Алкохолизъм

  • 2 273
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Преди работеше, в престижна фирма, на страхотна заплата. Обаче... тогава разполагаше със собствени средства, които отиваха само и изцяло за лакохол и цигари  Tired Започна да не се справя и със задълженията си в работата...
Впоследствие един ден просто ми каза, че повече нямало да работи. Не зная тя ли го е решила, отстранили са я от работа, или мъжа й е видял някакво решение на това- да не разполага със собствени средства, не знам, наистина.
Мъжа й изцяло я подкрепя, но не знам и неговите нерви докога ще издържат. Принципно се разбират, но с нейните проблеми... вече и аз не знам...

# 16
  • Мнения: 358
И аз имам приятелка с такъв проблем. Непрекъснато пие, на работа също, от сутрин до вечер. Вече има вид на алкохолик, с червено лице, нос. На нея не знам какво да й кажа, но с майка й съм говорила сериозно, още преди пет години. Явно обаче и тя не намира подхода. Ще следя темата.

Последна редакция: сб, 06 яну 2007, 09:57 от Svetlili

# 17
  • София
  • Мнения: 3 148
В Русия правят някакви процедури с инплантанти /може и с м да е/, кодиране е по-разпространеното наименование - инплантират ти въпросното нещо и до 5 години ти прилошава от пиене. Доколкото знам това+психолози е единственото що-годе сигурно решение на проблема. И по наблюдения наистина върши работа.

# 18
  • Мнения: 5 393
За първи път чувам за такива импланти. newsm78Би ли казала повече по темата или евентуално да пратиш линк към повече информация.Заинтригувах се.

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 334
такъв имплант сложиха в стомаха на Джордж Бест. Мисля, че беше спрял да пие за около 3 години, но пак запо4на и си отиде накрая. За съжаление нямам линк, но слагат такива и тук в Англия. На него му правиха трансплантация на черен дроб в тази болница и предполагам импланта е слаган също там: http://www.cromwell-hospital.co.uk/htmlpages/home.asp
http://www.prioryhealthcare.co.uk/About-us/Welcome-тази клиника е частна и предлага рехабилитация.

# 20
  • София
  • Мнения: 3 148
За първи път чувам за такива импланти. newsm78Би ли казала повече по темата или евентуално да пратиш линк към повече информация.Заинтригувах се.
Нищо повече не зная, разбрах че съществуват такива работи от една приятелка, защото приятелят й си сложи. Но вече около 2 месеца не пие.

# 21
И аz търся начин да се справя с подобен проблем, но при нас положението е дори много по-лошо.  Баща-алкохолик на над 50 години, с починали преди 2 месеца родители, с които е живял цял живот. Раzведен от много отдавна. Има само един син, който е в чужбина. Единствените му други роднини живеят в същата къща, но отделно от него и почти не се виждат. И по-добре, zащото и те са алкохолици.  Всичките му "приятели" са просто компания zа по чашка... Предната седмица zагуби поредната си работа zаради пиянство. Вzел е обаче пари от наследство и сега пиянства с тях. Надява се, че като свършат, ще стане време zа следващите пари от реституция. Положението е трагично и не виждам никаква светлина в тунела!  Вие имате ли някакви идеи как да му помогнем? Може ли да се вкара в санаториум или специалиzирано zаведение в краен случай? Ако продължава така, ще свърши трагично много скоро.  Confused
Той има едно гадже на неговите години, много добра жена. Но тя живее в друг град (на 350км) и се виждат рядко. Нея я е страх родителите й да не раzберат, че е раzведена с предния си мъж и zатова не иска да се събират да живеят zаедно с алкохолика. А той не би пил (толкова), ако не е сам. Просто ужас- големи хора, а се държат по-zле от пишлемета.  Cry #Cussing out

Дайте акъл какво да ги правим pls...

Общи условия

Активация на акаунт