колко кг свалихте с раждането?

  • 5 572
  • 105
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 287
Качих 11 и бях свалила 10 килограма след 9-дневния ми престой в болницата #Cussing out След това докато кърмих качих нови 5... Само да минат празниците и ставам зла жена=гладна жена  Laughing

# 31
  • Мнения: 1 382
-4 съм вече... Confused

# 32
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
През първата бременност качих 13,след като се прибрах от болницата бях свалила 8,след пет месеца бях свалила още 7  Sick-ужас,не приличах на човек.
 По време на втората си бременност качих 20,след като родих свалих 7 ,другите ги наваксах за около 7-8 месеца. Peace

# 33
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Свалих 10кг  (бях секцио), но така си остана- не мърдам на никъде вече 5 месеца и половина ooooh!, но и още кърмя, така че детите след това Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 1 750
Около 10 кг. свалих с раждането. Останалите бавно, но все пак изчезват.

# 35
  • Мнения: 1 029
Напълно разбирам как се чувстваш, повечето сме изпитали тези вълнения.  Аз бях качила около 16 кг, родих със секцио и разделих само с 4-5 кг. Като излязох от болницата започнах много бързо да свалям, защото първия месец нямах никакъв апетит. След това, обаче наваксах почти всички свалени килограми покрай кърменето и увеличения апетит. Сега имам да свалям поне 10 кг, които доста си ми тежат. Не забравяй все пак, че при всеки е съвсем различно.

# 36
  • Мнения: 276
Аз качих 10кг през бременноста и като родих бях с точно с 10 по малко.За пояснение забременях 61кг  висока съм 173см,като влязох да раждам бях 71кг,родих нормално много лесно моето малко слънце 3850кг и 53см.Все още само кърмя и не съм надебеляла както повечето мами твърдят че става мисля че дори ми помага да изразходвам повече енергия т.к добре си хапвам,но мисля че всичко е строго индивидуално и не трябва толкова да му мислиш отсега.Пожелавам ти едно прекрасно и здраво бебче!

# 37
  • Мнения: 1 232
аз лично  свалих 10 ,но за всеки е индивидуално,може би зависи и колко си качила като цяло и аз съм се шашардисала с тия килограми то с какволи не се шашардисвам де,макар че не ми личат.На хорските приказки не се връзвай ако имаш воля ще ги свалиш,последната приказка на която се вързах беше от една позната-малееееееееее ама ти пак си бременна,аз.ми да-казвам аз ,а тя-олееееее като се сетя как се яви на една другарска среща с 40 см минижуп и ботуши -чорап дали някога ще изглеждаш пак така а,на което аз се дръпнах и казах,че килограми се свалят като имаш инат ,но после ревах цяла вечер -мъжа ми се видя в чудо.На другия ден се взех в ръце и си казах,че дори и никога да не бъда 58 кг просто няма как,важното е,че ще имам две безценни създания,едното факт ,а другото на път Hug

# 38
  • Мнения: 3 695
При раждането свалих 7 кг от качените 10, а така се надявах да сваля 11. Simple Smile

# 39
# 40
  • Мнения: 1 666
С раждането свалих 7кг от качените 20. Раждах нормално. От лекар знам, че при секцио се свалят повече заради по-голямата кръвозагуба.
Ти не ги мисли сега тези килограми, за всичко има време! Важното е ти и бебето да сте добре, а килограми се свалят.

# 41
  • Мнения: 15 619
Само от раждането се разделих с 5 кг, а доста бях понатрупала.

# 42
  • Мнения: 3 423
15 кг с раждането свалих,синът ми се роди 4110 кг

# 43
  • София
  • Мнения: 117
Около 10кг. свалих с раждането-секцио, но не бях качила много-около 17 кг., а останалите постепенно, въпреки че все още имам 2-3 излишни килца за сваляне!

# 44
  • Мнения: 2 956
Аз лично свалих 12-13кг със самото раждане, при все че беше секцио /в смисъл че не е изисквало физичскеи усилия/. винаги съм смятала че при естественото раждане се свалят повече обаче явно въобще не е така. всичко е много индивидуално.
И аз свалих толкова...качих общо 40 ,че даже и малко отгоре  Embarassed , но не от лакомия...а сега все още не съм се отървала от последните 10-ина кг  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт