Баба Вили в Playboy

  • 3 031
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 545
vivi3,
май не си разбрала нищо.
спри и престани. бях даже си направил труда да ти напиша ЛС.

Не искам да чувам мрънкане повече, още повече подвеждащо (профила ти не е изтрит)

Не ми отговаряй. Просто се съобрази с ТАКТИЧНАТА намеса на админ. И, недей да спориш с модовете.

еди.

# 31
  • Мнения: 6 167
 Хю Хефнер дали ще е доволен ако
списанието  се изцепи така в  пространството или просто
ще си закрие бранда?
викаш бг татковците ще се изпопребият да купуват? newsm78

# 32
  • Мнения: 1 100
при липса на сняг, финансови възможности и/или алтернативи за прекарване на свободното време
какво им остана на тинейджърите, Мишел освен да нападнат БГ мамма!
милите...



Ей, нямате угодия. Недей, не че няма алтернатива. Що да не отиде в някоя кръчма в 10 и 30, а? Но после ревем, като видим пияни тийнейджъри.

милото... няма ли ски ваканции, гаджета, детски дискотеки...
през миналия век  това правехме.
кога затварят интернет клубовете в България? в колко часа?



Ти би ли позволила на детето си да се размотава в 10,30 навън в БГ. Защото аз не. На ски ваканции няма кой да ме заведе. Баща ми работи, няма време да виси по форумите. Детските дискотеки работят до 9 и то петък и събота.  Tired Някакви предложения?

# 33
  • Мнения: 6 167
Цитат
Ти би ли позволила на детето си да се размотава в 10,30 навън в БГ. Защото аз не. На ски ваканции няма кой да ме заведе. Баща ми работи, няма време да виси по форумите. Детските дискотеки работят до 9 и то петък и събота.  Tired Някакви предложения?

хм. да помисля.
книжки? филми? биографията на Хю Хефнер?   
тинейджърски форуми?  интернет пространстовото и живота на  Екатерина Сфорца?
принципите на червенокръсткото движение, чат с момчета ? 10 думи по английски? мастурбация? сън?

или тъпи теми в женски форум - май много питам.
а и имам чуството , че сте на 12, не на 15.
спирам с предложенията. Wink

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 22:54 от Lennie

# 34
То имаше една болест ( тоест някакво психологическо отклонение ) при мъжете - харесват изключително дебели жени ( в нашия случай е и доста възрастна ) . Естествено мъжете няма да са очаровани , но пък е супер любопитно да я видиш тая откачалка по без нищо  #Crazy

# 35
  • Мнения: 6 167
То имаше една болест ( тоест някакво психологическо отклонение ) при мъжете ...

Ох, искам да прочета за тази болест. ( психическо отклонение)
можеш ли да намериш материали , изпрати ми на лични да не ти разводнявам темата.
благодаря ( много научих тази вечер от теб, ей!)

# 36
  • Мнения: 545
Сега, по темата. Тя е стара и изтъркана. Можело ли тази в Плейбой, можело ли онази в Плейбой.

Всичко може в Плейбой, особено в българския.

Колкото до отклоненията, мисля, при това не на майтап, че пак в България доста целенасочено те се изкарват значително повече, и като процент и като разнообразие, от колкото са в действителност.

Така че, всичко може. "И квоооо?"

еди


# 37
  • Мнения: 545
Не беше ли нещо с Рубенс в името ? Simple Smile))))))))))) и какво ще рече "дебела жена" ? Всичко което не е стройна фиданка или всичко което не е американска анорексичка?

То имаше една болест ( тоест някакво психологическо отклонение ) при мъжете ...

Ох, искам да прочета за тази болест. ( психическо отклонение)
можеш ли да намериш материали , изпрати ми на лични да не ти разводнявам темата.
благодаря ( много научих тази вечер от теб, ей!)

# 38
  • Мнения: 1 100
Аз бих си купила Плейбой с баба Вили. Все пак ще бъде култов брой. Не винаги се търси желаното. В повечето случаи се гледа сензацията. А баба Вили е доста голяма сензация. Както знаем, и лошата реклама е реклама.

# 39
  • Мнения: 4 978
Аз бих си купила Плейбой с баба Вили. Все пак ще бъде култов брой. Не винаги се търси желаното. В повечето случаи се гледа сензацията. А баба Вили е доста голяма сензация. Както знаем, и лошата реклама е реклама.

