Отговори
# 225
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честито бебче на мама Светланка  bouquet
такамммм. Аз ще раждам нормално, така решиха докторите. Бебата още е финна мадама - 2750, та казаха, че може и да мине Mr. Green ако нещо се закучи ще решат на место да ме клъцнат. Така че сега идва великото очакване Mr. Green Айде, утре ще се видим, сега отивам да полегна

# 226
  • Мнения: 244
Klemy, колко памперса трябва да занеса в болницата за бебето? В деня на секциото ли се оставят или на другия ден?

# 227
  • Мнения: 375
Klemy беше ли приготвила предварително нещата за бебто?

# 228
  • София
  • Мнения: 6 768
От всяка майка искат 24броя памперси в неотворен пакет плюс мокри кърпички. Носих ги с мене още с моя си багаж, но ги занесох чак на 2рия ден следобяд. Но ми казаха, че понякога ги искали още в реанимация, така че ако имате място в багажа ги носете, ако не...на другия ден.
А за бебето друго не искат, чак на изписването дрешките с които ще го изпишат, но тях ти ги носи таткото на самото изписване. Ако бебето ще е при вас, не е зле да имате една залъгалка за всеки случай, може и ръкавички, ако се роди с дълги нокти и много се дере.
Честито Коледно щастие на мама Светланка!!!

# 229
  • София
  • Мнения: 3 249
Честита рожба на Светланка! Да е жива и здрава и много да ви радва!    bouquet

Днес на ЖК-то нищо интересно - последните 2 седмици не съм качила нищо, въпреки празничните трапези.  newsm78 И за разлика от миналия път, когато за 2 седмици бях +2кг.  Embarassed Следващия ми час за ЖК е чаааак на 12 януари, ако не съм родила до тогава. Остава ми само ходенето на тонове в Тината. Питах си и за болките, които продължавам да имам всяка вечер, а сутрин съм кукуряк. Обясних на лекарката, че като полежа по-дълго, ми минават, ама всяка вечер се чудя дали този път не раждам... Тя просто каза, че някоя вечер ще спра да се чудя и така!  #2gunfire  #Cussing out Това си го знаех и аз!

Уф, продължава да ми е едно такова чоглаво и търсене!  Tired Много съм крива от 2 дни!  Crossing Arms

# 230
  • София
  • Мнения: 3 249
С риск да стана досадна, отново призовавам желаещи да поемат грижата за темата паралелно с мен и Мими, както и желаещи, които да го правят, когато ние двете родим. Аз категорично няма да мога да го правя това, когато беба се появи. Поне не и в първите дни, докато се опознаем и въобще. Anyone?  newsm78

# 231
  • Мнения: 384
Чесито беб4е Криси на мама Светланка
Честит иман ден на всички иманници, да сте живи и здравиОтносно спането, по гръб не мога, на ляво и на дясно трудно, най си ми е удобно така- едно одяло под гърба, едно между краката и корема и се полу4ава една поза нещо средно между по гръб и на лаво newsm62. Доста е тъпо ама само така мога да спя горе- долу около 5 часа. Другото време си го изкарвам в ходене до тоалента, пъшкане, охкане.
Да попитам нещо, ако може? Някой получавал ли е от време на време слаби контракции, защото тези дни на мене ми се случи и си изкарах акъла / ако имам такъв де newsm62/ освен котракции имах и болки ниско долу. Засега полежението се спасява с едно но-шпа.Искам да попитам нармално ли е?
Благодаря ви за отговора предварително.
Много целувки

# 232
  • Мнения: 1 132
Да е честит най-хубавия коледен подарък на мама Светланка!   bouquet
Хайде момичета слагайте снимки на бебчетата.  Grinning
Ох, така като ми остават броени дни до термина и седя и си търся симтоми и признаци на скорощно раждане, но уви не откирвам.Само дето ми е твърд корема, но като легна се оправя. Май акушерката на Ним е права. Скоро всички ще спрем да се чудим.  Mr. Green
За темата, за сега съм пас, че току виж ако обещая, а  тръгна да раждам (аз съм с термин 1 януари) но за след това бих помагала.

# 233
ЧЕСТИТО БЕБЕНЦЕ НА СВЕТЛАНКА!
  Да й е жива и здрава малката кукличка  bouquet
Maria- 75,напълно нормално е,да имаш слаби,а даже и по-силни контракцийй,все пак сме в 9 месец,нали...и болките също.Аз почти всеки ден имам менстуриални болки,кръста също ме боли,ще се оправим като родим,обещавам ти Laughing
За спането,и аз не мога,да спя по гръб,задушавам се,на лявата страна също,там пък имам чувството,че сърцето ми ще изкочи,засега остава само на дясно Mr. Green
 

# 234
  • Мнения: 81
Много да е здрава малката принцеса на мама Светланка!  bouquetОтносно спането: и аз като повечето предпочитам надясно, по гръб не ми е никак комфортно... А за болките в кръста и таза не ми се говори, че съм по-зле и от бабичка...

Цитат
Да попитам нещо, ако може? Някой получавал ли е от време на време слаби контракции, защото тези дни на мене ми се случи и си изкарах акъла / ако имам такъв де newsm62/ освен котракции имах и болки ниско долу. Засега полежението се спасява с едно но-шпа.Искам да попитам нармално ли е?

Не се притеснявай, maryia! Контракциите ти, щом са слаби, най-вероятно са подготвителни - няма страшно!

# 235
  • Мнения: 25
4естити беб4ета на скоро родилите май4ета   bouquet Да са ви живи и здрави.
Моми4ета и mim40 е родила но не знам кога и дали е мом4енце наистина.Като успея да се свържа с нея ще ви кажа.

# 236
  • Мнения: 40
Как сте момичеда?Аз нямам много време за писане въпреки че Мартин е много послушен само спи и яде /той е на изкуствено хранене защото се наложи да ми спрът кърмата/ но не мога да се оделя от него baby.Утре сме  на кунсолтация дано е качил защото се роди 2600 а ни изписаха 2430.Още не мога да повярвам че вече сме family4 Това е за сега другия път повече.

Честито бебчета на новите мамчета

Последна редакция: ср, 27 дек 2006, 17:23 от a.nedeva

# 237
  • Мнения: 3 405
Моми4ета и mim40 е родила

Честито бебе на mim40    bouquet  Дружинката се увеличава   Hug

a.nedeva
, значи вече сте си в къщи  Grinning Желая ви всичко най-хубаво    bouquet

# 238
  • София
  • Мнения: 3 249
... Моми4ета и mim40 е родила ...

Да са живи и здрави. Чакаме подробности, за да я впиша в списъка с родилите.

a.nedeva, как си ти? Възстановяваш ли се?

# 239
  • Мнения: 1 289
А така още плачещи подаръчета  Hug Аз се бях притеснила за мим4о и даже й писах на лични,но... newsm78 Важното е всичко да е ОК.

Общи условия

Активация на акаунт