Орифлейм - 5

  • 14 039
  • 318
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

Всеки ден с кръгообразни движения и нагоре по посока шията! Peace

Казваш си доволна от този крем, а ефекта от една опаковка проличава ли си?

# 16
Някой може ли да ми каже кой от трите ружа има коралов цвят,тъй като на картинките от каталога трудно може да се определи  newsm78

# 17
  • Мнения: 1 722
какво ви е мнението за фон дьо тена за комбинирана кожа? поръчах си втората разцветка.
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=87131&view=1&photo=41

Последна редакция: нд, 07 яну 2007, 22:22 от Anita_79

# 18
  • Мнения: 2 922
Някой може ли да ми каже кой от трите ружа има коралов цвят,тъй като на картинките от каталога трудно може да се определи  newsm78

Кой руж - на стр. 21 или на стр. 43?

# 19
  • някъде там
  • Мнения: 1 464
Преди време  имах червило на Орифлейм №517 и се казвасофт пинк, с тъмно синя опаковка.Някоя от вас може ли да ми каже дали го има сега?Искам да си поръчам.Предварително ви благодаря Hug

# 20
  • Мнения: 9 095
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

Всеки ден с кръгообразни движения и нагоре по посока шията! Peace

Казваш си доволна от този крем, а ефекта от една опаковка проличава ли си?
тя каза аз доколкото разбрах де, че е доволна от тоника newsm78, а иначе, за ефект, незнам да има такъв яак ефект, не вярвам по- точно, аз го поръчвам превантивно, надявам се, така резултата да е по- добър Peace

# 21
  • Мнения: 9 095
Преди време  имах червило на Орифлейм №517 и се казвасофт пинк, с тъмно синя опаковка.Някоя от вас може ли да ми каже дали го има сега?Искам да си поръчам.Предварително ви благодаря Hug
такова май няма вече, ама питай дистрибутора си за мостр, със сигурност има близък цвят и дано си по- доволна Peace

# 22
  • Мнения: 5 605
Кажете нещо за успокояващия крем с личия и лотос.
Няколко години ползвах един успокояващ и овлажняващ на Ейвън от серията Ботаниксоурс, но го спряха от производство. Дали този е добър?

# 23
  • Мнения: 1 708
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

Всеки ден с кръгообразни движения и нагоре по посока шията! Peace

Казваш си доволна от този крем, а ефекта от една опаковка проличава ли си?




Никъде не съм писала че съм го ползвала,но като консултант трябва да знам как се използва.Мои клиенти са останали доволни,досега не съм имала рекламации






Кажете нещо за успокояващия крем с личия и лотос.
Няколко години ползвах един успокояващ и овлажняващ на Ейвън от серията Ботаниксоурс, но го спряха от производство. Дали този е добър?



Кремчето с лотос и личи е много хубаво,но то също е сезонен продукт и е до изчерпване на количествата.

# 24
      baby_doll,този на страница 43, където са 3 вида  Grinning

# 25
  • Мнения: 661

Някоя от вас поръчвала ли си е парфюм NOMADIC for her?Хубав ли е?Траен ли е?


# 26
  • Мнения: 2 922
      baby_doll,този на страница 43, където са 3 вида  Grinning

Момент да потърся цветната карта, но по спомен мисля, че passion blush е корал.

Последна редакция: пн, 08 яну 2007, 10:08 от baby_doll

# 27
  • Мнения: 2 922
Някоя от вас поръчвала ли си е парфюм NOMADIC for her?Хубав ли е?Траен ли е?

На мен много ми харесва този аромат. За траен не знам, не съм го ползвала.

# 28
  • Мнения: 9 095
Номадик, като излезе го пробвах на промоцията и не ми хареса особено тогава, много е тежък, обаче за трайност нямам никаква забележка Peace

# 29
  • Мнения: 9 095
искам да питааааам, защо немога да поръчам повече от 3 тоалетни води от промоцията #Cussing out, трябва да пускам няколко поръчки, да може да поръчам всичките ли?

Общи условия

Активация на акаунт