Гледах "Борат".

  • 3 074
  • 45
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 792
  Наслушах се на спорове и реакции относно този филм и седнах да го изгледам, сега съжалявам че въобще се вързах на самата провокация от съществуването му и загубих личното си време, което отделих на него.
  Първо това не е филм, самата идея е не да бъде филм, а провокация. Направен е така, че да включи възможно по-голям кръг от социални групи в САЩ, които да се почувстват засегнати, за тези които все пак не успеят да се засегнат са заснети провокативни сцени на директна простотия, които да компенсират.
  Второ всичко това ме провокира (което означава, че идеята действа) да питам, а вие гледахте ли го и как го възприех те ?

# 1
  • Мнения: 1 533
Ами и аз бях пред тази дилема, сега след това което прочетох, се съмнявам че ще го изгледам. Много ми влияеш с мненията си, да знаеш, не ми е за пръв път. Голяма си кифла Grinning

# 2
  • Мнения: 2 792
Ами и аз бях пред тази дилема, сега след това което прочетох, се съмнявам че ще го изгледам. Много ми влияеш с мненията си, да знаеш, не ми е за пръв път. Голяма си кифла Grinning
  Аз го гледах и се чудех, защо за бога се вързах да го гледам Close Mr. Green но пък предизвиква диспут, присътвах на едночасов такъв в една кръчма,  интересно ми е да разбера защо  Laughing

# 3
  • Мнения: 6 167
Ще го гледам и ще ти кажа  Wink
На мен самия образ ми е гнусен, но ще се насиля, за да дам адекватна рецензия  Joy

# 4
  • Мнения: 2 550
Гледах го...и не го възприех.
Противен филм. Гаден, дебелашки хумор.
Не съм на 15 години за да ми хареса.

# 5
  • Мнения: 116
И аз съжалявам 4е го гледах smile3516.Вси4ки ми казваха 4е е много тъп,но аз......

# 6
  • Мнения: 10 758
Е са ше доде Сопрано и ще ви каже Mr. Green

# 7
  • Мнения: 9 063
Гледах го и ми хареса.
Идеята се схваща ако се преглътнат грубите моменти във филма.
Истините са груби Simple Smile
Фен съм на Саша Коен, има хляб в него Simple Smile

# 8
  • Мнения: 644
Редко тъп филм.Изобщо не можах да го догледам   #Crazy


Ще го гледам и ще ти кажа  Wink
На мен самия образ ми е гнусен, но ще се насиля, за да дам адекватна рецензия  Joy

Не съм сигорна дали ще си''адекватна''   Joy

# 9
  • Мнения: 236
Филмът е документален - в смисъл показва автентичните реакции на хората.
За съжаление това е голата истина за американците  Confused

А Саша Коен или е наистина голям идиот или е гениален актьор.
Четох, че костюма който носи във филма му е подарък и не е пран от 6 години  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 554
И аз съжалявам за пропиляната вечер докато гледах този тъп филм. След като излезнахме от салона ми идеше да наритам мъжа ми за дето ме замъкна да го гледам. И на него му идваше да се нарита сам , но ...  Най - отвратителния момент ми е този в който главния герой и продуцента се търкаляха голи на спалнята и после търчаха из целия хотел по голи задници Sick

# 11
  • Мнения: 1 910
Идеята се схваща ако се преглътнат грубите моменти във филма.
Истините са груби Simple Smile
Това каза и мъжа ми.

# 12
  • Мнения: 834
Не съм го гледала, а и нямам намерение.

# 13
  • Мнения: 2 697
Идеята се схваща ако се преглътнат грубите моменти във филма.
Истините са груби Simple Smile
Това каза и мъжа ми.



Много точно казано  Peace Това е реалността в Америка, не е точна реалността в Казахстан и казахстанците изобщо, но е добър пример как се възприема "различното" в САЩ. А самият Саша Коен си е доста добър актьор, дума да няма. Не съжалявам, че гледах филма... Wink

# 14
  • Мнения: 81
Редко тъп филм.Изобщо не можах да го догледам   #Crazy


Ще го гледам и ще ти кажа  Wink
На мен самия образ ми е гнусен, но ще се насиля, за да дам адекватна рецензия  Joy

Не съм сигорна дали ще си''адекватна''   Joy

Пише се сигурен. На мен филма ми хареса. Много.  Иначе Борат, като герой вече няма да същестува. Прекалено голяма популярност придоби героя, за да може някой да се върже. Самия Коен е евреин и много интелигентен човек, харесва ми как се будалкаше с евреите.

Общи условия

Активация на акаунт