отвиват ли се бебчетата ви?

  • 1 498
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 391
Рядко, но се случва.
За това напоследък го слагам в спално чувалче.
Така и аз спя спокойно.

# 31
  • Мнения: 379
Тези ръце и при нас бяха проблем, защото нощем докато ги маха наляво на дясно си драска лицето и сам се събужда. Затова чувалчето не помогна и аз се принудих да измисля цяла система от приспособления. Първо увивам ръцете му с малко памучно одеалце, което придърпвам и покрай бузките и после покривам с олекотената завивка. На него толкова му харесва да е сгушен, че само да му сложа одеалцето и затваря очички Heart Eyes На олекотената и матрачето съм пришила по 2 панделки близо до главичката и към крачетата и като ги завържа той си рита вътре и не се развива. Най-отгоре има и широк ластик с катарамка, минамващ под матрака, който държи ръцете "по-послушни". Има и подобни ластици на Чико, но аз реших и си го направих сама. За сега системата работи безотказно! Crazy

# 32
  • София
  • Мнения: 861
Тези ръце и при нас бяха проблем, защото нощем докато ги маха наляво на дясно си драска лицето и сам се събужда. Затова чувалчето не помогна и аз се принудих да измисля цяла система от приспособления. Първо увивам ръцете му с малко памучно одеалце, което придърпвам и покрай бузките и после покривам с олекотената завивка. На него толкова му харесва да е сгушен, че само да му сложа одеалцето и затваря очички Heart Eyes На олекотената и матрачето съм пришила по 2 панделки близо до главичката и към крачетата и като ги завържа той си рита вътре и не се развива. Най-отгоре има и широк ластик с катарамка, минамващ под матрака, който държи ръцете "по-послушни". Има и подобни ластици на Чико, но аз реших и си го направих сама. За сега системата работи безотказно! Crazy
Брей два пъти прочетох, ама нещо неможах да си го обясня.  Tired Що не качиш една снимчица да го видим твоя малчуган как спинка, че това ми прозвуча доста сложно за разбиране.  Blush

# 33
  • Мнения: 505
Бих казала , по скоро изобщо не се завива. Не търпи завивки Rolling Eyes

# 34
  • Мнения: 453
И ние не търпим нито одеало, нито чувалче! Дори и чорапите си сваля с яд насън!
По цели нощи се завиваме, пак като спи с нас и нас отвива  Tired

# 35
  • Мнения: 379
Брей два пъти прочетох, ама нещо неможах да си го обясня.  Tired Що не качиш една снимчица да го видим твоя малчуган как спинка, че това ми прозвуча доста сложно за разбиране.  Blush
с удоволствие, ама нещо не ми се получава качването;  Embarassed от вмъкни изображение и после....?  newsm78 help!

# 36
  • в Низината
  • Мнения: 705
Ние с таткото ставаме по 200 пъти през нощта да завиваме Даниел, защото все е отвит, а пък с чувалче не стои - сваля си го и пак е гол.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 567
Този проблем го решихме със спален чувал. Сега вече е със зимен вариант с дълги ръкави и качулка и няма проблем! Летният чувал е без ръкави, но пак беше добре.

# 38
  • Мнения: 1 058
Повече от година спи постоянно отвит. Ако искам да е завит трябва постоянно да съм над него. Спи  много неспокойно, а чувалче не иска въобще.

# 39
  • Мнения: 8 505
Постоянно ooooh!

# 40
  • Мнения: 6 164
Какви ти ръчички, той се отвива целия, за по-сигурно ляга върху одеялото /по корем спи/, че чак успява да си събуе ританките и да остане по боди! ooooh! Спим на топло.

# 41
  • софия
  • Мнения: 636
Бебе Ели се отвива много - рита непрестанно с крачета, но откакто я сложихме преди 10 дни в спален чувал рахатясахме. Иначе тя не търпи горещо изобщо. В стаята е 20 градуса, парното е на 3, защото иначе не го търпи, махнахме и фигаро и терлици, сега е само с боди, гащиризончи и чорапки и летен, в смисъл тънък спален чувал. И е ОК.Укроти се

# 42
  • София
  • Мнения: 117
Само спалното чувалче помогна. И в него рита, но поне е завита, а иначе и нашите ръце са отвън.

# 43
  • Мнения: 1 428
По няколко пъти на вечер ставам да я завивам.Спасението е единствено в спалния чувал.

# 44
  • Мнения: 346
И при нас единственото спасение е спалният чувал /много добро изобретение/!

Общи условия

Активация на акаунт