Да де, но и всички знаем, че чичо Хю не разчита на читателска аудитория от твоята таргет група.
А за феновете на Плейбой баба Вили не е сензация, вЕрвай ми.  Wink

# 40
  • Мнения: 545
кое от двете - "култовото" или чисто българското в разните там версии на известни "журнали". Защото има разлика между това да покажеш популярна личност (говоря по принцип, не по без монокините) и да покажеш личност която си е... да кажем издействала да стане популярна.

Колкото до нездравият интерес към отклоненията, ако е само до него, няколко "случайно" изтрървани по нета снимки ще бъдат видяни от повече хора.

...и могат да доведат до временна импотентност и подобряване на чистотата на тийн бельото Simple Smile ...

# 41
  • Мнения: 6 167
Като се има предвид, че в 99.9% от историята на човечеството абсолютния сексуален обект е била жената рубенсов ( о, боже!) тип - голямо страдание е паднало.. болести и психични отклонения допреди има няма 50-60 години.
поглед към историята на изкуството ( от праисторическите Венери до ... Мерилин Монро) ...ще докаже, че формите на баба Вили са пресилени и не фотошопирани, но не и шокиращи.
изучава ли се такъв предмет в средния курс, виви3?


PS: Между другото, типът жена " баба Вили" все още не е излязъл от актуалност в изкуството,
типичен представител е Ботеро, който се продава много, много скъпо ( ако това е критерий за стойност в изкуството).




Хю, ( ако реши) се спре на Баба Вили , като модел,
може да я докара до един уникален Ботеров Образ на глобалното затлъстяване и да спечели пари. 
И то не само от татковците на Виви3 и Мирикъл Гърл Wink

Последна редакция: вт, 26 дек 2006, 23:34 от Lennie

# 42
  • Мнения: 1 100
Като се има предвид, че в 99.9% от историята на човечеството абсолютния сексуален обект е била жената рубенсов ( о, боже!) тип - голямо страдание е паднало.. болести и психични отклонения допреди има няма 50-60 години.
поглед към историята на изкуството ( от праисторическите Венери до ... Мерилин Монро) ...ще докаже, че формите на баба Вили са пресилени и не фотошопирани, но не и шокиращи.
изучава ли се такъв предмет в средния курс, виви3?


Виви3 я няма. В средните училища по програма може и да се изучава, но ние не учим. Изобразително само до 9 клас се учи при нас. А иначе да, пищните мацки са били на мода. Но баба Вили се е престарала  Laughing

# 43
  • Мнения: 6 167
Като се има предвид, че в 99.9% от историята на човечеството абсолютния сексуален обект е била жената рубенсов ( о, боже!) тип - голямо страдание е паднало.. болести и психични отклонения допреди има няма 50-60 години.
поглед към историята на изкуството ( от праисторическите Венери до ... Мерилин Монро) ...ще докаже, че формите на баба Вили са пресилени и не фотошопирани, но не и шокиращи.
изучава ли се такъв предмет в средния курс, виви3?


Виви3 я няма. В средните училища по програма може и да се изучава, но ние не учим. Изобразително само до 9 клас се учи при нас. А иначе да, пищните мацки са били на мода. Но баба Вили се е престарала  Laughing

Вие с Виви3 в някакво специализирано училище ли учите?

# 44
  • Мнения: 1 100
Като се има предвид, че в 99.9% от историята на човечеството абсолютния сексуален обект е била жената рубенсов ( о, боже!) тип - голямо страдание е паднало.. болести и психични отклонения допреди има няма 50-60 години.
поглед към историята на изкуството ( от праисторическите Венери до ... Мерилин Монро) ...ще докаже, че формите на баба Вили са пресилени и не фотошопирани, но не и шокиращи.
изучава ли се такъв предмет в средния курс, виви3?


Виви3 я няма. В средните училища по програма може и да се изучава, но ние не учим. Изобразително само до 9 клас се учи при нас. А иначе да, пищните мацки са били на мода. Но баба Вили се е престарала  Laughing

Вие с Виви3 в някакво специализирано училище ли учите?


ЕГ-немски

Общи условия

Активация на акаунт