Работа и красота!

  • 1 726
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Ходя с униформа на работа, така че...
Що се отнася до грима, рядко го ползвам, когато отивам на работа.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 786
Тук говорите главно за грима на работното място,но се надявам,че все ще се намери някой,който ще прояви интерес и към това. Wink Peace
http://rozali.com/beauty.php?l=a&p=266

Всяко правило си има изключения. Имам колежки, които носят дълбоки деколтета, много бижута (сребърни), и т.н., но са на високи позиции, съответно добре платени.  Peace

# 17
  • Мнения: 311
Тая Монда почва да ме дразни.Вече в няколко теми гледам,че все се заяжда,а не изказва мнение.Не завиждам на хората около нея,ако и с тях се държи така.А по темата-дрехите зависят от работата,естествено.

# 18
  • София
  • Мнения: 7 097
Не, напротив - работата ми изисква да изглеждам добре и аз се старая... Simple Smile

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
В моята работа нито има нужда от специално облекло, нито някое определено облекло пречи - човек може да отиде облечен и като цървул, и като супермодел. Най-много на някого да му пречат дългите нокти, но не съм чула да се оплакват  Laughing Аз моите си ги отглеждам къси.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 271
Докато бях студентка работех в магазин за GSM апарати и трябваше да изглеждам добре, защото това беше половината от работата ми. Обаче нямахме изисквания от шефовете относно външния вид, защото повечето колеги по магазините бяха мъже и за това съм си позволявала и да ходя по-неглиже на работа, когато съм в такова настроение.
Когато забременях, работех в офис, в който ходехме с дънки и фирмени ризи и съм се чудела единствено кои обувки да обуя. Но пак се стараех да изглеждам добре, защото посрещахме и клиенти в офиса и се чувствах по-сигурна, когато съм гримирана и сресана  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 104
Аз пък съм точно обратният случай - обожавам да ходя по дънки и маратонки, не обичам да се гримирам много, но на работа трябва да ходя по-официално... голям кошмар ми е, ненавиждам ги тия костюми, а като тръгна да си търся обувки ми е ад - хем да са елегантни, хем да не са на токчета... даже няколко пъти са ми правили забележка защо съм с дънки... мечтата ми е да си намеря работа, на която да ходя по дънки и никой да не ми прави забележки... Grinning

# 22
  • Мнения: 3 248
Позицията, която заемам е такава, че не мога да си позволя да ходя неглиже. Старая се и мисля, че се получава. Peace

# 23
  • Мнения: 2 039
Работех с униформи,така че това до сега ми е спестявало проблема с облеклото  Peace Ама като поотрасне малкия,смятам да се преориентирам и тогава ще видим  Flutter

# 24
  • Мнения: 565
Аз задължително трябва да сък елегантна на работа и за мое щастие това е и любимия ми стил на обличане. Е, не мога да нося къси поли и много дълги нокти - не смятам че е подходящо имайки в предвид изискаността на клиентите и компанията. Simple Smile

# 25
  • Мнения: 769
Работата ми не изисква специално облекло, но често имам дневни пътувания или дни на крак и предпочитам удобни дрехи и обувки. Все си мисля, че трябва да се нося по-елегантно (не заради работата ми), но общо взето дънките са ми любими.

# 26
  • Мнения: 408
На работа ходя спортно-елегантна - хем да задоволя изискванията, хем да не се чувствам като бабичка. А гримът е задължителен  Peace

# 27
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 358
Аз задължително трябва да сък елегантна на работа и за мое щастие това е и любимия ми стил на обличане. Е, не мога да нося къси поли и много дълги нокти - не смятам че е подходящо имайки в предвид изискаността на клиентите и компанията. Simple Smile

Аз също  Peace

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 5 910
Работя в офис в който никой никога няма да ми направи забележка ако съм по дънки на работа, но си го позволявам изключително рядко. Да съм елегантна е уважение към управителя, към фирмата и ако щеш към себе си.
Приятно ми е да се вижда че съм положила старание да изглеждам добре, а не съм хвърлила просто един кат дрехи отгоре си колкото да не излизам гола Wink

# 29
  • София
  • Мнения: 18 679
Официално нямаме приет дрес-код, но честно казано се старая да изглеждам прилично - заради себе си и заради институцията, която представлявам. В редките случаи, когато съм си позволявала да дойда на работа неглиже, винаги съм съжалявала после. Единия път ми се наложи да отида при изпълнителния директор и потънах в земята от срам. Другия път се организира спешна среща с клиенти и просто усещах недоверието, което лъха от тях, гледайки насреща си няк'ва пикла по дънки и  гуменки, която изглежда като тийнейджър и може би има и толкова акъл, за опит да не говорим ooooh! Embarassed
Абе бе става да се ходи на работа по пижамка, това е положението...

Общи условия

Активация на акаунт