Duca си има двама сина.:)

  • 2 301
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 219
Честито на мама Дуца, стискам й палци мъниците скоро да се възстановят и да започнат да наддават. И те ли са в МД? Пожелавам им бързо да оздравеят за радост на мама и тати. Само, когато децата са добре, тогава щастието е пълно, иначе не смееш да се усмихнеш дори. Здраве, късмет и много любов на цялото семейство.

# 16
  • Мнения: 74
Стискам палци на малкото бебче да започне да диша само много скоро!  Ще се моля за тях тримата! Praynig Praynig Praynig Дано мама Дуца е спокойна и силна докато преминава през това препятствие!

# 17
  • Мнения: 34
Благодаря на всички от сърце за пожеланията. В събота изписват Георги, а Горан се налага да остане още пет, шест дни. Но наистина е по добре, просто трябва да се стабилизира напълно. Плевмонията беше тежка, но той се справи. Дано да е все така силен и да продължи да се бори. Аз съм много добре, просто нямам никакви други проблеми освен този най голям проблем. Ще бъда силна и ще се справя, все пак с тези двама сина, трябва да съм силна!!! 

# 18
  • Мнения: 903
Точно така duca, много сила и кураж. Те дребните усещат, затова трябва само положителни емоции да им предаваш. Радвам се, че Горан е по-добре. Браво на него - Герой. Айде, дано скоро и той да се прибере при Георги у дома.

# 19
  • Мнения: 288
.. честито .. и дай Боже да се оправи по бързо малчо ..  Praynig

# 20
  • Мнения: 1 419
Много се радвам за вас, Дуце   Hug Юнаците са ти герои  Peace
Пожелавам ви след 5 дни да гушкате и Горан в къщи  Heart Eyes
  bouquet
Извинявай ако си го казвала, но на теб кога ти беше термина?  newsm78

# 21
  • Мнения: 105
Честито и от нас да сте живи и здрави и скоро да се гушкате и тримата  newsm10

# 22
  • Мнения: 3 336
Дуца, радвам се много, да са ти живи и здрави и скоро да си правят компания вкъщи при мама и тате Hug

# 23
  • Мнения: 34
Laughing От вчера вече и Горанчо си е вкъщи. Щастието е неописуемо, усещането е необяснимо, когато ги гледам и двамата един до друг. Пожелавам на всички бъдещи майки леко раждане. И да не се притесняват, като мен, че близнаците се раждат преждевременно или по-малки. Всичко е индивидуално. Просто трябва да бъдете силни и да знаете, че всичко зависи от нас майките. На всички майки, на които бебчетата са много малки им желая да са силни и да не губят търпение и надежда. Наистина има много малки бебоци, но те се борят, важното е всички майки да се молим за тях. Наистина молитвите помагат! newsm10

# 24
  • Мнения: 2 757
Честито и Бог да ви пази. Ще разкажеш ли подробности как мина раждането  Wink

# 25
  • София
  • Мнения: 148
Duca много се радвам за вас чакат ви толкова много щастливи мигове заедно сега им се радваш че са един до друг после ще почнат да се гледат един друг да се усмихват моите в началото дори докато спяха бяха в абсолютно еднакви пози абе изобщо неповторимо е да си майка на близнаци  bouquet

# 26
  • Мнения: 1 419
Страхотна новина  Hug. Честито, Дуца   bouquet.
Да са ви живи и здрави и да се гледате спокойно и щастливо  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт