ПАК ЗА ПАМПЕРСИТЕ!!!

  • 1 464
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 205
  Здравейте! Нещо размишлявах по въпроса по колко памперса на ден е хубаво да се сменят от хигиенична гледна точка. . не говорим за случаите, когато тъкмо сте сложили нов памперс и детето си свърши "голямата" работа/защото пак ще се смени веднага/ или когато е пило много течности и за по малко от час му е супер напълнен памперса/ при което също веднага ще се смени/. . говоря за обичайните смени на памперс. . ние се сменяме 4 пъти обикновено на ден/понякога повече:)/а при вас как е? но моля уточнете и възрастта на детето си. .

# 1
  • Мнения: 489
  Обикновено 3-4 пъти на ден, но ние ве4е сме големи и дори се надявам скоро да сме без памперси. Доколкото съм информирана мисля, 4е с един памперс може да се изкара от 4-6 4аса, стига да не се наака и детето  да не е пило голямо кмоли4ество вода или сок, става дума за пелените от марката "Памперс".

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 16:39 от DEZIRELA

# 2
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Уффф. По 5-6 на ден  #Crazy. На 2г.1м. е. Ака по 2-3 пъти на ден  и пие много течности

# 3
  • Мнения: 959
Не питай  #Crazy по 4-5 пъти на 1год и 1 месец сме

# 4
  • Мнения: 7 821
След годината сменях обикновено по 3, 4 на денонощие. Когато започнах да ги слагам на гърне намаляха до 2, 3.

# 5
  • София
  • Мнения: 117
Около 3-4 памперса на ден.Е, понякога се е случвало и по повече.Най-не обичам, когато тъкмо сменя памперса и Дари да го напълни, но какво да се прави-сменяш, миеш, мажеш и се усмихваш на малкото съкровище.

# 6
  • Мнения: 4 053
Уффф. По 5-6 на ден  #Crazy. На 2г.1м. е. Ака по 2-3 пъти на ден  и пие много течности

и ние така,само дето е на почти 2 години Crazy

# 7
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
Ами на 1г и 1м употребявяме между 5 и 7 памперса на ден.

# 8
  • Мнения: 6 461
На 1г и3 месеца .
4-5 памперса  Sick

# 9
  • София
  • Мнения: 6 182
Около 4 на ден. По-рядко 3 (като се отплесна и забравя), по-често 5 като ме изненада след като съм сменила току що. На почти 2 години е.

# 10
  • Мнения: 2 237
3-4 на ден.Имали сме дни обаче и с един и с шест-седем....
Дано скоро ги откажем обаче,време е за гърне.

# 11
  • Мнения: 290
По 4-5 на ден,на 1 годинка и 5 дни-все пак се надявам скоро да ги махнем,защото ве4е вършим голямата работа на гърнето!

# 12
  • София
  • Мнения: 529
Средно четири на ден. На година и осем месеца е и надявам се, вече вървим към отказването им.  Praynig

# 13
  • София
  • Мнения: 6 999
На 2 г. и 7 месеца е, но така сменям поне от година: 1 - като се събуди сутринта; 2 - Преди да си легне на обяд; 3 след следобедния сън; 4 - към 5-6 следобед; 5 - след баня.

Следователно поне 5-6, че и до 7 - защото съм изброила напишканите памперси само.

# 14
  • Мнения: 1 111
Isa, какви памперси на две години и половина?  Shocked Лелее...

Общи условия

Активация на акаунт