Обичате ли да оставате сами?

  • 2 484
  • 50
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 577
Една друга тема ме подтикна да питам - една вечер мъжа отсъствал по работа и жената изкукала от скука.  Rolling Eyes

Обичате ли да сте сами вечер? Без мъжа и без детето (ако имате)?

Аз обожавам, намирам си забавление, никога не ми е скучно сама - ето, снощи бях (съпруга беше на фирмено парти, а  детето заспива към 19:30 и изобщо не го разбирам, че го има) - чатих, учих, рових из нета, напих се  Crazy , легнах и заспах.

Случвало ми се е да съм и абсолютно сама, без двамата -  много се кефя на тези моменти, смятам, че дори имам нужда от тях.


При вас така ли е, или аз нещо съм сбъркана?
(Е, имам в предвид да не е много често отсъствието, и да не е безпричинно -  работа, командировка).

# 1
  • Мнения: 4 473
И обичам, и имам нужда. За последните 6 г ми се е случвало едва 3 пъти Tired

# 2
  • Мнения: 2 212
По принцип изпитвам необходимост понякога да оставам сама, макар и за малко, но истината е че не обичам това да е вечер...през деня - може, но вечер - не, мерси за мен...

# 3
  • София
  • Мнения: 7 097
И да си сбъркана - не си сама... Wink
Обичам тези моменти, но отдавна не се е случвало...

# 4
  • Мнения: 5 577
И обичам, и имам нужда. За последните 6 г ми се е случвало едва 3 пъти Tired

 Close Какво работи съпруга, няма ли командировки?

Естеро, нямаш деца още - ще видиш после.  Laughing

# 5
  • Мнения: 4 473
И обичам, и имам нужда. За последните 6 г ми се е случвало едва 3 пъти Tired

 Close Какво работи съпруга, няма ли командировки?

Няма командировки вече, щото не иска да има. На финала ще взема да се съглася да стана сътрудник и да го пращам на такива Twisted Evil

# 6
  • София
  • Мнения: 1 244
О, да  Sunglasses
Ще изкукам иначе.

# 7
  • Мнения: 4 390
Много, много обичам. Sunglasses
За жалост, четвърта година не ми се е случвало да остана съвсем сама.
Мъжът ми пътува често, но дребното е винаги около мен. Close

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Да, обичам да оставам сама още от малка.От както се е родило детето не сме се разделяли, но като спи(явно пак се брои че съм сама) релаксирам и почивам страхотно.
 Преди да се омъжа с нетърпение чаках уикендите за да отидат нашите на вилата и да остана сама.

# 9
  • Мнения: 7 723
О, с нетърпение очаквам лятото, когато мъжа ми ще тръгне по състезания   Embarassed
Верно, че оставам с децата, но вечерите са си само мои Peace
Дистанционното и компа, също  Peace

# 10
  • Мнения: 2 070
Обожавам, напоследък е почти никога това...

# 11
  • Мнения: 5 577
А какво правите като сте сами (или ако можехте да останете)?

Бихте ли излезли, за да се почувствате свободни и безгрижни, или напротив - бихте си стоели в къщи, слушайки тишината?  Crazy

# 12
  • Мнения: 3 491
Обожавам, първична потребност ми е. След 6 години родителство програмата ми в момента е такава, че от няколко месеца имам 2 часа седмично за това.  Heart Eyes Не винаги ги използвам по предназначение - понякога се налага да ходя на магазин, понякога да уговарям час за нещо, когато обаче ги имам само за себе си, съм благодарна на случая. Не пускам радио, не слушам музика, не искам да виждам никого, гледам да се нагълтам и презапася с колкото се може повече тишина и свобода. По-добро зареждане на батериите от това за мене няма.  

