Малчо го ухапа куче

  • 2 174
  • 38
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • 3
  • Всички
  • Мнения: 6 472
Е бясна съм! Изведах дребната на разходка и едно домашно куче я ухапа по ръчичката #2gunfire Изпусна си играчката от количката и спрях да и я вържа. През това време точно до мен мина един мъж, който водеше ротвайлер на каишка. Точно ме подминаваше и тъпия пес се обърна и ухапа ръчичката на Марти #Cussing out ПИСНА МИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!! Голямата я хапаха, когато беше горе долу на същата възрат #2gunfire

# 1
  • Мнения: 4 725
Съжалявам. Дано детето е добре. Всеки път, когато има подобна тема го казвам Crossing Arms Мразя кучкарски истории!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 105
Ротвайлер Shocked

# 3
  • Мнения: 3 423
много съжалявам Hug
ти не го ли уби на място,не ротвайлера а стопанина #2gunfire

# 4
  • Мнения: 677
Дано не е сериозно и се оправи бързо Малкия!
Ротвайлерите по закон трябва да се разхождат с намордници..
Баси уродите!

# 5
  • Мнения: 4 725
Забелязала съм, че дори и в такива ситуации стопаните на въпросните животни са нагли до безобразие и дори скачат да се отбраняват ако ги набереш

# 6
  • Мнения: 6 472
Ами дребната изпадна в истерия - много се уплаши горкото. Не я сръфа зверски, но и потече кръв и я водих на лекър, където изпадна в още по- голяма истерия Cry
Твърде бедните ми познания относно породите кучета ме наведаха на мисълта че е това, но може и да го бъркам с някоя друга подобна порода огромни псета newsm78

много съжалявам Hug
ти не го ли уби на място,не ротвайлера а стопанина #2gunfire

Помислих си го Confused Онзи изглеждаше много изненадан и притеснен. Сигурно ако си беше отворил устата да ми каже нещо, щях да го ритна!

# 7
  • Мнения: 3 861
Много съжалявам за случилото се...дано дребчо забрави бързо преживяното

# 8
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 807
ти не го ли уби на място,не ротвайлера а стопанина #2gunfire
Помислих си го Confused Онзи изглеждаше много изненадан и притеснен. Сигурно ако си беше отворил устата да ми каже нещо, щях да го ритна!

Shocked Е, а ти нищо ли не му каза?!
Много съжалявам, че дребната е изживяла такъв стрес... Sad

# 9
  • София
  • Мнения: 6 743
Лелееее, много съжалявам за случилото се.  Sad
А какво направи въпросния стопанин по повода???Не предложи ли помощ?
Уф, аз бих го осъдила този болкук! Close

# 10
  • Мнения: 47 963
отвратително е!милото детенце Cry,а тези стопани на кучета са за ...нямам думи просто
знам че не всички стопани на кучета са такива,но много,ама много са такива!аз лично в последните години намразих кучетата заради такива  случки #Cussing out
дано бързо забравите  и да няма други  проблеми ! Hug

# 11
  • Мнения: 6 243
Милото дете. Представям си какъв стрес е бил и за теб!

Стопанина на кучето е за трепане. И аз съм гледала куче, ама тия работи не са в реда на нещата. Кучетата се водят с намордници.

# 12
  • Мнения: 3 423
luluto само изненадан и притеснен ли бе стопанина Shockedа поне не се ли извини,не наказа ли кучето,не ви откара до поликлиниката Shocked
ти явно си много спокоен човек аз този щях да го отнеса
имала съм голямо куче-боксер,беше възпитано, никога не е посягало да хапе -смятам,че всичко зависи от стопанина

# 13
  • Мнения: 6 472
А спокоен мовек, ако ме бяхте чули как крещях Embarassed Онзи се извини, предложи да дойда с нас до болницата, ама за какво ми е там. Случката стана точно пред болницата и нямаше нужда да ни карат, просто трябваше да пресека улицата.  Човекът доста се шашна и ни беше изчакал пред кабинета. Извини се 100 пъти, но както се сещата мен не ме топли особено, че кучето му до сега не било налитало на хора и че "просто си играело" Ауууууу това последното ми е просто любимо #2gunfire #Cussing out #2gunfire #Cussing out Много разпространена реплика и обикновено използвана за извинение към човек, на който туко що са му направили примерно 5 шева #2gunfire

# 14
  • Мнения: 6 167
Съжалявам, дано детето да е добре. Има ли шевове? Сериозно нещо?
В болницата какво се случи?

Това, което е хубаво е, че човека е бил възпитан да ви изчака, да се извинява 100 пъти.
Доста хора не считат за необходимо да го правят, а подминават. Извинението Е нещо.
Едва ли повече ще си разхожда ротвайлера без намордник.. Да се надяваме.

