Запалени по плетенето - 3

  • 177 775
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 406
надявам се по празниците да успея да довърша пуловера, който започнах с първата тема за плетките Embarassed Embarassed

# 16
  • Мнения: 355
Сега ще се опитам да обясня по-точно за плетеницата. Пуловерът, който видях и ме вдъхнови изглежда по следният начин: до под гърдите е плетен две на две, а нагоре е лицева плетка като окло свивката за ръцете и около деколтето, което е дълбоко триъгълно е плетна плитка с дупки и на деколтето е сложена сатенена панделка, която е вързана долу, в началото на триъгълника. Дано да съм го описала достатъчно цветно.

Аз и плитка не знам как се плете, а дупчици знам как стават. Научих се, когато плетях терлици и оставях дупки за връвчицата. Благодаря ти, firebird.

boomerang, не си само ти от бавно плетящите. И на мен все не ми стига времето. Ей сега ших пуловера, за който все ви говоря. Сега трябва да му направя деколтето и е готов, но вдъхновението нещо ме напусна. Знаех, че го плета по-голям, ама сега като го заших ми изглежда огромен. Горе-долу за двугодишно детенце, а моята госпожица е все още на 9 месеца.  Embarassed А и деколтето хич не се получи триъгълно..., но .. ще се успокоявам, че като за първи път го бива. А следващият ще е по-добър. Поне знам къде са ми грешките.


# 17
  • Мнения: 498


Влади нещо такова към деколтето ли?

# 18
  • Мнения: 355
Това е пуловерът на моята приятелка, който ме вдъхнови. Не държа моя да става точно същия, а просто искам да използвам идеята. Явно съм се заблудила за плетеницата, но как се плетат тези дупки незнам. Приемам всякакви предложения.

Това е пуловерът:




Такива дупчици трябва да се получат:



И с панделка:



Хайде сега помагайте!

# 19
  • Мнения: 3 550
Според мен са поредица от свивки и наметки. На опъковия ред - също.

# 20
  • Мнения: 1 608


Влади нещо такова към деколтето ли?
Идеята за деколтето е супер! Тъкмо привършвам една бяла блуза с плетеници. Мисля да я използвам. Simple Smile

# 21
  • Smallville
  • Мнения: 994
Поздравявам всички за красотите,които сте сътворили  bouquet  bouquet
Ще ми се да се включа към вашата "партия".Преди няколко дни купих прежда за пуловер на моето момиче,а то на големина е почти колкото мен....
Не съм плела от поне 7-8 години,но като хванах куките установих че това не се забравя.Пожелайте ми успех,черпя вдъхновение от всички вас.Благодаря  bouquet

# 22
  • Мнения: 1 608
Успех Данибейби! Hug

  bouquetНа всички в отбора пожелавам -

ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА НОВАТА 2007г.!

# 23
  • Мнения: 1 608
Да е спорна и честита 2007г.!
Здраве, щастие и успехи!!!!!!!!!

# 24
  • Мнения: 498
С пожелание за мир, просперитет и щастие в предстоящата година!


Щастлива 2007 година!

# 25
  • Мнения: 641
Честита Нова Година Grinning!

Бъдете здрави и много щастливи!



# 26
  • Мнения: 355
Щастлива 2007 година за всички!

Дано ни донесе много положителни емоции, успехи във всяко начинание, мир и любов между хората и по-спокоен живот!

# 27
  • Мнения: 9 095
и аз се присъединявам към вашите пожелания и също така желая на всички да създаваме все по- големи красоти  bouquet

# 28
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
НЕКА Е ПО-СПОРНА ОТ ИЗМИНАЛАТА ЗА ВСИЧКИ!


Заех се с плетенето на шапка,докато си купя прежда за мантенцето,което ви показах.Галхен,вдъхнови ме твоята шапка,много харесвам такъв модел.Нали се плете права нагоре,няма свивки?Имаме такава памучна и си е един правоъгълник с "уши".Дано стане,че за пръв път ще плета шапка Praynig.

danibaby,успех в плетенето и ще чакаме да покажеш крайния резултат.

# 29
  • Мнения: 3 550
 ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Желая ви много лично щастие, усмивки и безкрайно творческо вдъхновение.

Общи условия

Активация на акаунт