Тази вечер в Господари на Ефира

  • 4 362
  • 49
  •   1
Отговори
# 45
  • София - Варна - Бургас
  • Мнения: 4 107
 
Цитат
- Янче и лаборантката ли е в играта или тя изобщо не зае за какво става въпрос?

 - Засега само Печата и е в Играта, довечера ще разберем... Thinking

# 46
  • София
  • Мнения: 2 493
и тя е в играта, защото когато я попитах къде ми е правила изследването (след като призна че го е правила тя)  категорично отказа да ми каже къде е правено. после и на Мавриков отказа, ама айде там може да с еоправадае - лекарска тайна и т.н... ама на мен как няма да ми каже... та по дяволите тва е МОЕТО изследване... и както вчера специалиста д-р Михайлов обясни - такива изследвания се праат в определена среда, немое си го направиш в банята например... т.е. ти може ама дали ще е вярно!?

мона77, каква е твоята случка с Бехтерева? Моля те напиши ми... 

# 47
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Тоест днес ще дадът трета част, в която ще преразкажат накратко и предните две? Защото вчера бях на имен ден и пак изпуснах. Confused

ДА. Те винаги Когато има репортаж с продължение преразказват предните "серии" Wink За такива кат те дет са изпуснали... Heart Eyes

Янче, мерси. Simple Smile Тази вечер ще гледам вече със сигурност.

# 48
  • Мнения: 1 798
И аз съм била при въпросната `лекарка`, вписах си я в черния списък отдавна. Само че аз съм ходила в частния й кабинет и то преди 6 години, та нищо не ми е останало от там , но помня листчетата-МБ беше написана с нейния си почерк...Няма печат, подпис...
Евала на Янчето- стискам палци въпросната персона да й се върне наглостта и измамата!!

# 49
  • Мнения: 8 462
Искам да ви кажа,че това с хламидиите си е чист бизнес.Има един прословут, лекар от МА,на когото жена му е кожна лекарка и който приема в частния си кабинет тълпи от пациенти,всички по двама по двама-мъже и жени и всички с хламидии или стафилококи и т.н. На мен този спец в началото на бременността ми откри уж стафилококи,които след това 2 изследвания в МА и още 4-5 в Тина Киркова  НЕ потвърдиха.Бизнес,момичета!С нашето здраве!И като си помисля,че на този доктор толкова му вярвах,че даже го и препоръчвах на приятелки.
Апропо,изследванията за хламидии  и други неща ги прави жена му.Изводът е ясен.
Ако ви интересува името му ще го пиша на лични!

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 21:09 от Емия

Общи условия

Активация на акаунт