# 15
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Лул - цун за Марти.
Върл противник на 'секви песове съм  #Cussing out

# 16
  • Мнения: 5 393
Уфффф отвратителна работа.Лулу-съжалявам, че малката е преживяла такъв стрес, а и ти също.Дано и мине бързо Praynig.Аз обичам кучета, но все пак мисля, че трябва да се разхождат с намордник-особено големите.

Ротвайлер

# 17
  • Мнения: 1 813
Аз имам куче и си го знам,че е бяс. На деца не е скачал,но просто като го видят и се плашат понеже е големичак. За това,който и да го разхожда - видим ли малчовци и го дърпаме настрани.
Съжалявам за малката  Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 293
не н'ам вече. Не че съм имала особено драматична случка с пес, само малко един доберман ме хапна, "играейки си", ма вече бях голяма..

Ако се случи, докато съм с племенника си.. И аз ще извадя стрелящите емотикони, не смея да обмислям другите си реакции.

Ей затва да си кажа: в една тук котешка тема, някой беше казал: ми ако подивелият котак нападне некой?? Е, да сте чували / виждали котак да нападна хора по улиците??

Куче си поръчвам, само ако стане реалност в този ми живот Mr. Green къщата в Бистрица Laughing

p.s. - за първи път се възмущавам в кучешка тема, затуй вероятно повтарям казаното от някой, в някоя от темите.

# 19
  • Мнения: 1 629
Ех, Люлю Sad Добре ли е малката?

# 20
  • Мнения: 2 237
Много неприятно ! Дано мъничето е добре сега и никога не му се случва нещо подобно (макар че в тоя живот какво ли ни чака...незнаем)  И моята дребка я е хапало куче,та знам какво е .Беше доста малка (8-9 месеца) но още помни и се страхува от кучета.
Добре че човека се е извинил поне,има и такива дето не им дреме...

# 21
  • Мнения: 6 472
Мартуша е добре, сега спинка Grinning Доста си поплака милото и предполагам, че доста ще я е страх от кучета за в бъдеще Sad Шевове поне няма.
Mecho Pyx , точно такова беше кучето, не съм се заблудила значи.

Аз съм доста толерантен човек, но честно казано след като и аз и двете деца сме хапани от куче, толерантността спрямо кучетата почна стремоглаво да се изпарява Tired

# 22
  • Мнения: 22 867
Мартуша е добре, сега спинка Grinning Доста си поплака милото и предполагам, че доста ще я е страх от кучета за в бъдеще Sad Шевове поне няма.
Mecho Pyx , точно такова беше кучето, не съм се заблудила значи.

Аз съм доста толерантен човек, но честно казано след като и аз и двете деца сме хапани от куче, толерантността спрямо кучетата почна стремоглаво да се изпарява Tired

Радвам се, че детето е добре. Дано не му остане страхът от кучетата, дано може да забрави преживяното. А за толерантността - не спрямо кучетата, те си реагират като такива, а спрямо загубените им стопани, дето си мислят, че като не ги хапе тях песа им, няма да ухапе никого. И аз имам куче, но имам и доста неприятности с "колеги", дето ги разхождат пуснати и с ръце в джобовете. И куче да гледаш - пак трябва култура. За съжаление у нас липсва. А колко е просто - един повод и намордник, ако го изисква породата. Все пак собственикът носи отговорност за поведението на кучето си.

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Лулу, много кофти. Възхищавам ти се, че не си го   fight....ония. Аз самата до преди години гледах куче. Моето беше коли, но винаги вързано и плътно до мен. Мразя безотговорни кучкари.
Дано малката да забрави по- бързо случката.

# 24
  • Мнения: 834
Ужасно наистина, каквото и да се направи все си е ужасна случка. Дано по-бързо да се оправи хлапето и да забрави.

