси много за отзивчивостта

Как 1-2 впръсквания, аз слагам доста повече по 1 на кичур (за цялата коса към 5-7 натискания)дължината ми е 6 пръста под раменете някъде, но слагам само в краищата. Според фризьорката ми, се слага кичур по кичур за дълбоко подхранване и овлажняване на косъма, от нея разбрах, че колкото повече по добре особено за изтощена и цъфтяща коса.

И аз слагам доста, особено ако е на влажна коса.
Не ви ли се омазнява по-бързо косата?

# 68
  • Мнения: 3 835
Тези кристали, за заздравяване на косъма ли се използват, и забелязали ли сте ефект?

# 69
  • Мнения: 28
Ползвам на Лореал редовно,много ми е суха косата,доволна съм,особено за изправяне са върхъ!
Тео,по-скоро предпазват,но има и подхранващи съставки в тях.

# 70
  • Мнения: 2 414
Ползвам на Лореал редовно,много ми е суха косата,доволна съм,особено за изправяне са върхъ!
Тео,по-скоро предпазват,но има и подхранващи съставки в тях.
А какво е цената им?

# 71
  • Мнения: 3 835
Ползвам на Лореал редовно,много ми е суха косата,доволна съм,особено за изправяне са върхъ!
Тео,по-скоро предпазват,но има и подхранващи съставки в тях.

Моята коса е изключително суха, но не я изправям, точно обратното. Предпазват от какво? newsm78 Косата ти пооправи ли се, като ги използваш. Моята е ужасно суха, но никоя фризьорка, не ми е препоръчвала да си купя.

# 72
  • Мнения: 5 613
Предпазват от какво? newsm78 Косата ти пооправи ли се, като ги използваш.
Предпазват от цъфтене и от горещата струя на сешоара.

# 73
  • Мнения: 3 835
Предпазват от какво? newsm78 Косата ти пооправи ли се, като ги използваш.
Предпазват от цъфтене и от горещата струя на сешоара.

Мерси, ще пробвам, тя моята не цъфти много, ама може и да ми помогнат. Една майка спомена за магазинчето на Алабин, там наистина има много работи, на много добри цени. Всякакви професионални помади.

# 74
  • Мнения: 2 414
Предпазват от какво? newsm78 Косата ти пооправи ли се, като ги използваш.
Предпазват от цъфтене и от горещата струя на сешоара.

Мерси, ще пробвам, тя моята не цъфти много, ама може и да ми помогнат. Една майка спомена за магазинчето на Алабин, там наистина има много работи, на много добри цени. Всякакви професионални помади.
Професионални ли?Би ли ми казала на кои марки?  bouquet

# 75
  • Мнения: 3 835
Професионални ли?Би ли ми казала на кои марки?  bouquet

Много са марките. Всичко, което го гледам във фризьорските салони, го има там. Огромни кутии маски за коса, такива разни стилизанти, които ги няма по парфюмериите, шампоани и балсами, в големи шишета, много работи има. То е много малко, и ако не го знаеш, вероятно ще го подминеш. Само продукти за косата продават. Всичко, което се сетиш. Повечето от нещата, не съм ги виждала на други места.

# 76
  • Мнения: 2 414
Професионални ли?Би ли ми казала на кои марки?  bouquet

Много са марките. Всичко, което го гледам във фризьорските салони, го има там. Огромни кутии маски за коса, такива разни стилизанти, които ги няма по парфюмериите, шампоани и балсами, в големи шишета, много работи има. То е много малко, и ако не го знаеш, вероятно ще го подминеш. Само продукти за косата продават. Всичко, което се сетиш. Повечето от нещата, не съм ги виждала на други места.
А професионалните продукти на Лореал има ли ги? newsm78

# 77
  • Мнения: 3 835

А професионалните продукти на Лореал има ли ги? newsm78

Точно за Лореал, не мога да се сетя, би трябвало да ги има. Купувала съм си, едни огромни кутии с маска за коса, стилизанти, шампоани. Ползвам боя на Лореал, но не съм я купувала от там. Трябва да разгледаш, добре е заредено магазинчето. Когато го открих, бях във възторг, защото много от нещата там, съм ги виждала, само във фризьорските салони.

# 78
  • Мнения: 2 414

А професионалните продукти на Лореал има ли ги? newsm78

Точно за Лореал, не мога да се сетя, би трябвало да ги има. Купувала съм си, едни огромни кутии с маска за коса, стилизанти, шампоани. Ползвам боя на Лореал, но не съм я купувала от там. Трябва да разгледаш, добре е заредено магазинчето. Когато го открих, бях във възторг, защото много от нещата там, съм ги виждала, само във фризьорските салони.
Мерси много Sunglasses
А би ли ми казала самото магацинче до какво е близко? newsm78

# 79
  • Мнения: 3 835
А би ли ми казала самото магацинче до какво е близко? newsm78

Ами, много ми е трудно да ти кажа, и аз самата всеки път, много внимавам, да не го пропусна. Вървиш по Алабин, от Витошка, по посока "Хр. Ботев", има една закусвалня в началото, мисля, че след нея беше, преди първата пряка улуца. Нещо такова, дано не греша, ако гледаш внимателно, няма да го изпуснеш.

# 80
  • Мнения: 2 414
А би ли ми казала самото магацинче до какво е близко? newsm78

Ами, много ми е трудно да ти кажа, и аз самата всеки път, много внимавам, да не го пропусна. Вървиш по Алабин, от Витошка, по посока "Хр. Ботев", има една закусвалня в началото, мисля, че след нея беше, преди първата пряка улуца. Нещо такова, дано не греша, ако гледаш внимателно, няма да го изпуснеш.
ок мерси много-утре ще го потърся.
А има ли разлика в цените или не?

