погрешна диагноза

  • 5 540
  • 23
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 732
Привет и от мен, Дани,

Името на лекарката Мустакова ми е познато, тъй като и аз съм в района на 3та поликлиника.
Дълго време GP ни беше колежката й в другата смяна - Кесарова.
И за двете не мога да кажа почти нищо добро, Мустакова сме я слушали пред кабинета как крещи на пациенти, а Кесарова мен лично ме е и гонила, заради което впоследствие се отказахме от нея.
Като каза, че си сменила лекаря, си напомних да ти пиша, да не би да си решила да смениш едната с другата...
Няма разлика съществена.

Сега сме при д-р Парашикова от съседния център"Д-р Лонг", възрастна, много симпатична лекарка и чувам, че е добър педиатър, в случай, че се колебаеш накъде да поемете.

Поздрави и по-добра 2007 ти желая, както и на всички останали момичета bouquet

# 16
  • Мнения: 1 455
Rafikah, точно при Парашикова се записахме всичките  Hug
Желая на всички весело посрещане на новата година и дано 2007 е една по-добра година.
поздрави   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 983
Дани, и аз мисля да я сменям мойта, направо съм бясна, Вики не спира да кашля, а тя грам внимание не обръща.Толкова съм притеснена, че не знам какво да я правя, по болници ли да я водя, и къде баш сега? newsm78
По-бързо да се оправят мъничетата, че сърцето ми се къса. Praynig

# 18
  • Мнения: 5 468
 Confused Със съвет не мога да помогна, въпреки че минахме през диагнози бронхиална астма, спазми и болница..., но слава Богу, май й улучиха диагнозата от първия път Simple Smile Laughing (смея се безрадостно, но докторите започнаха много да се излагат напоследък).
Включвам се в темата, за да пожелая по-малко болести през 2007 година на дечицата ти, Дани Praynig. И дано новата педиатърка е добър лекар, от който да бъдеш доволна. Това е много важно.
Разплака и мен със случката в таксито Confused, ох, много е тъжно, когато страда детето ти Cry. Дано отшуми всичко Peace.
Стискам ви палци!!!

# 19
  • София
  • Мнения: 1 098
Ами да кажа и аз за кашлицата.  Thinking То е тръгнала една кашлица из София, нямам думи. И моите, които са толкова здрави и нямат проблеми кашляха до скъсване.  Ама само кашляха. Нищо друго. Нито хрема, нито температура, нито хрипове в гърдите - НИЩО!!!

Най накрая им дадоха Инфлуенца 15 потенция еднократно и още едно лекарство вечер преди лягане за няксолко дни. Е до там беше. Предполагам някакъв вирус.  Thinking Не си обяснявам по друг начин ситуацията.

Но преди да дадат лекарството поискаха пълни кръвни изследвания и левкограма.

# 20
  • Мнения: 539
ansam, изправи ми се косата от вашата история! Е детенце не е малко, не е ли казало че го боли ухо или глава? Ох, и мен все ме е страх от тия уши. И мойта вдига винаги висока Т. Исках да те питам как се казва вашата лекарка, че така по приказките й много ми прилича на нашата, а живеем ве един район?

# 21
  • Мнения: 441
Здравейте на вси4ки,пожелавам на вси4ки много късмет през новата година и само ЗДРАВИ деца

# 22
  • Мнения: 816
А за секрет от нослето никой ли не се сети? Защото тази хрема, най-вероятно е предизвикана я от Муракслеа, я от стафилококче. Но хомеопатията би могла да помогне много повече оtколкото алопатията, с която само се е задълбочил проблемът, както вече си видяла Дани.

Много здраве желая на всички ви мили мами и дечица през новата 2007-ма година,

# 23
  • Мнения: 1 455
За много години, момичета ! Пожелавам на всички ни най-вече здраве през 2007.

Благодаря на всички, които се включихте в темата. Анди изкара ларингита без АБ, дадох един прием хомеопатия, но дали това помогна или се оправи от самосебе си, не знам. Важното е, че е добре сега.

Ню,  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт