Обичате ли да оставате сами?

  • 2 468
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Varna
  • Мнения: 321
 Кой каквото си няма:) Преди обичах, сега толкова често съм сама,че изобщо не ме радва ooooh!

# 16
  • Мнения: 7 430
ВЕрги....леле ooooh!....помислих, че си написала 52 г Mr. Green ама после малко се поуспокоих Joy
Абе надявам се догодина да имам шанса бабите да помогнат и да разпределя мъниците и да отида някъде....но сама.Даже и МироТо да го няма Sunglasses

# 17
  • Мнения: 4 362
Обожавам моментите когато половинката го няма,малката е заспала и аз съм самичка  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Когато ми се случваше рядко обичах...но откакто ми липсва за по 2-3 месеца ми е ужасно тъпо  Rolling Eyes

Иначе, винаги съм обичала да оставам сама със себе си. Дори и за 1-2 часа. Никога не ми е било скучно.

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Бихте ли излезли, за да се почувствате свободни и безгрижни, или напротив - бихте си стоели в къщи, слушайки тишината?  Crazy
Не обичам да съм сред хора, падам си малко единак.Почивам най-добре сама на тишина.Дори радиото или телевизора ме дразнят.Компютъра ми действа най-добре, пренасям се в друг свят все едно.

# 20
  • Мнения: 4 362
А какво правите като сте сами (или ако можехте да останете)?

Бихте ли излезли, за да се почувствате свободни и безгрижни, или напротив - бихте си стоели в къщи, слушайки тишината?  Crazy

Не ,бих останала в къщи на спокойстиве в повечето случай като гледам филм,в интернет се ровя,в многоредки случаи излизам  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 46 403
Докто бях ученичка много обичах, сега обичам, но само през деня, веднъж ми се наложи да остана сама с детето през нощта и се обадих на майка ми да тръгва веднага за София  Embarassed

# 22
  • Мнения: 131
И аз обичам да оставам сама. Не ми пречи и не се чувствам самотна. Рядко ми се случва , да не кажа че почти не ми се случва.

# 23
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Обожавам моментите когато половинката го няма,малката е заспала и аз съм самичка  Grinning
Ето това е и моето мнение, в тези моменти съм безкрайно щастлива.

# 24
  • Мнения: 3 356
Де тоя късмет да си остана сама  Grinning.Но от едното мъжле няма отърване  Mr. Green.
Всяка жена има нужда от време на време от почивка,да остане сама със себе си (или както е при мен-да поспи като бял човек)

# 25
  • Мнения: 1 058
Обичам да оставам на спокойствие баз домашните, но откакто се е родил малкия не ми се е случвало. Мечтая си за една самотна вечер.

# 26
  • Мнения: 1 113
Май излиза, че аз съм сбъркана - не обичам да съм сама. Без мъжът ми как да е, преживявам го, но без детето - не мога. Миналата седмица мъжът ми отиде с малката на село, само за през деня, имах чувството, че ще полудея, уж се занимавах с домакинска работа и все пак ужасно много ми липсваха. Винаги намирам време за себе си докато са около мен, не ми е нужно да ги разкарам някъде за да се чувствам добре. Може би е въпрос на навик, на характер ... знам ли.

# 27
  • Мнения: 3 447
Уф, как си мечтаяяяяя  Tired Всъщност не знам дали бих издържала без дребния, досега не сме се делили за повече от половин час. Виж, баща му все го ръчкам да излезе някъде по мъжки или да иде да си почине ден-два, ама той не ще  Rolling Eyes
Иначе какво бих правила... дълъг топъл душ, после ще се намажа с някакво ароматно масло и в леглото с книга и чаша горещ шоколад или червено вино. Welness, наслада за всички сетива  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 15 619
Голям кеф ми е да оставам сама в къщи - пълен релакс - свършвам си работата, няма кой да плеска, не готвя, карам на сандвичи, правя, каквото си искам т.е. нищо съществено.
Домъчнява ми за детенце и си говорим по телефонацията....

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 12:59 от luna

# 29
  • Мнения: 7 474
Обичам ги и често ми се случва Laughing (детето си ляга рано , така че съм си сама вечер) Laughing

Общи условия

Активация на акаунт