ПАК ЗА ПАМПЕРСИТЕ!!!

  • 1 460
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 999
Ji Памперс - 4-ка - защо?

# 16
  • Мнения: 1 111
Ji Памперс - 4-ка - защо?
Хе-хе, 4-ка казваш, а не е ли малко големичка за памперси? Confused

# 17
  • Мнения: 5 393
В момента 3-4 на ден, въпреки, че почти винаги върши"голямата"работа в гърнето, и няколко от "малките"също. Laughing

# 18
  • София
  • Мнения: 6 999
Ji Памперс - 4-ка - защо?
Хе-хе, 4-ка казваш, а не е ли малко големичка за памперси? Confused

Ами не знаех, че има пределна възраст newsm78 на мен не ми се струва голяма Thinking

# 19
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Isa, какви памперси на две години и половина?  Shocked Лелее...



 #CrazyИ аз това се изненадах.Ние отдавна ги забравихме  Peace

# 20
  • София
  • Мнения: 353
На малката сменям 3-4 пъти. Тя е на 5 месеца. Каките спрях да им слагам памперси на около 1,5 г. Само нощно време слагах в този период, но сутрин често са били сухи. През деня обаче често ги слагах на гърнето и така се научиха. Като ходят без памперс и се напишкат, не им е приятно да са мокри и сами се сещат за гърнето.

# 21
  • Мнения: 1 640
До 2 г.-3-4 памперса на ден,но често само 1 през деня,защото поне 4 пъти дневно беше на гърнето,а оттам и памперсът -сух!Сега - 1 нощен памперс/по-точно ГАЩИ,защото са мн. по- удобни/!При излизане навън-1 памперс-гащи,тъй като момата не желае да пиша клекнала на тревата примерно,а само на гърне!

# 22
  • Мнения: 14 133
Ji Памперс - 4-ка - защо?
Хе-хе, 4-ка казваш, а не е ли малко големичка за памперси? Confused

Ами не знаех, че има пределна възраст newsm78 на мен не ми се струва голяма Thinking
Не се вързвай!!! Peace Наистина няма пределна възраст!!! Сашко до 2г10мес спеше и след обед с памперс. На разходките също му слагах.  Няма аварии през деня едва след като навърши 3г.4мес. И аз се бях ошашкала, че няма да свикне да не се напишва поне през деня.  ooooh! Но вече си ходи самичък в тоалетната и вкъщи и на градината.   bowuu Всичко с времето си   Peace

# 23
  • Мнения: 7 430
Вики е на 2г и 1м и сменяме още памперси   Crazy около 3-4-5 на ден
Надявам се и аз скоро даги махнем - ще бъда най-щастлива майка на света Laughing

# 24
  • Мнения: 208
Само аз ли съм лудата ooooh!, която сменя по 6-7 пъти най-малко през деня, малката е на 1 годинка и 9 месеца. Преди да навърши 1 годинка и сменях памперса по 10-15 пъти...нямам търпение да ги махам тия памперси.

# 25
  • София
  • Мнения: 1 457
На 1,6 г. сменям около 4-5 пъти на ден  Peace

# 26
  • София
  • Мнения: 6 999

Мерси за подкрепата, но изобщо не се връзвам.

Оставила съм дъщеря ми да се раздели с памперса, когато тя реши. Не ми допада идеята да я слагам през 15 мин. на гърна или да я подпитвам: "Има ли пиш?" За мен изобщо не е проблем това, че все още използва памперс и честно казано не разбирам какво толкова има в това кой колко рано се е раздели. Намирам други неща за по-важни.  Peace

# 27
  • Мнения: 702
Дъщеря ми е на 1,2 и сменяме памперсите 4 пъти на ден като не броя извънредните случаи когато ака- веднага слагам нов.
Тя не пие много течности и не винаги памперсите са пълни догоре.

# 28
  • Мнения: 689
На 1.7 месеца - сменям по 5, 6 пъти на ден.

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Не питай  #Crazy по 4-5 пъти на 1год и 1 месец сме

Ох и ние сме от пикливите. Само през ноща сменяма 2 (много течности пие близо 1л. на вечер и памперса не издържа до сутринта и по тъмно го сменяме). А през деня от 3 до 5. Значи общо, максимум 6-7 за денонощие. Края на другия месец ще стане на 2г.

Общи условия

Активация на акаунт