Прахосмукачка с воден филтър???

  • 10 952
  • 55
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Аз не съм я виждала другаде. Само в ДЕНСИ, и то в нета. В Технополис, Техномаркет, тая марка я нямаше.

# 31
  • Мнения: 3 835
То и на снимката, където съм пуснала, има някакъв подарък, ама какво е това, не знам. newsm78

# 32
  • някъде ... тук ...
  • Мнения: 8 181
Тео, излезе ми и на сайта на Техномаркет Европа, за същите пари: http://www.kkelectronics.com/product_detail.php?product_id=09008403
Моят мъж също си е наумил да купува прахосмукачка, но само с воден филтър, неперяща. Може ли някой да каже тогава по-лесно и бързо ли е?

# 33
  • Мнения: 10 604
Ето я моята http://www.karcher.com.pl/prezentacje/k50_k5500/main_k5500.html. Много съм доволна, лесно се поддържа, но НЕ пере!!
Има ги в Метро , а  в Технополис е на промоция в момента с подарък Вениш -449лв.
И моят мъж искаше такава, но след прочетеното - май ще го откажа от нея. Аз бих се задоволила с пароструйка за банята и прозорците, защото съм супер доволна от прахосмукачката ни Самсунг с Циклон филтър - той събира всички боклуци, торбичката я пера веднъж годишно.

# 34
  • Мнения: 3 835
Тази на Viliandar, ми се струва по-голяма.
ЕлиТ, изглежда е същата. Но аз като съм ходила по тези магазини, винаги гледам и питам, за прахосмукачки с воден филтър, никъде не съм я виждала. Имаше само от тези по скъпите марки, и ми се видяха много грамадни, освен че са над 500лв.

# 35
  • Мнения: 2 196
Прибрахме се.
Без прахосмукачка.
В Техномаркет имаше само един модел -Аква трио.
В Денси/ в ХИТ-Люлин/ - имаше голямо разнообразие на прохосмукачки от тази марка.
Обаче като попитах за този модел,девойката - консултант ми обясни в прав текст,че трябва да съм малоумна,за да си го купя,защото имало по-нов модел,с парогенератор,с приставка за миене на прозорци и ,разбира се, ''само'' с около 300лв по-скъп.При повторния ми опит да получа повече информация за модела,който ме интересува, девойката ми каза:ми ето,то тук пише,виждате я,врътна се и изчезна.
  teo7777,съжалявам,не ти бях от голяма полза.

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 16:08 от bianka

# 36
  • Мнения: 3 835
Прибрахме се.
Без прахосмукачка.

 ooooh! ooooh! ooooh!
Ужас!!! Нямам думи!!! #Crazy
На теб като я видя, не ти ли хареса? Или понеже не е имало, кой да ти обясни, се отказа. Интересно ми е, ако си поискам упътване, би трябвало да ми дадат. newsm78 Горе-долу, и аз по същите причини, съм още без прахосмукачка. Като ги питам за такава, с воден филтър, те почват да ме убеждават, че вече имало по-нови технологии, и да ми препоръчват други. Аз им казвам, че не искам друга, те обаче продължават да настояват, и не искат да ми обясняват за тази, която ме интересува, а за другата, която не ме интересува, ми разказват надълго и широко. ooooh! Mr. Green
Ами аз доколкото разбрах, и тази има приставка за миене на прозорци, Пламена каза, че си ги е мила.
И какъв е този парогенератор? Thinking
Лелееее, така се нервирах, че сега като отида, само да има късмет, да ми се направи на интересна някоя, ще ги попилея. smile3515 Crossing Arms Laughing

# 37
  • Мнения: 2 196
Тия консултанти могат да ти убият всякакво желание да пазаруваш.
На мен ми се видя голяма тая прахосмукачка.За ежедневно разнасяне май наистина няма да е много удобна.
 Забравих да ти кажа - имат на промоция прахосмукачка на Зелмер с воден филтър/209лв/.Но няма перяща функция.
Моя мъж се опитва да ме убеди,че по-добре да вземем една с воден филтър за всеки ден ,а за пране на тапицерията да вземем някаква,която е само перяща.Ама като го питам каква,аджеба,да е тая перящата - незнаел. Crossing Arms
 И аз приемам предложения за такова чудо дето да пере и да мие прозорци. Wink

# 38
  • Мнения: 3 835
Е тая, дето е само с воден филтър, по-малка ли е? А къде ще ги държите двете? newsm78
Аз не знам да има, само перящи..... Thinking

# 39
  • Мнения: 2 196
И аз незнам вече какво да си взема. Confused
Утре пак ще обикаляме.
Ако харесам нещо ще пиша. Peace
P.S.: тази с водния филтър е по-малка от перящите.

# 40
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Тео, имам същата от около година. Взехме я от Денси. Много съм доволна, дори и пода си "пера" с нея. Пробвала съм и перящата функция - наистина изпра. Дивана в хола беше доста мръсничък - с 2 сина съм, които си мърлят постоянно

# 41
  • Мнения: 3 835
Тео, имам същата от около година. Взехме я от Денси. Много съм доволна, дори и пода си "пера" с нея. Пробвала съм и перящата функция - наистина изпра. Дивана в хола беше доста мръсничък - с 2 сина съм, които си мърлят постоянно

А, Tina, браво, господ те прати, съвсем същата ли е? И аз вече почти се навих, да си я купя, пък каквото сабя покаже. ooooh! Laughing

# 42
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Абсолютно същата като на снимката е. Аз я поснимах малко нашата и в отворен вид да ти покажа какво точно има да се мие по нея след работа, но тъй като още не съм наясно как точно да ти покажа снимките тук във форума, моля те инсталирай си скайп ако нямаш и ще ти ги пусна да ги разгледаш, а и ще мога да ти кажа какво точно се прави. Скайп името ти ми го пусни на лични и ще те намеря, защото моя скайп не винаги е включен, иначе името ми е tina.k-2

# 43
  • Пловдив
  • Мнения: 1 149
Ще следя темата ,откакто имаме домашен любимец може би този тип  прахосмукачка  ще намали  летящи косми у дома.

# 44
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
О, да. Имаме котарак и космите са мнооого. Може да се пуска и само да прави водна филтрация на въздуха - слагаш вода в резервоара и я пускаш да работи, без да слагаш тръбите. Можеш да я поразместиш на 2-3 места в помещението да поработи по известно време. Аз това го правих при ремонт в банята - с флекс рязаха плочки и прахоляка беше ужасен, но за около 5 мин прочисти въздуха.

Общи условия

Активация на акаунт