проблеми след секцио?

  • 4 479
  • 52
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 986
  Аз скоро родих със секцио Grinning,проблеми засега нямам smile3538

# 31
  • Мнения: 7 186
Не съм имала проблеми.

# 32
Казвали са ми, че при преумора може да опъва, наболява.
И аз съм чувствала от време на време парене и леко опъване, но си мисля, че е от натоварване, защото док каза, че съм като нова  Wink но с белег

# 33
  • Мнения: 7 803
И аз не съм имала проблеми след секциото,а това топче,което напипваш, може да са конците,ако си шита Peace

бе да ти кажа, сигурно е шита, щом е секцио  Mr. Green

топчетата се разсейват след време. Аз имах доста, не са проблем.
някои ги лепят  Wink

# 34
  • Мнения: 1 041
Знам,че може и да те лепят,а не шият  Wink

# 35
  • София
  • Мнения: 4 120
След първото секцио ме понаболяваше понякога. През втората бременност ме болеше силно през първите месеци и си мислех, че имам сраствания. Когато ме отвориха се оказа, че вътре всичко си е идеално. Нямаше сраствания. Никакви проблеми не съм имала и не ми е текла гной.. 

# 36
  • Мнения: 438
Благородно ви завиждам,че не сте имали проблеми след секциото.....
При мен беше по спешност,но това не оправдава докторите,които го извършиха.След изписването започнаха проблемите ми....оказа се че трябва да постъпя отново в болница 1 седмица след изписването,защото ми се образува гноен джоб от едната страна на операцията.Аз отказах и ходих в частния кабинет на професора,който отвори раната и започна да изцежда гнойта.....това продължи цял месец.След това ходих и на нагревки,но вече измина 1година и на моменти пак имам дърпане и болки....
Първото ми раждане беше нормално и винаги гласувам с две ръце за нормалното раждане....
Но това не бива да те плаши.Желая ти весели празници и леко и безпроблемно раждане!!!
Успех!!!

# 37
  • Мнения: 1 029
... обаче като си пипам операцията и на едно място има нещо като топче- странна работа.

Най-добре е да отидеш на лекар все пак, за да си спокойна. Аз също не съм имала до сега проблем след операцията.

След изписването започнаха проблемите ми....оказа се че трябва да постъпя отново в болница 1 седмица след изписването,защото ми се образува гноен джоб от едната страна на операцията.Аз отказах и ходих в частния кабинет на професора,който отвори раната и започна да изцежда гнойта.....това продължи цял месец.След това ходих и на нагревки,но вече измина 1година и на моменти пак имам дърпане и болки....
Cvetina-71 , ужасно е това, което ти се е случило #Crazy Жалко е, че все още има такива лекари... Дано никой да не приживява подобни неща.



# 38
  • Мнения: 1 029
здравейте на всички, много ме интересува като първия път е секцио и втория ли ще е така, лекарите дават различни отговори и аз не знам кое е за предпочитане. теримина ми е определн за 15 февруари и още не са казали как ще раждам. и кога трябва да се определи - определено трябва да е дпреди термина.

rali-alex , струва ми се, че ще е по-добре да пуснеш отделна тема с въпросите си, за да има повече мами, които ще ти отговорят. Или първо потърси с търсачката, има много стари теми по въпроса.  Peace

# 39
  • Мнения: 9 892
Знам,че може и да те лепят,а не шият  Wink

къде в България лепят?

# 40
  • Мнения: 1 041
Знам,че може и да те лепят,а не шият  Wink

къде в България лепят?
В Русе. Но трябва да си платиш допълнително  Peace

# 41
  • Мнения: 9 892
Знам,че може и да те лепят,а не шият  Wink

къде в България лепят?
В Русе. Но трябва да си платиш допълнително  Peace
благодаря, не знаех  Peace

# 42
  • Мнения: 1 294
Аз бях лепена и шита едновременно.Операцията ми я направиха в Добрич.Нищо не съм плащала допълнително защото секциото ми не беше по желание, а по спешност.
Относто срастванията, мога да ти кажа, че майка ми е получила такива след първото си естествено раждане и поради тази причина цялата и втора бременност е преминала в болки.
Аз след секциото си съм нямала никакви проблеми.Бях като нова седмица след операцията и сама гледах дете и се грижих за домакинството.Сравнявайки възтановяването ми с жени които раждаха естествено, моето беше в пъти по-скоростно от тяхното.
Успех  bouquet

# 43
  • София
  • Мнения: 12 543
В Окръжна болница-София също лепят. Аз родих юли- планово секцио и съм лепена.

# 44

Общи условия

Активация на акаунт