Сливен 4 - Следпразнично настроение

  • 14 752
  • 296
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 7 430
Луничке, Ваня Мерси  Hug

Теб искам да те попитам колко парички го взехте леглото - кошара Wink
Иначе разгледах сайта и точно днес купих това дървеното столче за Миши Peace Абсолютно същото е Laughing

# 31
  • Мнения: 525
Не си спомням вече,но струваше колкото и другите кошари,които се предлагаха тогава.Върти ми се някъде около 300  лева за кошара и скрин.

# 32
  • Мнения: 1 040
Кенга, аз съм доволна от моята педиатърка. Винаги се е отнасяла с разбиране към всеки проблем и се отзовава по всяко време, даже е и джипи на цялата фамилия. Да не говорим, че откакто се е родил малкия постоянно ми дава консултации по телефона дори и за дреболии, а за по-сериозни неща - няма проблем по което и да е време на денонощието и за домашна визита. Казва се д-р Снежана Илиева, а кабинета й е на последния етаж в ДКЦ - 1.

Ние също сме при Илиева и съм доволна, но не на 100%, защото тя е за ранното захранване - ами май само този недостатък съм й открила досега Rolling EyesИначе е отзивчива - антибиотик изписа на Митето след като беше прекарал 2 седмици с кашлица и билковите сиропи не бяха помогнали. Е, то аз каквато съм твърдоглава не му дадох антибиотика ooooh!, а продължих още няколко дни с друг билков сироп и Слава Богу детето се оправи. Това е - винаги, когато съм имала нужда от нещо се е отзовавала PeaceТака че давам положителен глас за нея Peace

# 33
  • Мнения: 237
Момичета,весело посрещане на новата година!
Пожелавам ви да постигнете това,което ще ви прави щастливи!

# 34
  • Мнения: 7 430
...весело посрещане на новата година момичета  bouquet
Ние ще бъдем в къщи до някое време, после в Опал в Сини Камъни и след 12 в Тангра

Да ми са ми живи и здрави родителите да ми гледат дечицата Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 2 000
Момичета, честита нова година. Пожелавам на всички ни 2007 да бъде една хубава и успешна година.

# 36
  • Мнения: 136
На всички сливенски мами и не още такива,както и на някой случайно влязъл татко  Simple Smile -Пожелавам:

Eдна весела , слънчева и спорна 2007 година.С много усмивки и много поводи за тях! Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 22:53 от arlette

# 37
  • Мнения: 7 430
Маслинка, лед, мартини,
на здраве, за много години!
Здрави, щастливи, засмяни
и цяла година пияни,
но не от домашна ракия,
а от любовна магия!

# 38
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
Здравейте момичета и честита нова година!  bouquet

Извинявам се,че се намесвам в темичката ви,но се нуждая от помоща ви. BlushВъв вторник ще идвам в Сливен при приятелка,а детенцето и отдавна иска да има куче-пинчер.Много ми се иска да намеря и да го зарадвам.
Моля ви,ако имате нещо предвид,ще съм ви много благодарна! Praynig

# 39
  • Мнения: 5
...Момичета, имам един въпрос - искам да купим на Вики легло, можете ли да ми помогнете къде мога да отида и да разгледам Wink...МЕрси  bouquet

Здравей, ние преди два месеца направихме детска стая - легло, гардероб, нощно шкафче, бюро и шкаф с полици. Много съм доволна от фирмата - "Мебели Ивен". Работят много бързо. Това е в общи...има още какво да се желае, но това е като за начало... Wink

http://julia.shalom-bg.com/room/room.htm

http://julia.shalom-bg.com/razni/room.jpg

# 40
  • Мнения: 15 619
Здравейте момичета и честита нова година!  bouquet

 ....
Не мога да бъда полезна.
Може пък някакъв друг подарък! newsm78
Честита Нова Година на всички мами и дечица!!!
Да са ни живи и здрави слънчицата! Hug
Да ни радват!  bouquet

# 41
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
Честита Нова Година и от нас!!!
Ние вече сме си в София! При компютърчето.

bgphoto е проработило - ще кача снимки, но най-вероятно утре. Сега всичко в къщи е с главата надолу.

Приветствам идеята за списък с педиатри. За Бекриева - на сестра ми децата са при нея. Малински, ако я срещаш (сестра ми де  Grinning), разпитай я за нея - да запишем нещо. Може да пишете и работното време и къде се намират.
Когато бяхме в Сливен, бяхме при Драганска - за нея и да, и не. Докато не те познава, не обръща много внимание - но след като Тошко започна да боледува много често и ходехме "в сряда и петък" и ни запозна, бях доволна от нея.

пп Май ще имаме проблеми с bgphoto, кажете къде да си направим албум - в кой сайт.

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 11:40 от М_е_г_и

# 42
  • Мнения: 7 430
...Момичета, имам един въпрос - искам да купим на Вики легло, можете ли да ми помогнете къде мога да отида и да разгледам Wink...МЕрси  bouquet

Здравей, ние преди два месеца направихме детска стая - легло, гардероб, нощно шкафче, бюро и шкаф с полици. Много съм доволна от фирмата - "Мебели Ивен". Работят много бързо. Това е в общи...има още какво да се желае, но това е като за начало... Wink

http://julia.shalom-bg.com/room/room.htm

http://julia.shalom-bg.com/razni/room.jpg



Благодаря ти много  bouquet
А къде се намира магазина им newsm78 и колко ви излезе цялото обзавеждане Wink

Искрице и аз за съжаление не мога да ти помогна Confused дано все пак си успяла да намериш Wink

Меги в снимка.бг можеш да поместиш албум Peace

# 43
  • София/Сливен
  • Мнения: 1 194
И аз за там си мислех, но ако някой има друго предложение...

Впрочем сега оправям снимките в БГфото - по-късно надзърнете там - да би случайно да объркам някоя при преместването. Има снимки от срещичката, май Катя ги е качила. И аз ще кача, но ще направя и друг албум в снимка.бг (или другаде), защото май бгфото още е нестабилно (четох във форума им).

Последна редакция: ср, 03 яну 2007, 14:30 от М_е_г_и

# 44
  • Мнения: 15 619
Меги, можеш и във photobucket да качиш.

Общи условия

Активация на акаунт