Детски коледен купон - Ателие 313 - снимки

  • 2 162
  • 39
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 047
Ахаа,светлина в тунела. Laughing

bifana,видях сина ти. А той е намръщен защото се вживява в ролята на лъва ли? Моите щерки редовно реват като Симба и се катерят по скалите(леглата). Щяха да се сдушат ако имаше повечко време след това.

Мисис Смит,защо си си сменила името,бе жена? newsm78 Току-що видях коя си. Embarassed Радвам се,че се видяхме,макар,че бързаше.

zoja77,тоя юнак,който прегръщаше наред всички от първия ред твоя ли е? Много любвеобилен беше.

Щеше да е голям купон,ако ако детето не изпълни нещо,родителя го замести. Както се започна. Една дама постави началото,ама явно нямаше време и се претупа работата. Поздравления на изпълнителката незнайна за менbouquet

Радвам се,че са ви харесали снимките. Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 479
Аз моите няма смисъл да ги качвам, защото Борко е снимал моят син толкова пъти, колкото и аз самата, така че нищо ново няма да покажа Rolling Eyes
И таз хубава. Както е тръгнало,никой няма да качи още снимки. А аз как да разбера кой кой е? Познавах много малко хора от купона и се надявах после като си покажете снимките да разбера другите кои са.

Благодарих лично на организаторите на мероприятието.  bouquet Бъдете живи и здрави! Hug


Борко, моето момченце е на 3,4 и 5 снимка (със синя блузка на раета и руса коса), заедно с две други момиченца. Да не би да са твоите?  LaughingИма още една снимка по нататък, с Дядо Коледа. Това е средният ми син Матей, който е в най-подходяща възраст за получаване на подарък от Дядо Коледа, затова доведох само него.

# 17
  • Мнения: 222
Ахаа,светлина в тунела. Laughing

zoja77,тоя юнак,който прегръщаше наред всички от първия ред твоя ли е? Много любвеобилен беше.

Ако го бях пуснала нямаше да има дете което да не беше нацелувано
Благодаря ви за хубавия купон

# 18
  • София
  • Мнения: 2 530
gal4e, сина ти се е намърдал баш между щерките на борко newsm12 Сега ще следиме развоя  smile3508. Ама, една не му ли стига, та и двете? newsm09
Шегувам се. Много ти е хубаво детето. Нека само радост да ти носи. smile3525

# 19
  • Мнения: 3 479
Ахаа,светлина в тунела. Laughing

zoja77,тоя юнак,който прегръщаше наред всички от първия ред твоя ли е? Много любвеобилен беше.

Ако го бях пуснала нямаше да има дете което да не беше нацелувано
Благодаря ви за хубавия купон

И аз го забелязах твоят сладур. Чудесен е и много мил  Grinning

# 20
  • Мнения: 3 479
gal4e, сина ти се е намърдал баш между щерките на борко newsm12 Сега ще следиме развоя  smile3508. Ама, една не му ли стига, та и двете? newsm09
Шегувам се. Много ти е хубаво детето. Нека само радост да ти носи. smile3525

Бифана, на тази възраст може и повече да поеме. Обича много детска компания Joy Joy

# 21
  • Мнения: 1 047
gal4e, сина ти се е намърдал баш между щерките на борко newsm12 Сега ще следиме развоя  smile3508. Ама, една не му ли стига, та и двете? newsm09...................
Laughing Laughing LaughingДа,това са моите щерки. Голям сладур е той,gal4e. И името му е много хубаво. Да е жив и здрав. Доста го дебнах да го хвана в близък кадър,но все ми се изплъзваше.

# 22
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 893
И в тази тема да благодаря на организаторките. Ние сме много доволни със сестра ми, а и децата добре се забавляваха. Моите снимки са малко и не са много хубави, но утре ще ги кача и ще ви ги покажа.

Лили и Бифана   bouquet  bouquet  bouquet
Благодарим. Hug

# 23
  • Мнения: 3 835
Снимките на Борко, наистина са супер, на моя апарат, някой му е разбъзикал настройките и не са хубави снимките, но имам клипове. Браво на Борко за снимките, но имам една голяма молба към него, да вземе да изтрие снимката с моята физиономия, защото приличам на караконджул............ Mr. Green Joy Сериозно Борко, моля те изтрии я. Praynig

# 24
  • Мнения: 1 047
......... имам една голяма молба към него, да вземе да изтрие снимката с моята физиономия, защото приличам на караконджул............ Mr. Green Joy Сериозно Борко, моля те изтрии я. Praynig
Готово. Беше видяна само 49 пъти.
Цял живот съм се чудил как ли аджеба изглеждат караконджулите. Вече знам. Благодаря ти teo7777bouquet
Всеки ден научавам по нещо ново.

# 25
  • Мнения: 3 835
Готово. Беше видяна само 49 пъти.
Цял живот съм се чудил как ли аджеба изглеждат караконджулите. Вече знам. Благодаря ти teo7777bouquet
Всеки ден научавам по нещо ново.

Е, много ме успокои, няма що.......! Mr. Green Радвам се, че съм била полезна, вече знаеш как изглеждат караконджулите. Благодаря ти, за бързата реакция. Joy Joy

# 26
  • София
  • Мнения: 2 530
teo7777, какво направи? Това беше една от любимите ми снимки.

# 27
  • Мнения: 22 517

Мисис Смит,защо си си сменила името,бе жена? newsm78 Току-що видях коя си. Embarassed Радвам се,че се видяхме,макар,че бързаше.


Защото всички мами се оплакват,че трудно го запомнят.Но  може да направя някои промени и да върна старата фамилия. Wink сори за офф-а

# 28
  • Мнения: 3 835
Сега пак разгледах снимките, много хубави дечица имаме, като слънчица. Сладурчета. А пък, моята щерка така стиска подаръка, като че ли някой ще й го открадне. Joy Много му се радва. Похвали се на всички, с новите си хубави книжки. А на втората снимка с дъщеря ми, в единия ъгъл, мисля че се вижда русата главица, на Самуил. Тя майка му не дойде, беше с баща си май. newsm78 

# 29
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Мерси и от мен за снимките... чак сега ги свалих
Аз съм майката на Георги от "нашата" детска градина...
Поздрави на всички и весели празници!!!

Общи условия

Активация на акаунт