# 25
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 215
един луд пенсионер водеше, тоест се опитваше да води някаква немска овчарка, която се дърпаше към количката на детето като обезумяла. казах му, по-точно му изкрещях къде е тръгнал с това псе без намордник, а той ми каза, че си знаел правата и че каквото си искал, това ще прави.ако бях мъж, или без детето, честно, бих му ударила нещо тежко в дъртата глава.  Closeза съжаление простотията е навсякъде. в какъв ЕС ще влизаме, като 90% от хората са малоумни, не знам... newsm78

# 26
  • Мнения: 1 100
Е бясна съм! Изведах дребната на разходка и едно домашно куче я ухапа по ръчичката #2gunfire Изпусна си играчката от количката и спрях да и я вържа. През това време точно до мен мина един мъж, който водеше ротвайлер на каишка. Точно ме подминаваше и тъпия пес се обърна и ухапа ръчичката на Марти #Cussing out ПИСНА МИИИИИИИИИИИИИИИИИ!!!!! Голямата я хапаха, когато беше горе долу на същата възрат #2gunfire


Съжалявам за детенцето. Важното е, че е добре сега. Но някои са много нагли. По принцип по закон големите кучета трябва да носят наморник. То си има някакво разпределение. Но ротвайлерът определено е от тези, които трябва да са с наморник. Ако бяхме в една нормална държава би могла да осъдиш този човек...човек ли да го наречем. #Crazy  Надявам се, след като влезем в ЕС да има жестоки глоби. Само така ще се научат. Явно е, че не може да се разчита на гражданското самосъзнание на някои хора. Tired

# 27
  • Мнения: 5 468
Съжалявам за неприятната случка. Но все пак, сте попаднали на съвестен човек. Щом ви е и изчакал да излезете от кабинета...
Аман от песовете...
Дано малкото да забрави стреса от този пес бързо.

Моето беше на година  и половина някъде, когато минавахме покрай една ограда на къща и то се залепи за оградата. Оттам изкочи огромен пес и се хвърли на решетките. Гери изписка, пусна решетките и падна по задник на тротоара... Аз се изплаших много, въпреки, че кучето не може да прескочи оградата, но ти стига да лае на няколко см от теб и да се пули Shocked. Грабнах Гери от земята и избягахме оттам.
Оттогава като минаваме покрай къщи, заобикаляме мааалко по-отдалеч. Предпочитам да вървя по улицата, отколкото да опирам оградата на тясния тротоар.
Мислех, че Гери ще се изплаши от кучета и няма да иска да ги вижда повече, но - не... още до вечерта й мина и на другия ден с умиление викаше "бау-бау", като видеше куче.

# 28
  • Мнения: 27 524
Съжалявам за станалото. Имах ротвайлер, който на мухата правеше път. Стопанинът е виновен.

# 29
  • Мнения: 7 109
Защо има толкова безумни стопани?
Малчо да се възстановява по-бързо  Praynig

# 30
  • София
  • Мнения: 5 605
Съжалявам за станалото. Имах ротвайлер, който на мухата правеше път. Стопанинът е виновен.
Peace

# 31
  • Be realistic - plan for a miracle.
  • Мнения: 829
И аз съжалявам за инцидента Sad Дано се размине без големи травми (психически)...

Хората са виновни за такива инциденти, не кучетата...

# 32
  • Мнения: 920
Ами докато се разминаваме с Ах, дано всичко е наред, много съжалявам, така ще е. Вземи му името и адреса и подай оплакване. Няколко пъти.
Искам пред мен някой кучезащитник, приготвила съм пушката - не за кучета.

# 33
  • Мнения: 6 472
Бе той човека сам си даде името, телефона и адреа. Ако имало нещо да съм се обадила и ако се наложи да се купуват лекарства, той щял да ги плати. За жалба все още се чудя newsm78 Хем е ще си остане само прах в очите, хем ще се налжи да излезна от работа, за да се занимавам, хем човека ми изглежда що годе свестен Rolling Eyes Преди няколко години един доберман без каишка ме ухапа мен. Тогава стопанина се държа толкова нагло и безочливо, че с чиста съвест се разправях да подавам жалби и да се оплаквам къде ли не. Само дето ефект никакъв Tired Без решение си останаха и всичките жалби, които подадох за бездомните кучета, които ходят на глутници из квартала и за разни агресивни помиярчета, които разни "мили хорица" отглеждат пред блоковете #Cussing out

# 34
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
По принцип нещо да се направи, не конкретно срещу човека, но не може да се държат кучетата без наморник след като има решение всички да са с наморници. Може оплакване поначало за кучетата да се извеждат с наморници, ако трябва петиция или нещо такова. Общинарите да се вземат в ръце. Имат право да глобяват. Синът ми го е страх, а един дого аржентино все му се радва. Ама от такава порода и мен ме е страх, макар че много обичам кучета.