# 13
  • Мнения: 7 430
Аз съм като теб - искам да съм сама, но да съм си в къщи Peace
Харесва ми да оставам със себе си (е, разбира се да не е честичко де Wink) да си налея вино или биричка - да си чета книжка, да гледам някой хубав филм или да си чатя с приятел или във форума.

Харесва ми да имам малко свободно време...но това не ми се е случвало от повече от 2г .... Tired

# 14
  • Мнения: 5 577
 Hug Дидак, в твоето положение с тез два сладки малки мишока, не виждам от къде свободно време в близките 5 * 2 год.

# 15
  • Varna
  • Мнения: 321
 Кой каквото си няма:) Преди обичах, сега толкова често съм сама,че изобщо не ме радва ooooh!

# 16
  • Мнения: 7 430
ВЕрги....леле ooooh!....помислих, че си написала 52 г Mr. Green ама после малко се поуспокоих Joy
Абе надявам се догодина да имам шанса бабите да помогнат и да разпределя мъниците и да отида някъде....но сама.Даже и МироТо да го няма Sunglasses

# 17
  • Мнения: 4 362
Обожавам моментите когато половинката го няма,малката е заспала и аз съм самичка  Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 2 437
Когато ми се случваше рядко обичах...но откакто ми липсва за по 2-3 месеца ми е ужасно тъпо  Rolling Eyes

Иначе, винаги съм обичала да оставам сама със себе си. Дори и за 1-2 часа. Никога не ми е било скучно.

# 19
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Бихте ли излезли, за да се почувствате свободни и безгрижни, или напротив - бихте си стоели в къщи, слушайки тишината?  Crazy
Не обичам да съм сред хора, падам си малко единак.Почивам най-добре сама на тишина.Дори радиото или телевизора ме дразнят.Компютъра ми действа най-добре, пренасям се в друг свят все едно.

# 20
  • Мнения: 4 362
А какво правите като сте сами (или ако можехте да останете)?

Бихте ли излезли, за да се почувствате свободни и безгрижни, или напротив - бихте си стоели в къщи, слушайки тишината?  Crazy

Не ,бих останала в къщи на спокойстиве в повечето случай като гледам филм,в интернет се ровя,в многоредки случаи излизам  Rolling Eyes

# 21
  • Мнения: 46 437
Докто бях ученичка много обичах, сега обичам, но само през деня, веднъж ми се наложи да остана сама с детето през нощта и се обадих на майка ми да тръгва веднага за София  Embarassed

# 22
  • Мнения: 131
И аз обичам да оставам сама. Не ми пречи и не се чувствам самотна. Рядко ми се случва , да не кажа че почти не ми се случва.

# 23
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Обожавам моментите когато половинката го няма,малката е заспала и аз съм самичка  Grinning
Ето това е и моето мнение, в тези моменти съм безкрайно щастлива.

# 24
  • Мнения: 3 356
Де тоя късмет да си остана сама  Grinning.Но от едното мъжле няма отърване  Mr. Green.
Всяка жена има нужда от време на време от почивка,да остане сама със себе си (или както е при мен-да поспи като бял човек)

# 25
  • Мнения: 1 058
Обичам да оставам на спокойствие баз домашните, но откакто се е родил малкия не ми се е случвало. Мечтая си за една самотна вечер.

# 26
  • Мнения: 1 113
Май излиза, че аз съм сбъркана - не обичам да съм сама. Без мъжът ми как да е, преживявам го, но без детето - не мога. Миналата седмица мъжът ми отиде с малката на село, само за през деня, имах чувството, че ще полудея, уж се занимавах с домакинска работа и все пак ужасно много ми липсваха. Винаги намирам време за себе си докато са около мен, не ми е нужно да ги разкарам някъде за да се чувствам добре. Може би е въпрос на навик, на характер ... знам ли.

