Постигнахте ли целите си за тази година?

  • 2 052
  • 50
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
В началото на годината (или края на миналата) имаше тук една темичка, кой какво иска да постигне през 2006. За съжаление нещо не я откривам с търсачката.
Е, кажете сега, в края на 2006, какво стана с вашите цели, мечти, желания?

Аз, доколкото си спомням, писах, че искам да се изнесем от свекърите - това го постигнахме, макар и след крайния (за мен) срок Grinning
Другото - да си продължа ученето - миналият семестър мина добре, за този още не съм сигурна, но що-годе съм доволна.
Не знам дали писах за работа - няма значение, почнах и работа, ако се задържа и след пробния период, може и това начинание да се отчете като успешно. Simple Smile

Може и да пропускам нещо... а за другата година имам още малко време да си набележа целите Crazy

Вие сте Hug

# 1
  • Мнения: 703
Постигнах ги общо взето...Само едни 10 кила си влача още,но и тях ще махна!
А и списъкът за 2007 вече съм направила...

# 2
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Като цяло- да. Най-удовлетворена съм от работата, която започнах.

# 3
  • Мнения: 2 556
Аз моите ги надминах честно казано  Sunglasses В смисъл, че постигнах и едно много ценно нещо, което изобщо не бях планирала.

Но аз никога нямам точно определени цели, само идеи. Каквото си намисля точно в 12 на Нова Година винаги ми се сбъдва.

Най-важното е да има здраве, всичко друго се постига!  Simple Smile

# 4
  • Мнения: 7 723
Аз- не.  Shocked
Остават ми за тази година  #Crazy

# 5
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Постигнах някои от тях. Най-големите са, че се изнесохме да живеем сами и че се дипломирах   umnikuu
За догодина още не съм намислила списъка.

# 6
  • Мнения: 11 003
Най-голямата цел вече е постигната  Heart Eyes
Другите също.

# 7
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Ами да, може да се каже. Поставям си постижими цели.

# 8
  • Мнения: 9 990
Някои да, някои не...Чакаме второто си дете, това си беше постижение-да убедя съпругът ми , да стане реалност...Професионално-не съм дръпнала назад, но пък имам визия за бъдещето, това-следващата година ...Съпруг-постигна в работата си на този етап каквото искаше.Искам малко преквалификация, но честно-не смея сега да си го поставям като цел, защото ще съм сама с двете деца.Та така е-постижими и простички неща искам, смятам, че тази година ще отметна още желани...

# 9
  • Мнения: 1 409
Като цяло- да. Най-удовлетворена съм от работата, която започнах.
И аз така  Peace

# 10
  • Мнения: 2 849
Имах добра година -
родих невероятен син  Heart Eyesда ни е жив и здрав !
спечелихме зелена карта за  Америка ! Party

# 11
  • Мнения: 6 167
Категорично не успях да постигна целите ( всичките) си за тази година.

# 12
  • Мнения: 2 529
Нищо особено не постигнах или всъщност не е съвсем така - спортувах около половин година усилено и доста отслабнах, повиших си нивото по английски, пътувах до три интересни града в Европа (Барселона, Рига, Париж), а Париж ми беше мечта от доста време и накрая...забременях за втори път  Grinning

# 13
  • Мнения: 6 164
Не. Но надеждата да родя хубаво здраво момченце се реализира, което прави тази година най-важната.

# 14
  • Мнения: 3 248
Останаха неща, които така и не успях да реализирам през изминалите 365 дни. Но пък ми се случиха други, прекрасни, които не бях планувала. Heart Eyes
За съжаление преживях и нещо изключително неприятно, заради което дори и на фона на другите си успехи, не бледнее и не мога да пренебрегна. Sad

Общи условия

Активация на акаунт