Ходите ли без сутиен?

  • 13 229
  • 186
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • София
  • Мнения: 786
Не съм с голям бюст, но нося сутиен. Не искам след време да съм "Вис 2" за това нося  Grinning

# 32
# 33
  • Мнения: 1 616
Откакто се сбогувах с хубавите си сочни цици ми се случва да не слагам сутиен - разлика няма. Под дебели широко пуловери не си личи какво имаш или нямаш, но под по-тънички блузки задължително слагам амунициите.

# 34
  • Мнения: 2 936
НЕ... Joy Joy Joy
само вкъщи без....

# 35
  • Мнения: 1 152
Никога не ми е харесвала жена без сутиен...и аз самата не мога да си го позволя Laughing

# 36
  • Мнения: 1 354
Имам адски малък бюст,но това никак не ме притеснява.Както се казва "Колкото Господ дал" Wink
Ходя без сутиен зима,лято,пролет,есен-стига блузата да го позволява,защото не си харесвам особенно формата.А и конкретно за лятото е много по-удобно (поне на мен).Не те спарват подплънките,не стой ниак грозно,според мен.
Въпрос на самочуствие.  Peace

# 37
  • Мнения: 2 237
Не,понякога даже спя със сутиен.Достатъчно съм провиснала за да си позволя да ходя без.... Tired

# 38
# 39
  • София
  • Мнения: 7 097
В къщи задължително съм без...Иначе нося.

# 40
  • Мнения: 4 170
Винаги нося сутиен.Според мен всяка жена трябва да носи.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
нося непрекъснато. Особено откакто разбрах миналия август, че съм забременяла. Обхвана ме една параноя да не ми увисне бюста и въпреки, че вече не кърмя продължавам да спя с него! Ама, честно казано, взе много да ми писва.... Crossing Arms

# 42
  • Мнения: 619
Много рядко не нося.

# 43
  • Мнения: 118
задължително

# 44
  • София
  • Мнения: 35 935
Не

Общи условия

Активация на акаунт