Хайде заедно да направим добро!

  • 2 936
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Това е Данко- http://www.vbox7.com/play:9280d45d                                                                   

Той е с детска церебрална парализа, засягаща долните крайници.На 11 години е.На този клип се вижда какво е било състоянието му преди и след операцията.Състоянието му е значително по-добро, напредъка е видим.Но е със шини на краката, които трябва да се сменят всяка година до пубертета.Шините струват 7000 евро, сума вече непосилна за семейството му.
Нека да се обединим и помогнем на това дете да ходи нормално!Всички сме майки, нека помогнем!
Открита е сметка:
в евро:BG 94CECB97902462779700
BIC код:CECBBGSF-Централна Кооперативна банка
в лева:IBAN:BG 31RZBB91551041547781
BIC:RZBBBGSF-Райфайзенбанк
Сметките са на името на бащата-Милен Данков Атанасов.Детето се казва Данко Миленов Атанасов.

Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват!Знам, че сме с добри сърца!
Ето и линк към епикризи,експертни решения,становища- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86192

 
 
 

# 1
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Това е Данко- http://www.vbox7.com/play:9280d45d                                                                   

Той е с детска церебрална парализа, засягаща долните крайници.На 11 години е.На този клип се вижда какво е било състоянието му преди и след операцията.Състоянието му е значително по-добро, напредъка е видим.Но е със шини на краката, които трябва да се сменят всяка година до пубертета.Шините струват 7000 евро, сума вече непосилна за семейството му.
Нека да се обединим и помогнем на това дете да ходи нормално!Всички сме майки, нека помогнем!
Открита е сметка:
в евро:BG 94CECB97902462779700
BIC код:CECBBGSF-Централна Кооперативна банка
в лева:IBAN:BG 31RZBB91551041547781
BIC:RZBBBGSF-Райфайзенбанк
Сметките са на името на бащата-Милен Данков Атанасов.Детето се казва Данко Миленов Атанасов.

Благодаря предварително на всички, които ще се отзоват!Знам, че сме с добри сърца!
Ето и линк към епикризи,експертни решения,становища- http://www.snimka.bg/album.php?album_id=86192

 
 
 


надявам се да заковат темата Hug

# 2
  • Мнения: 1 427
Ох, Роси, и аз не знам вече как е по-добре!В клюкарника я заковаха-ефекта почти никакъв, хората масово подминават закованите теми. И да не е закована, пак не е добре....Последно, моля модераторите да заковат темата!В този форум мисля закованите теми се четат! Peace

# 3
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ох, Роси, и аз не знам вече как е по-добре!В клюкарника я заковаха-ефекта почти никакъв, хората масово подминават закованите теми. И да не е закована, пак не е добре....Последно, моля модераторите да заковат темата!В този форум мисля закованите теми се четат! Peace

Силве,това,4е не пишат не озна4ава,4е не я 4етът.....Важното е да я про4етът Simple Smile
Незнам кое е по-добре,но нека си стои тука,ще я подбутваме Hug

# 4
  • Мнения: 1 427
Ох, Роси, и аз не знам вече как е по-добре!В клюкарника я заковаха-ефекта почти никакъв, хората масово подминават закованите теми. И да не е закована, пак не е добре....Последно, моля модераторите да заковат темата!В този форум мисля закованите теми се четат! Peace

Силве,това,4е не пишат не озна4ава,4е не я 4етът.....Важното е да я про4етът Simple Smile
Незнам кое е по-добре,но нека си стои тука,ще я подбутваме Hug
Вярно е, но аз съдя по това, че нищо не е пристигнало по сметките досега.От 2 седмици е темата, и нищо.Предполагам, че заради празниците се бавят преводите.Дано да е така! PraynigИма мами, които са писали, че са превели, и сигурно е така!

# 5
  • БГ
  • Мнения: 735
про4етох всички публикувани теми за Данко, сметката ми е в офиса, агитирам колегите и за него, ще пратя малко парички с превод, и с е моля да се оправи Hug Praynig

# 6
  • София
  • Мнения: 2 210
Силве, колко парички успяхме да съберем на срещата? Според мен добра акция спретнахме Wink, дано поне с малко сме помогнали. От утре ще поразпратя и малко мейлове, дано има ефект...

# 7
  • Мнения: 1 427
Еми, 250 лева събрахме! Hug Аз писах в темата за купона в клюкарника.Благодаря ви, момичета! Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 171
Щях да пусна отговор в клюкарника и тъкмо се канех да предложа да я преместите тук и я видях, хайде да я бутна малко нагоре  Grinning

Аз най-после пратих парички, а знам и че една приятелка е превела преди няколко дена  Simple Smile

Много малко ми се виждат събраните парички, аз пратих на познати, но не знам кой е превел
Силве можеш ли да напишеш горе долу колко се е събрало до момента?

# 9
  • Мнения: 1 427
До момента бащата е събрал 5200 евро.Остават още 1800 евро, но времето напредва....Остава месец до пътуването в Германия.Пък и не трябва да забравяме, че всяка година се подменят шините, т.е. всяка година по 7000 евро са нужни. Confused

# 10
И аз направих малък превод. Дано се оправи детето. Praynig

# 11
  • Мнения: 171
Стискам палци да се съберат парите и детенцето да се оправи  Praynig

# 12
  • Мнения: 1 427
Вчера и днес са постъпили още 70 лева!Благодаря ви от сърце, че откликвате, благодаря и от името на семейството на Данко! Hug Ходихме да видим Данко в събота-страхотно дете!Много е борбен, страхотен дух, симпатяга и хитряга !Много му се иска да тича с връстниците си, дано успеем да помогнем мечтата му да се сбъдне!  Heart Eyes
 

# 13
  • Мнения: 1 427
Момичета, през изминалата седмица са постъпили 814 лева!!!Благодаря ви много! Hug  bouquet 
 

# 14
  • София
  • Мнения: 2 210
Силве, това е страхотно! Дано скоро се съберат всички пари Praynig

Общи условия

Активация на акаунт