Козметика "Бронли"?

  • 3 065
  • 19
  •   1
Отговори
Какво ще кажете за тази английска марка козметика за баня и тяло? Ползвах един от сапуните им - с бадем и ванилия и ми хареса. Беше с хубав аромат и се топеше бавно. Но ме интересуват тоалетните им води? Дълготраен ли е ароматът им? Харесва ми колекцията с мирис на лале.

# 1
  • Мнения: 5 317
Да,сравнително дълготрайни са.Лосионите им за тяло също са хубави.

# 2
  • Мнения: 2 414
Аз имах лосион за тяло с аромат на грозде-страхотен е,изключинелно траен аромат. Crazy

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
Аз ползвам лосиона за тяло с канела и съм очарована. Изобщо продуктите им са много добри!  newsm10

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 523
А къде може да се намери  newsm78

# 5
  • Мнения: 2 414
А къде може да се намери  newsm78
В по-големите аптеки,в магазити Бонжур.

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
А къде може да се намери  newsm78

Мери Джей видях, че си от Пловдив - аз си го купувам от аптека УНО - бул."6-ти Септември" 76 имат цялата гама продукти + подаръчни комплекти. Peace

# 7
  • Мнения: 99
А лосионите за тяло омекотяват ли кожата добре, защото моята е много суха?  newsm78

# 8
  • Мнения: 2 414
А лосионите за тяло омекотяват ли кожата добре, защото моята е много суха?  newsm78
Дам,хидратират я страшно добре и остават много приятен аромат. Hug

# 9
  • Мнения: 99
Много благодаря... секретарката ни подари на съпруга ми, колекция от сапуни на Бронли и бях положително впечатлена, но не смеех да рискувам с лосион.
Разбрах, че правели козметиката на английското кралско семейство  Wink

# 10
  • Мнения: 2 414
Много благодаря... секретарката ни подари на съпруга ми, колекция от сапуни на Бронли и бях положително впечатлена, но не смеех да рискувам с лосион.
Разбрах, че правели козметиката на английското кралско семейство  Wink
Моля. Sunglasses
Пробвай ги-особен лосиона с грозде. Hug

# 11
  • Мнения: 99
Отново ГОЛЯМО благодаря  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

Веднага щом го пробвам ще се похваля, дори ще го комбинирам с душ-гел (ако имат)   bath1  bath

# 12
  • Мнения: 2 414
Отново ГОЛЯМО благодаря  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525

Веднага щом го пробвам ще се похваля, дори ще го комбинирам с душ-гел (ако имат)   bath1  bath
Мисля,че имат .
За нищо дано останеш доволна.   Heart Eyes

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бронли са ми любими ползвах цялата серия Орхидея и наситина по-трайна козметика от към аромат не съм срещала досега. Така също много добре омекотяват  и мисля, че са подходящи за суха кожа като моята.

# 14
  • Мнения: 750
Тоалетните им води несъм ползвала. Купувам само сапуни - скъпички, но си струват. Атестат - мъжа ми. Единственото освен бебешките сапуни миещо тялото средство (сапунът от мъжката серия), което му понася без никакви последствия. Явно е алергичен към някаква съставка на душ-геловете и сапуните и непрекъснато се обрива, кожата му изсъхва до безобразие ... С Брунли се роди!

Общи условия

Активация на акаунт