Вместо Коледно звънче да зазвънка ЯНУАРСКО бебешко гласче !!!

  • 11 898
  • 298
  •   1
Отговори
# 285
  • ville de Quebec
  • Мнения: 509
Честито на Мими!!! Да й е жив и здрав малкия, голям юнак! Ама той наистина много голям Laughing, сладур, както казват отгледано бебе Laughing

А сега кой ще ни пуска темите..... Добито също чака да ражда.... Галя, май на теб трябва да разчитаме...

# 286
  • Мнения: 3 405
Честито бебче Тодор, Мими, наистина голям мъж с тези размери  Hug
Пожелавам ти да сте живи и здрави и много щастливи     bouquet
Той май си дочака точно термина Grinning

# 287
  • София
  • Мнения: 3 099

Днес в 6.10ч. Мими 81 роди момченце  4.300-54 см.Големият мъж се почви на бял свят чрез цезарово сечение.
Да й е жив,здрав и с многооо голям късмет малкият Тодор  bouquet  bouquet  bouquet


 #Crazy #Crazy #Crazy

Хей, ЧЕСТИТО Мими 81!!! Ама мъжага си родила....  Shocked

Да ти е жив и здрав и да те слушка!   bouquet

# 288
  • Мнения: 385
ЧЕСТИТ МАЛЪК ГОЛЯМ МЪЖ НА Мими 81



# 289
  • Варна
  • Мнения: 248
 ЧЕСТИТА 2007-А НА ВСИЧКИ!!!

 Ние бяхме на хотелче и преди малко се прибрахме- макар и на близко пак си беше релаксиращо!!! Аз съм си 2 в 1, но не се удържах на хората, а и реших, че оттук нататък вече не е страшно ако бебчо избърза.

 Да е живо и здраво бебчето ТОДОР и неговата майка МИМИ[!!!/color] Мими, истинска героиня си- какъв голяяям мъж си имаш!!! Бързо възстановяване ти желая!!!

# 290
  • Мнения: 333
Честито на мама Мими 81!!!    bouquet Да е жив и здрав Тодор, много да слушка и да обича мама и тати!

# 291
  • София
  • Мнения: 541

ЧЕСТИТО на mimi_81  - да расте здрав и щастлив малкия голям Тодор!!!Мили Мами, аз днес направих дълга разходка, довечера горещо душче, а ако през нощта не зараждам сутринта тръгвам към МД. /Все пак искам да е 3.01  Mr. Green/.
Темата съм я пуснала, но ще я пратя за резерв на някой - само пишете на ЛС кой ще замества  Wink
Поздрави на всички.  bouquet

# 292
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Честит голям мъж на Мими и бързо възстановяване.

# 293
  • Мнения: 276
Ей, Мими 81, тъкмо си мислех за теб, че от вчера не си писала, а ти си от най-редовните...........
Да ти е жив и здрав големия мъж - много да те радва, здрав, голям, красив и умен да расте! Много да ви радва с таткото, а ти бързо да се възстановиш и скоро да се приберете в къщи!

# 294
  • Мнения: 1 104
Честито на Мими!Да ти е жив и здрав юнака!

# 295
  • Мнения: 3 595
Днес Аника роди прекрасно момченце Мартин!
Мъжът тежи 3.600 кг и е дълъг 51 см! Мама и бебе са добре и сигурно вече се гушкат!

# 296
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Ма големи мъже сме отхранили Mr. Green Да е жив и здрав младежа на мама Аника

# 297
  • Мнения: 333
Честито на Аника!   bouquet Да е жив и здрав малкия Мартин!

Ох, като чета толкова се вълнувам, че чак ме хващат контракциите. Не знам кога ще дойде и моя ред, но искам да е по-скоро, вече нямам търпение. Контракции си получавам доста честичко през деня и вечер като спя, да не ви преваря.  Joy

Цвети, ако се чуеш с Мими специално я поздрави и й кажи, че всички сме с нея и им желаем скорошно завръщане и бързо възстановяване!

А няма ли да се местим в новата тема? newsm78 Мен лично ме е страх да се разпиша първа. Абе хора къде сте, имам чувството, че има затишие пред бура.

# 298
  • Мнения: 3 405
Аника, честито бебе Мартин!!! Да сте живи и здрави     bouquet


 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт