Къде седи/лежи бебчо в къщи?

  • 1 911
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 500
Кошче за кола или на дивана, обградено с възглавници /според мен по-добрия вариант/.

# 16
  • Мнения: 6 461
Ами седяха като бебчета в шезлонг или с одеалцето от едната стая в другата.

# 17
  • Мнения: 962
Ами Мони спи в кошницата за кола/дори сега е там/ понякога,също и на леглото му и на нашето .Също и вкарвам количката в стаята и понякога там го слагам.Слагом го седнал подпрян на възглавнички.

# 18
  • София
  • Мнения: 5 752
Ами точно в кошчето за кола  Peace Чела съм, че не са необходими никакви допълнитени опори, но аз слагах една малка възглавничка и отгоре мекичка пелена.
и аз така Peace

# 19
  • Мнения: 1 425
Даниел е още малък, но като не спи винаги го оставям на кошарата му, а около него играчки. Много се забавлява така. Не смея да го оставям сам на спалнята или по диваните, за да не падне.

# 20
  • Мнения: 2 677
В столче за хранене, тип "шезлонг".

# 21
  • Мнения: 1 064
През повечето време Теди си лежи в креватчето в спалнята, иначе имаме и кошара в хола, но все още не я използваме...Вечер преди къпане обича, след като си погукаме и посмеем, да заспива на нашата спалня... Peace

# 22
  • Мнения: 1 382
Предимно на одеало, на дивана и в столчето за кола Simple Smile

# 23
  • София
  • Мнения: 117
И аз съм слагала бебка да стои, спи в шезлонг в легнало положение в началото, после постепенно го изправях.Дори там я хранех и ми беше много удобно.

# 24
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
В шезлонг. Peace

# 25
  • Мнения: 2 381
Шезлонга вършеше чудесна работа Peace

# 26
  • Мнения: 9 990
На дивана, на фотьойла, в коша от количката/той се откачаше/-навсякъде-върху дъската за гладене даже, на плота в кухнята, на земята, на табуретката, на балкона на един стол....къде ли не.В самата количка доста често-прибираме се от разходка, например и детето заспало-не съм го вадила...И падания е имало.... Laughing

# 27
# 28
  • Мнения: 702
Когато беше съвсем мъничка и застилах одеало на дивана в хола или на спалнята и стоеше при мен. Когато започна да шава и да се върти започнах да я слагам в кошницата за кола, а след това в столчето за кола. Когато я оставях сама винаги я слагах в креватчето.

# 29
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
ползвали сме столчето за кола от първия ден в къщи, стоеше си в него, слагала съм я и на дивана, но и до днес много обича на нашата спалня

Общи условия

Активация на акаунт