Орифлейм - 5

  • 14 043
  • 318
  •   1
Отговори
# 1
# 2
  • Мнения: 9 095
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

# 3
  • Мнения: 2 922
Запис в новата тема  Peace

# 4
  • Мнения: 1 708
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

Всеки ден с кръгообразни движения и нагоре по посока шията! Peace

# 5
  • Мнения: 436
В януарския каталог перлите на Gordani Gold са на снимката в старата опаковка с отделно капаче и без огледалце.
Момичета някой знае ли дали действително така ще се предлагат.  newsm78
 
В същност ако разбирам правилно това са някакви други перли като цвят имам предвид понеже пише многоцветни.

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 00:32 от rosafee

# 6
  • Мнения: 2 323
ако гледаш 20 стр - това са блестящите перли, иначе на страницата на Джордани са си новите  Wink

# 7
  • Мнения: 436
ако гледаш 20 стр - това са блестящите перли, иначе на страницата на Джордани са си новите  Wink

Верно наистина аз съм се заблудила нещо за блестящите става въпрос да. Благодаря ти.
Значи блестящите се предлагат в тази кутийка без огледалце все още?

# 8
  • София
  • Мнения: 5 828
да се похваля - самоподарих си за Коледа сребърният Джордани и много ми харесва, сравнително траен е, доволна съм  Party
от януарския каталог съм си поръчала от зодиакалните сенки, дано са хубави  Praynig

# 9
  • Мнения: 9 095
ако гледаш 20 стр - това са блестящите перли, иначе на страницата на Джордани са си новите  Wink

Верно наистина аз съм се заблудила нещо за блестящите става въпрос да. Благодаря ти.
Значи блестящите се предлагат в тази кутийка без огледалце все още?
точно така, правилно се ориентираш, а иначе за новите вече се предлагат и пълнители Peace

# 10
  • Мнения: 9 095
я аз тук да питам как ползвате крема за бюст? Peace

Всеки ден с кръгообразни движения и нагоре по посока шията! Peace
благодаря и аз така смятах Embarassed

# 11
  • Мнения: 3 743
да се похваля - самоподарих си за Коледа сребърният Джордани и много ми харесва, сравнително траен е, доволна съм  Party


И аз съм много доволна от него Peace и течния блясък на Джордани също много ми харесва.

# 12
  • Мнения: 2 229
Някой ползвал ли е овлажняващият тоник (Comfort hydrating toner) на 12 стр?  newsm78

# 13
  • Мнения: 1 708
Аз го ползвам и съм много доволна! Peace

# 14
  • Мнения: 2 229
Аз го ползвам и съм много доволна! Peace

  bouquet Радвам се, че вече си го поръчах. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт