1365 e новият номер в помощ на Дари!

  • 2 521
  • 64
  •   1
Отговори
  • Мнения: 107
Само от M-tel  може да се гласува. Според водещите на играта, ще се гласува, докато средствата бъдат събрани....

# 1
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
hm

# 2
  • Мнения: 13 512
защо само от Мтел?обикновено от всички оператори може да се гласува на такива номера.Къде  го пише това?
Пс. Пуснах смс от Глобул, не ми го върна, ама и потвърждение  не получих.Някой знае ли нещо повече? Сега ще пробвам и от Вивател

# 3
# 4
  • Мнения: 2 353
  Пише, че всички средства от смс-ите ще отидат в сметката на Дари. Супер! 

# 5
  • Мнения: 6 472
защо само от Мтел?обикновено от всички оператори може да се гласува на такива номера.Къде  го пише това?
Пс. Пуснах смс от Глобул, не ми го върна, ама и потвърждение  не получих.Някой знае ли нещо повече? Сега ще пробвам и от Вивател

Инициативата е на Сити ТВ и Лууп мрежата на Мтел та за това. По принцип има подадени молби и в другите два оператора, но точно кога ще се разкрият линиите при тях не е ясно Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 13 512
Ама аз мисля,че от всички оператори  може да се пращат смс-и към мтел. Аз пратих няколко и не мо ги върна. Вие като пращате от Мтел, връща ли ви някакво потвърждение ?да знам дали да продължавам да гласувам

# 7
  • Stara Zagora, Bulgaria
  • Мнения: 175
Ама аз мисля,че от всички оператори  може да се пращат смс-и към мтел. Аз пратих няколко и не мо ги върна. Вие като пращате от Мтел, връща ли ви някакво потвърждение ?да знам дали да продължавам да гласувам
-Връща да.СМС в който пише Благодарим Ви че помагате на Дарина!!!

# 8
  • София
  • Мнения: 2 162
  Пише, че всички средства от смс-ите ще отидат в сметката на Дари. Супер! 

Някой има ли представа какво означава това "всички приходи"? Знам, че ДДС- то отива за държавата (за което нямам думи просто- да се храни и от нещастието на хората),  но не знам друго "отклоняване" на средства ще има ли? Примерно М-тел ще взема ли нещо от тези 1.50?

Монда, когато аз пратя от М-тел получавам обратно съобщение с текст "благодаря Ви, че помогнахте на Дарина".

# 9
  • Мнения: 2 353
  Lilfi, надявам се, че Мтел няма да вземат процент, след като пише, че "всички средства ще отидат в сметката на Дари".

# 10
  • Мнения: 13 512
Монда, когато аз пратя от М-тел получавам обратно съобщение с текст "благодаря Ви, че помогнахте на Дарина".
Значи наистина е само за абонати на Мтел. 

# 11
  • София
  • Мнения: 6 743
Дано се съберат необходимите средства  Praynig
извинява се за тъпия въпрос, но какво пишете в самия смс  newsm78

# 12
  • Мнения: 4 371
Празен го пращам аз.

# 13
  • Мнения: 5 622
Аз пускам празен  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 6 743
Мерси Дуци  и Бубе Hug

Общи условия

Активация на акаунт