Весели изненади за всички - 25.12. - 31.12

  • 2 580
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 553
Честито Рождество Христово! Дай Боже с идващите празници всички тук да се радваме на най-чаканите изненади   Praynig Praynig Praynig

Честит имен ден на Стефановците и Стефките   
bouquet

Пета мила съжалявам  Cry Cry Cry Разбирам как се чувстваш  Sad Sad Sad  Hug Hug Hug

На мен никак, ама никак не ми е празнично, но не искам да ви развалям настроението ...

# 16
  • Мнения: 1 029
Честита Коледа и Щастлива 2007 на всички ви!
Желая ви много здраве и здрави бебчовци на всички!!!

Честит имен ден на Стефчовците!
  bouquet  bouquet  bouquet


# 17
  • Мнения: 4 324
peta - все още лелката я няма нали Simple Smile Аз ще стискам много палци!

# 18
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Оффф, миличка Таня благодаря ти за оптимизма, но това е. Лекарите казаха да спирам лекарствата и да я чакам.
 Нищо догодина борбата продължава, на някой ни е писано да постигаме всичко в живота си с много труд и усилия, но след това пък е толковаааа сладко. Grinning

# 19
  • Мнения: 2 120
Честита Коледа на всички. Hug
И аз се разминах с чудесата, имахме сериозен разговор на Коледа и....ще подаваме документите за осиновяване януари, междувременно ще правим опити за наше бебе. Малко съм объркана и разстроена, но вярвам, че ще срещна подкрепа както тук, така и в другия форум. Уж бях готова за тази стъпка, а ми е тъжно, много тъжно.

# 20
  • Мнения: 1 792
 Дара това което сте решили е много благородно.мисля че ще се справиш просто ти трябва малко време.А аз лично смятам че родители понякога са не хората които те създават а тези които те отглеждат,възпитават,бдът над теб, и те обичат.желая ви успех Hug Heart Eyes

# 21
  • Мнения: 4 324
Дара - поздравявм те за взетото решение Simple Smile Браво!
Пожелавам ти много скоро да гушкаш не едно а две дечица Simple Smile

# 22
  • Мнения: 9 063
Даренце, браво за решението!
И този път няма да е лек, но поемете ли веднъж по него - вярвам, че сте стигнете до желаното детенце!
Дай Боже след това да си родите и свое - често се случва така, дали психиката не успокоява, или нещо друго, но..факт Simple Smile  Hug

# 23
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Браво Даре, възхищавам ти се! Важното е, че сте взели решението и да не се отказваш. Ти си силна жена! Hug

# 24
  • Мнения: 769
Момичета, минавам да ви поздравя за празниците! Пожелавам ви да сте здрави и щастливи.
Нека поне по една мечта да ви се сбъдне през новата година!!
Оптимизъм и добронамереност като вашите не се срещат често!
 smile3501 smile3501
Искрено си пожелавам за вас и за мен да да ни се сбъднат съкровенните желания!

Даре, възхищавам ти се на решението! Само напред!

Пета, не се предавай!

# 25
  • Мнения: 264
Момичета, желая ви през тези светли празници молбите ни да бъдат чути и сбъднати! от все сърце ви желая хубавите емоции да са многократно повече от негативните! нека радост да има в сърцата и да е леко на душата!   bouquet  bouquet  bouquet
възхищавам се на всички от този форум и когато падам духом и ми е толкова тежко,че не виждам светлина в тунела - си мисля за вас и как всяка се бори - това ми дава кураж да продължа с борбата и да на падам духом!

Дара,   bouquet  искам специално да ти кажа колко много ти се възхищавам за решението да си осиновите детенце! надявам се, когато това решение застане пред мен, и аз да го приема. желая ти много късмет и бъди силна!

# 26
  • Мнения: 4 324
Lychezarka - много ми хареса втората ти лентчика Simple Smile Да са ти честити свалените 10 кг.
Ама я бързо сподели тайната на това зашеметяващо отслабване Simple Smile Искам и аз Wink Simple Smile

# 27
  • Мнения: 561
Честита Коледа и Нова Година, мили момичета!!! Да сте здрави, в добро настроение и да се обичате!!! И най-вече всички бързо да напускаме този подфорум!!! Прегръщам ви.

# 28
  • София
  • Мнения: 4 273
Даренце, поздрави за смелото решение Hug Дано не се проточат формалностите по осиновяването. И дано, както е казала Стеф, после освободена от емоционалния стрес, да си имаш и свое детенце. Прегръдки Hug
Пета, съжалявам за неуспешния трансфер Sad Дано всичко лошо остане в старата година и намериш сили да се бориш за своето щастие, което вярвам, че ще се сбъдне през 2007 г.!

# 29
  • София
  • Мнения: 7 242
Пета, съжалявам, мила  CryHug Но ти си такъв боец, че е невъзможно да не стане.
Дара, много правилно сте решили Grinning Поздравления Hug В момента, в който гушнеш детенце, няма и да се замислиш как точно е дошло при теб. Преди време и ние имахме намерение да тръгнем по този път, но се поуплашихме от бумащината и т.н. и решихме да поизчакаме още малко.

Общи условия

Активация на акаунт