Интернет фобии

  • 739
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 38 475
http://www.netinfo.bg/index.phtml?tid=40&oid=984998
Странни фобии обзеха интернет потребителите

Май тези фобии не  подминават и нас - великите потребители на Форума.
Аз лично забелязвам у себе си склонности към Гугъл детектив и леки форми на Киберхондрия.
А вие ще си признаете ли?

# 1
  • Мнения: 3 447
Освен малко фотовоайорство, друго нямам май  newsm78

# 2
  • Мнения: 5 577
Хехе, признавам, че гледам албумите на хора които не познавам, и то по много пъти.  Blush
Сега чакам Буба да ми пусне от новата фотосесия снежанка Сикрет  Heart Eyes, ама нещо се мота.

Офф: - наскоро ми носиха една анкета, да попълня - от тези проучвания. И трябва една седмица да водя дневник по часове - колко време съм прекарала в интернет, колко часа съм гледала ТВ, такива ...

И аз попълних за един ден - ТВ - 0 минути (беше в минути), Интернет - 400 минути  Shocked И така всеки ден, човека като дойде да си вземе дневника не вярваше на очите си, мисли, че се бъзикам.
"400 мин. в интернет на ден? 7 часа"  #Crazy - "дори са повече, аз позакръглих" -  му отговорих.
Много се смя.

# 3
  • Мнения: 2 229
Фото воайарство от време на време. Mr. Green

# 4
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Хехе, признавам, че гледам албумите на хора които не познавам, и то по много пъти.  Blush
Сега чакам Буба да ми пусне от новата фотосесия снежанка Сикрет  Heart Eyes, ама нещо се мота.

Моля  newsm78

# 5
  • Мнения: 431
Разглеждам албуми, обичам да гледам снимки на щастливи хора.
От другите изброени не страдам, затова пък си имам интернет параноя - никъде и при никакви обстоятелства не споделям публично име, занимание, приблизителен адрес, телефони, имейл, ICQ на непознати. За всеки форум имам отделна самоличност, а навремето си играех и всяка самоличност да е с различна биография.

# 6
  • Мнения: 5 622
Сега чакам Буба да ми пусне от новата фотосесия снежанка Сикрет  Heart Eyes, ама нещо се мота.



Повече от тези като на аватара, няма да видиш. Не и в публичен албум, със снимки в пълен размер  Sunglasses


По темата- фобии имам, но на последно място са интернетските  Peace

# 7
  • Мнения: 1 416
Нито една интернет фобия нямам...  Simple Smile

# 8
  • Мнения: 2 013
Гугъл детектив от време на време. И уикипедиахолик от време на време. Уважавам уикипедия, отвсякъде! Снимки гледам много рядко, и то, ако някой във форума ми е станал интересен и си е постнал албума на видно място.

# 9
  • Мнения: 2 697

От изброените мании имам изразени в известна степен - фото-воайорство и гугъл-детективство (последното май е доста изразено) Embarassed

# 10
  • Мнения: 3 248
Не се разпознах в изброените категории. Thinking Но пък до себе си имам човек, който страда от Уикипедихолизъм! Crazy

Общи условия

Активация на акаунт