Отговори
# 165
  • Мнения: 3 405
Клеми, кажи каката как посрещна бебето  Grinning

# 166
  • Мнения: 244
Ivonska, да ти е жив и здрав малкия мъж, много да те слуша и радва. Пожелавам ти бързо възстановяванеHeart Eyes
Klemy, да те питам, за първия ден, когато си в реанимацията, какъв багаж ти трябва? Да си взема ли само най-необходимото, а останалото да ми го донесат после или всичко накуп?

# 167
  • Мнения: X
Здравейте, януарки!!!
Искам да ви поздравя по случай Рождество Христово и да ви пожелая да сте много здрави и обичани жени!!!
Поздравявам майчетата, които вече гушкат своите бебета! От сърце желая много здрави бебета, слънчеви усмивки и любов да ви радват от тук нататък!

# 168
  • София
  • Мнения: 3 249
Днес се чух с Ивонска. Държи да кажа на всички мами, които ще раждат нормално, че хартиените еднократни гащи вървят по много на ден (не по 1 чифт), та да си предвидите повечко. Дори и да сте с нормално бельо, правилото е същото - мазалото е голямо.

Тя звучеше добре, родила е нормално без шевове и разкъсвания. Родила е и без упойка - били са й нещо мускулно, но не са й слагали епидурална/спинална.  newsm78 Родила е в клиниката на Мазнейкова, като е приета с изтекли води и без контракции, които са предизвикани медикаментозно. Повече за момента не знам, самата тя ще разказва, като може. За момента няма лаптоп със себе си, ама като я знам, не бих се учудила да строи татито да й го носи  Laughing  Wink

Клеми, благодаря ти за разказа! Как се справяте с малкия човек, каката как го приема?

# 169
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Леле човек малко го няма и вие се разраждахте. Да е жив и здрав Гошко на мама Ива и да я радва много. Аз като окъсняла няма да и пиша смс-си, че ме е срам толкова късно Embarassed Утре м ие прегледа за определянето, та съм малко притеснена. Сега сме в ремонт, та незнам дали тия дни ще влизам, та стискайте ми палци да решат най-доброто Mr. Green

# 170
  • Мнения: 84
ЧЕСТИТО БЕБЕ ГЕОРГИ НА ИВОНСКА! newsm51
ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО НА ВСИЧКИ МАМИ!!! newsm38

Много се радвам на хубавите новини!!! Дано скоро да има още такива!
Надявам се, че сте изкарали всички една много топла и искряща Коледа със любимите хора!!! И дано скоро да се сбъднат най-хубавите надежди на всички ни, свързани с бебчетата, които чакаме!
Аз вече съм си вкъщи след като геройски издържах до Коледа. Сигурно ще пиша по-често, че отсега съм се зачудила какво ще правя по цели дни сама вкъщи...а пък и студено !...Бррррр!

# 171
  • София
  • Мнения: 3 249
Цвета, успех утре! Все пак, моля те, намери 5 минути време да влезеш да ни известиш какво са решили лекарите или поне пусни 1 смс!  Peace

# 172
  • Мнения: 1 289
Сега чух по БТВ,че днес е  Ден на Бащата  smile3560


Честит празник на всички настоящи и бъдещи татковци ! Да слушат и да помагат много на своите съпруги... family4


И ако може да :  clean и needle и clean също така 1dishes и wash и 1ironing и newsm28 и  cook няма да е лошо  newsm48 А вечерта  1dating след това  baby и за десерт   loveuuu  luvbed

# 173
  • София
  • Мнения: 1 043
Много вълнуващи разкази.
Klemy, мерси за подробното описание. На мен ми предстои секцио и казаното от теб ми подейства доста успокояващо  Simple Smile

tsveta, по кое време ще ходиш към Шейново? Може и да се засечем, т.к. първо моя доктор ме вика към 8:30 и като свърша при него ще мина през ЖК за кръвно и тонове. И пак ще ми взимат кръв и вагинален секрет. Писна ми вече от тия тестове. Последните са ми от преди две седмици и всичко е ОК. От какъв зор пак ще ме ръчкат  Crossing Arms

Мими, Честит имен ден! Желая ти много хубави моменти и здраво бебе     bouquet

# 174
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
lila часът ми е 10.30 в 15 кабинет. Там ще ми решат съдбата, казаха ми че към ЖК-то вече нямало да ходя, а само в 15-ти. Ако утре не успея да се появя ще смс-на на някой. Иначе живот и здраве в четвъртък идвам на училище, че като гледам може да ни е за последно Mr. Green Целувки на всички и отивам да си лягам, че от тези новини направо ми се разтупка сърцето и ми е едно такова, абе заете Crazy

# 175
  • Мнения: 1 289
Благодаря на всички за пожеланията-да ви се връщат...На всички леко и безпроблемно раждане и най-здравите и хубави бебешоци да гушкаме...

# 176
  • Мнения: 871
Сега чух по БТВ,че днес е  Ден на Бащата  smile3560


Честит празник на всички настоящи и бъдещи татковци ! Да слушат и да помагат много на своите съпруги... family4


И ако може да :  clean и needle и clean също така 1dishes и wash и 1ironing и newsm28 и  cook няма да е лошо  newsm48 А вечерта  1dating след това  baby и за десерт   loveuuu  luvbed

 smile3532 smile3521
Няма да го върна такъв newsm10
Успех на Лила и Цвета и дано се видим в четвъртък че както е тръгналооооо.....
Сега ми се губи Галя newsm12 . Гале, свекито така те е обсеболо,че не се сещаш за старите дружки smile3518

# 177
  • Мнения: 7 416
  КLEMY,благодаря за расказа и отговорите на въпросите!
  Малко странно  впечатление прави това отношение по държавните болници.Какви са тези клизми на отворени врати?!Това не е ли нарушаване на човешките права?
   Добре,че всичко свърши добре.И ти и бебето,така да се каже,сте доволни и в добро здраве!

# 178
  • Мнения: 33
Аз се поизгубих малко и докато ви изчетаааа.
Първо ИВОНСКА ДА ТИ Е ЧЕСТИТ МАЛКИЯ ГОЛЯМ МЪЖ ГЕОРГИ! smile3525
КЛЕМИ ДОБРЕ ДОШЛА !:welcome: mamma
МИМИ ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН! smile3525
И щях да забравя ЧЕСТИТА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ! santa2  madnoel
Клеми много ти благодаря за подробния разказ за секциото. Друго си е като знаеш какво те очаква. Heart Eyes

# 179
  • Мнения: 81
Мили мамчета, надявам се дядо ви Коледа мнооого подаръци да ви е донесъл! santa2 Бъдете много усмихнати и шастливи в последните дни на тази година, и още мнооооооого подаръци на всички! Най-вече - честити юнаци на Ivonska и Klemy! smile3525 Да са здравички и щури, да растат весели и умни!

Аз изчезнах за доста време, но предната седмица така и не успях да си орагнизирам времето... Багажа и аз не съм стегнала, само на бебка - за изписването (и аз отзад напред  newsm78). Остава ми тия дни да си купя бикини за еднократна употреба, подплънки за кърмачики, че да не потече мляко в леглото, след като родя.... То дано потече, де!!!

Ще ми се и на мен да устискам до края на годината, дано януарчето ми да е решило да е наистина януарче. Въпреки, че ставам вече все по-нетърпелива - особено като гушкам бебката на нашите кумове... Много са сладки бебенцата, ей!

Айде, лека вечер на всички и колкото се може - повече сънища и почивка! Събирайте сили, че не остана!!!

Общи условия

Активация на акаунт