# 35
  • Мнения: 1 100
Бе той човека сам си даде името, телефона и адреа. Ако имало нещо да съм се обадила и ако се наложи да се купуват лекарства, той щял да ги плати. За жалба все още се чудя newsm78 Хем е ще си остане само прах в очите, хем ще се налжи да излезна от работа, за да се занимавам, хем човека ми изглежда що годе свестен Rolling Eyes Преди няколко години един доберман без каишка ме ухапа мен. Тогава стопанина се държа толкова нагло и безочливо, че с чиста съвест се разправях да подавам жалби и да се оплаквам къде ли не. Само дето ефект никакъв Tired Без решение си останаха и всичките жалби, които подадох за бездомните кучета, които ходят на глутници из квартала и за разни агресивни помиярчета, които разни "мили хорица" отглеждат пред блоковете #Cussing out


Ооо, аз не съм разбрала. Значи човекът е свестен. Не го съдете. Има и много по-зле. Можеше и да избяга. А може дори да не е очаквал, че кучето ще направи подобно нещо. Възможно е ръчичката на детенцето да му е меришела на ядене и... Не се опитвам да го оправдавам. Но според мен не е от онези гадняри. Може да му врътнеш едно телефонче и циливизовано да му разясниш, че трябва да ходи с наморник кучето. Wink

# 36
  • София
  • Мнения: 2 210
Ееей Румка! Милата! Съжалявам за случката. Аз като човек цял живот гледал куче не съм от първосигнално настроените, ама като става дума за дечицата ни #Cussing out #Cussing out
НАДЯВАМ СЕ да се разминете с уплахата и Марти да не остане с траен спомен...миличкото сладкишче Sad
Гушкам ви силно!

# 37
  • Мнения: 3 835
Ох, нямам думи. На какво ли не съм се нагледала, в парка до нас. Аз много обичам животните, но с тия кучета, бездомни и домашни, откакто имам дете съм се хванала за главата. Просто е ужас. Веднъж бяхме седнали на голямата поляна в парка, отскоро бяхме в квартала, и не знаехме кое как, изведнъж, едни големи кучета започнаха да тичат и прескачат децата като полудели. Естествено станах и погледнах ядосано собствениците, а те ми се развикаха, че тази поляна била за кучета, не за деца!!!!!?????  #Crazy Един вид, било забранено за деца. И едва ли не те нарочно си пуснаха кучетата в/у децата, за да ни изгонят. ooooh! Полудях. В същото време е пълно с големи кучета, без намордник, и пуснати свободно.ooooh! Навсякъде е пълно с кучешки изпражнения, на едно от местата където се събират най-много деца, има цяло семейство улични кучета, които ако някое дете им стъпи на поляната(тяхна територия), му се нахвърлят!!!!!! Shocked Веднъж дъщеря ми посегна да погали едно дребно куче, и то се обърна и я ухапа, явно се стресна. Мъжа ми беше близко до нея, и добре че я е дръпна, та леко се размина. Темата ми е много болна.
Лулито, биха ли й инжекция?

# 38
  • София
  • Мнения: 1 244
Бе той човека сам си даде името, телефона и адреа. Ако имало нещо да съм се обадила и ако се наложи да се купуват лекарства, той щял да ги плати.

Е, явно се е стреснал и е свестен. Дано да му е като обица на ухото и да вземе мерки.
И аз съм имала "близки срещи от третия вид" с домашни кучета.... един идиот се хилеше, докато му крещях да си прибере песа, който се опитваше да ме изяде...  ooooh! И ако беше, със сигурност нямаше да ми предложи разходка до болницата.... абе идиоти всякакви...

Общи условия

Активация на акаунт