КАКВА РЕЛИГИЯ ИЗПОВЯДВАТЕ?

  • 6 048
  • 117
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 354
Интересно ми е да разбера,а и предполагам,че не само на мен.
Вие какво мислите?
Имат ли значение религиите?
И НЕ ТВЪРДЕ ПО ТЕМАТА:Расисти ли сте?

 Hug Peace Hug Peace Hug Peace Hug Peace Hug Peace Hug Peace Hug Peace

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 17:09 от Веси

# 1
  • Мнения: 2 550
Никаква.

# 2
  • Мнения: 1 354
Ами това означава,че си атейска.Гласувай!
А какво мислиш по другите въпроси?

# 3
  • Мнения: 6 167
Ами това означава,че си атейска.Гласувай!
А какво мислиш по другите въпроси?

атеИстка.
до колкото знам атеизмът не е религия.
расизмът не виждам какво общо има с въпросите ти... newsm78

за анкетата ти -  ДругА религия изповядвам Peace

Последна редакция: чт, 28 дек 2006, 21:33 от Lennie

# 4
  • Мнения: 3 537
Християнка съм Peace
Мисля,че  Бог е един единствен, но при различните религии е със различно име.При нас е Иисус Христос, при други е Аллах или Буда.Някои даже имат и идол, както е Буда да речем.
Всеки човек си има правотото да си изповядва каквато и да е религия,според зависи как го чувства във сърцето си.
За расизма....не мога да кажа ,че съм расистка.Единствено към циганите съм голяма расистка, но самите те ме карат да бъда такава, а не защото ей така ми щукнало и съм решила.

# 5
  • Мнения: 9 990
Веси, поправи си анкетата  Peace
По темата, кръстена съм в православната вяра, късно, когато стана повече модерно, отколкото желание и личен мотив на родителите... не съм възпитавана обаче във вяра и някак не мога да се определя аз самата... Thinking

# 6
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
кръстена съм......но това не пречи да съм "друго"

# 7
  • Мнения: 1 058
Християнка  съм.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Християнка съм.
За расизма...хммммм  newsm78... аз живея на място, където са расисти към белите.
Аз се старя да бъда толерантна към хората. Все пак, всеки има право на лош вкус  Mr. Green

# 9
Християнка съм,кръстена съм в църква.Всеки е свободен да избира в какво да вярва.За мен Бог е един,независимо от това,че религиите се разделят на християнска,мюсюлманска,будизъм и т.н.По отношение на расизма...не го приемам!Не трябва да съществува деление на хората,под никаква форма.Всички сме равни,правата на човек са едни за всички!

# 10
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не изповядвам никаква религия.
Мюсолманството не е ли ислям?
Не приемам расизма.

# 11
  • София
  • Мнения: 1 244
Възпитана съм в православно християнство, по-скоро съм невярваща, но си уважававам религията. И другите религии уважавам.

Ислям се казва, да.

Расизмът е нещо различно, ако говориш за верска нетърпимост, не, нямам такива чувства.

# 12
  • Мнения: 1 416
Християнка съм. Но не съм ортодоксална. Имам си собствена доктрина за Бог...  Peace
Ако трябва да съм точна, в мен се преплитат източни и християнски вярвания за Бог.  Simple Smile

Не съм расистка. В плен съм на някакви утопии за равенството на хората...  Grinning

# 13
  • Мнения: 1 354
Искам да попитам какво трябва да поправя в анкетата?
А относно въпроса за общото между расизма и религиите мисля,че има доста общо.Често наблюдавам расистки дейности в училище и ми е любопитно всички вие какво мислите по въпроса.

# 14
  • Мнения: 1 354
О и да атеизма не е религия,но е право на избор за тези,които не са религиозни,но искат да изразят мнение чрез гласуване. Peace

Общи условия

Активация на акаунт