# 81
  • Мнения: 3 835
ок мерси много-утре ще го потърся.
А има ли разлика в цените или не?

Определено мисля, че има, но съм си купувала неща, които ги няма в парфюмериите, и нямам много база за сравнение. На мен ми се сториха, много добри цените. Примерно спомням си, че една кутия от 1кг. маска за коса, е ок.16лв. Нещо такова, отдавна не съм ходила, и аз трябва да отида скоро. Аз като си напазарувам от там, после не ходя много време. Веднъж си бях купила от фризьорката ми един стилизант, "Олио не олио", за къдрици, там го намерих, по-евтин, а фризьорката ми твърдеше, че го няма никъде.

# 82
  • Мнения: 6 713
А може ли снимка или линк към някой такъв продукт?  Praynig
Значи се ползват преди сушене и за повече обем и сила на косъма?  newsm78

Благодаря  Hug

# 83
  • Мнения: 2 414
ок мерси много-утре ще го потърся.
А има ли разлика в цените или не?

Определено мисля, че има, но съм си купувала неща, които ги няма в парфюмериите, и нямам много база за сравнение. На мен ми се сториха, много добри цените. Примерно спомням си, че една кутия от 1кг. маска за коса, е ок.16лв. Нещо такова, отдавна не съм ходила, и аз трябва да отида скоро. Аз като си напазарувам от там, после не ходя много време. Веднъж си бях купила от фризьорката ми един стилизант, "Олио не олио", за къдрици, там го намерих, по-евтин, а фризьорката ми твърдеше, че го няма никъде.
А този стилизант на коя марка е?

# 84
  • Мнения: 3 835
А този стилизант на коя марка е?

Последния, който съм си купувала, пише: GUHL, немски е някакъв. Предишният, пише нещо, ?APHIR  Professional, като кажеш, какво търсиш, жената ще ти обясни. Но това май, не са марки, а имената на продуктите, не мога да се ориентирам. Специално, този стилизант, не знам дали го има, от тези по-известните марки, поне на мен. 

# 85
  • Мнения: 2 414
А този стилизант на коя марка е?

Последния, който съм си купувала, пише: GUHL, немски е някакъв. Предишният, пише нещо, ?APHIR  Professional, като кажеш, какво търсиш, жената ще ти обясни. Но това май, не са марки, а имената на продуктите, не мога да се ориентирам. Специално, този стилизант, не знам дали го има, от тези по-известните марки, поне на мен. 
Ок мерси много още утре ще погледна.  bouquet

# 86
  • Мнения: 1 205
Биофарма, 30ml, 5лв.

# 87
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Предпазват от какво? newsm78 Косата ти пооправи ли се, като ги използваш.
Предпазват от цъфтене и от горещата струя на сешоара.

Според моята фризьорка, дългата коса трудно се подхранва от корените. косъма се изсушава не му достига влага и започва да цъфти. Идеята е кристалите да помогнат на косъма да се подхрани и овлажни съответно и да спре цъфтежа. И пак може би зависи от кристалите има такива за цъфтяща коса, има само овлажняващи и др. предполагам.

milaaa моята коса по принцип е мазна в корените суха в краищата (ужасна комбинация), но не забелязвам да се умазнява по бързо, от кристалите изглежда така все едно съм с гел и има блясък. Предполагам, че ако не слагаш в корените не би трябвало да ти се омазнява.  newsm78

# 88
  • София
  • Мнения: 1 626
Абе не би трябвало да се омазняват корените, ама става. И аз го имам този проблем! И добре, че видях темата та се сетих да си сложа от моите, които също са на Биофарма.
Не трябва да се прекалява. В началото супер ми понасяха, после явно се подхраниха краищата и започна по-бързо да ми се омазнява косата.
А и при ресане на косата на следващия ден с гребена са пренася продукта и към корените.
Аз слагам 1-2 натискания на помпата. А косата ми е дълга и гъста.
Иначе са хубаво нещо кристалите, косата стои по-пригладена и тежка, не хвърчи толкова.

# 89
az polzvam na cosmofarma ne omaznqvat izob6to kakto i tova olio ne olio deto go spomenavate po gore kakto i maskite az ne gi vzeh po 16 a po 12 leva maska s4esan i bilki

# 90
# 91
  • Мнения: 1 999
На Биофарма. Доволна съм от тях. Grinning

# 92
  • Мнения: 2 092
SERI на FARCOM-50мл,в магазин за проф.продукти за коса ми ги препоръчаха като по-добри от Биофарма!Използвах 2 опаковки,но сега не употребявам,защото косата ми е къса!За изправяне ползвах балсам на YUNSEY,преди изсушаване-много съм доволна!

# 93
  • София
  • Мнения: 5 605
Биофарма, 100 мл. - 11 лв. Купувам си го от аптеки Ремедиум

# 94
  • Мнения: 298
Биофарма - купувам си пълнител от 100 мл. за около 9 лв.  Peace

# 95
А те оформят ли косата или след тях трябва да се сложат и стилизиращи продукти?

# 96
  • Мнения: 812
биофарма Grinning

# 97
  • Мнения: 311
и аз ползвам биофарма 100мл за 10 лв.Имах и едни италиански ама от "нашите" съм по-доволна  bouquet
А забравих и серума за цъфтящи краища на seri не е лош за 50мл-11лв

Общи условия

Активация на акаунт