Всичко което хороскопите пропускат!

  • 3 824
  • 72
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
Тези зодии са скалъпени от
някой недоклатен мозък.
Да кажа и аз нещо, че ми
писна да ме цитирате.
Много черногледо, много.
Някои неща за мен са верни.
Ма то и с налучкване става.

# 61
  • Мнения: 7 723
Аз като се напия не правя скандали  Crossing Arms

# 62
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Реза може да върти меча си само из форума все пак...

Мислиш ли?

# 63
  • Мнения: 239
Хахаха. Всички знаят, че съм Стрелец защото няма начин дупе като мен да не е от най-хубавата зодия все пак.

Говорим за въртене на ключове от Бенц, говорим за Нокиа, говорим за ботушки с крокодайлска кожа, говорим за блузка с шпиц яка тясна черна и по мен, говорим за 11 сантима, говорим за много пиченца мечтаещи да ги меценирам и патриотирам.

Не знам дали знаете, но отскоро водя преговори с хората от бгмама да ми плащат за целия трафик пиченца, който предизвиквам по техните сървъри. Аз им направих оборота, аз им направих бизнеса и сега ще си цакат на мен защото съм голем.

# 64
  • Мнения: 239
Е Бианка,разбира се че мъж ти е изключение..
Ми,изключение,друг път - ама други са му слабите страни. Laughing
 
 

откога връткането на пиченца е слабост, а?

# 65
  • Мнения: 3 423
А какъв е този хороскоп на Дона,
че бях в голямо междучасие досега
и не хванах края в коя тема е линкът.

# 66
  • Мнения: 6 417
Хахаха. Всички знаят, че съм Стрелец защото няма начин дупе като мен да не е от най-хубавата зодия все пак.

Говорим за въртене на ключове от Бенц, говорим за Нокиа, говорим за ботушки с крокодайлска кожа, говорим за блузка с шпиц яка тясна черна и по мен, говорим за 11 сантима, говорим за много пиченца мечтаещи да ги меценирам и патриотирам.

Не знам дали знаете, но отскоро водя преговори с хората от бгмама да ми плащат за целия трафик пиченца, който предизвиквам по техните сървъри. Аз им направих оборота, аз им направих бизнеса и сега ще си цакат на мен защото съм голем.
11 сантима кое? newsm78

# 67
  • Мнения: 1 517
А какъв е този хороскоп на Дона,
че бях в голямо междучасие досега
и не хванах края в коя тема е линкът.

В тази тема е; някъде по стрниците по-напред.

# 68
  • Мнения: 2 006
Козирог: жесток, хладен и бездушен като айсберг.
В дома е жандармер, на работата - тиран. В подтискането на другите вижда смисъла на живота си, заяжда се за дреболии, абсолютно лишен от чувство на хумор. Бие децата си и тероризира съпругата (съпругът) си. Отстъпва само пред физическа сила или психиатричен натиск. Интелектуално примитивен, без фантазия, но отмъстителен и злопаметен: никога и на никого не прощава. Рядко съчетаване на мания на величие с комплекс за непълноценност с минимални умствени и психически способности. Затова винаги се катери в началството.

А, аз се чудя от къде идват всичките ми проблеми Thinking- от характера ще да е bowuu

# 69
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Аз си знам, че съм проклетия и кривотия на n-та степен (както винаги вземам най-хубавото и най-лошото от Лъв и Дева) Crazy
Добре, че съм си намерила един от всичките видове Раци, да ме търпи (поне засега) Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 2 616
Телец: Дребнав, досаден, подлизурко и доносник.
В живота си се ориентира накъдето духне вятъра и изпълнява всички указания на началството. Изкарва се алтруист (а ако е жена - мъченица), а всъщност презира всички, считайки се за център на вселената. Обича богатството: трупа го стриктно и неуморно. Готов е да свали последната риза, но не от себе си, а от ближния. Семейството си тероризира от детството си до дълбока старост, въпреки че външно изглежда ласкав и любезен. Не се доверява на никого, даже на себе си.

Съпругът ми е Телец и до момента не съм забелязала дори частица в характера му от написаното тук.

Везни: и двете му ръце са леви.
Чувство за хумор и честолюбие - в зачатъчно състояние. Никога няма нито пари, нито късмет в любовта, не му върви нито вкъщи, нито на работата. Не може нито да печели, нито да се открои, нито да блесне. Патологически не умее да взема решения, започва да трепери, покрива се с пот и накрая изгубва съзнание, затова всички решения в живота им взимат другите. Обича да се изкарва експерт по изкуствата, често пише сълзливи мемоари.

Е това пък е пълна простотия, аз съм Везни  smile3532

Не знам кой го е измислил това и как му е дошло на ум, ама и едно изречение не съвпада с действителността. Въпреки това ми беше интересно да прочета и друга гледна точка.

# 71
  • Мнения: 668

Лъв: от ранно детство е склонен към пиянство и кожодерство.
В останалите работи е много мързелив. Цица пари от родителите си, после от приятелите и познатите. Неговата хипертрофирана гордост и самолюбие могат да отровят живота на всеки, а разточителността му, да разори всеки джоб. Обича целият свят да се върти около него. Затова винаги и във всичко се стреми да бъде пръв, а ако не се получава настроението му видимо се скапва. Непоколебимо чувство за собствено величие, собствени ценности и безгрешност.

Водолей: фантазьор и мечтател, изцяло откъснат от реалния живот.
Никога не връща парите, които дължи, защото веднага ги губи и забравя за тях. Постоянно нарушава обещанията си, не обича да работи. Заговорничи и хвърля кал върху близките си, винаги зад гърба им. Има влечение към грубата гастрономия и вулгарната фантастика, която купува в огромни количества. Прекарва отпуската си в някаква дупка, тъй като всичките си пари е похарчил за един от проектите по спасяване на света, които той има в изобилие.


  От хороскопа на Дона се убедих, че съм Лъв до мозъка на костите си, а от този на Сопрано само подчертаното е вярно.

Мъжът ми е Водолей, но написаното не важи за него. Пак хороскопът на Дона го характеризира по-добре.

Последна редакция: нд, 28 яну 2007, 13:15 от ЛеСи

# 72
  • Варна
  • Мнения: 1 383
От всякъде съм вътре - и при Тоневия и при Дониния... Всичко е вярно!

Общи условия

Активация на акаунт