# 27
  • Мнения: 3 447
Уф, как си мечтаяяяяя  Tired Всъщност не знам дали бих издържала без дребния, досега не сме се делили за повече от половин час. Виж, баща му все го ръчкам да излезе някъде по мъжки или да иде да си почине ден-два, ама той не ще  Rolling Eyes
Иначе какво бих правила... дълъг топъл душ, после ще се намажа с някакво ароматно масло и в леглото с книга и чаша горещ шоколад или червено вино. Welness, наслада за всички сетива  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 15 619
Голям кеф ми е да оставам сама в къщи - пълен релакс - свършвам си работата, няма кой да плеска, не готвя, карам на сандвичи, правя, каквото си искам т.е. нищо съществено.
Домъчнява ми за детенце и си говорим по телефонацията....

Последна редакция: пт, 29 дек 2006, 12:59 от luna

# 29
  • Мнения: 7 474
Обичам ги и често ми се случва Laughing (детето си ляга рано , така че съм си сама вечер) Laughing

# 30
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Да, много обичам. Най е гот като иде в командировка за няколко дена- така си почивам и си отспивам. А като се върне пак кеф, щото се радваме един на друг Heart Eyes

# 31
  • Мнения: 2 891
много обичам да се разхождам сама!!!

# 32
  • Мнения: 14 133
Да, но за малко.

# 33
  • Мнения: 1 065
И аз се успокоих ,че не съм нещо сбъркана.С годините и с честото отсъствие на съпруга ми от къщи свикнах да съм сама и за малко, и за повече време.Така сама си планирам нещата,мога на спокойствие да си свърша всичката планирана работа, да си поровя в интернет без някой да ми диша във врата и само да чака да стана от стола за да ми заеме мястото пред компютъра.Не готвя ,понякога и не ям .Само през нощта ми е самотно и страшно,но се свиква

# 34
  • Мнения: 1 533

Иначе какво бих правила... дълъг топъл душ, после ще се намажа с някакво ароматно масло и в леглото с книга и чаша горещ шоколад или червено вино. Welness, наслада за всички сетива  Simple Smile

Аха, повярвах ти. Басирам се, че ще почетеш страница две, ще си грабнеш шоколада и виното и ще се пльоснеш връз компа Whistling

По темата, обичам не, ами се размазвам, но рано или късно всички се прибират и питат какво има за ядене.

# 35
  • Мнения: 126
Обожавам такива моменти,а и доста често ми се случва/мъжо е полицай/

# 36
  • Мнения: 3 423
през деня не ми пречи, но нощем сама НИКОГА Shockedадски ме е страх,чак имам чуство ,че ще полудея,като се стъмни ми се привиждат всякакви страхотии Rolling Eyes Embarassed Rolling Eyes
мъжо само два пъти ме е оставял сама ,като е ходил до Ловеч при родителите си-умрях от страх първия път и цяла нощ стоях блудна на светнати лампи ,втория път извиках сестра ми да спи у нас

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 3 070
Абе, да си кажа честно, откакто се омъжих обичам и все по-често си търся начини да оставам сама. Работата ми е натоварена, общувам всеки ден с много хора и като се прибера или дойдат почивните дни имам желание да съм сама, да не говоря с никой. Единствено детето и мъжа ми не ме натоварват с нищо, май като се замисля... newsm78....
Разтоварвам се тук и предпочитам да си стоя необезпокоявана от никой на компа вечер.... Mr. Green

# 38
  • Мнения: 8 505
Не,не обичам.

# 39
  • Мнения: 845
Обичам да оставам сама, но скоро не ми се е случвало и май скоро няма да е, с моето бебче, докато не порастне Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 3 886

и аз.Страх ме е

# 41
  • Мнения: 5 577

От кво па те е страх?  Wink
Някой хубав съсед да няма ...  Whistling

# 42
  • Мнения: 3 886

От кво па те е страх?  Wink
Някой хубав съсед да няма ...  Whistling


то ако имаше щеше ли да ме е страх newsm78около мен са само пенсионери Rolling Eyes Shocked #Crazy newsm78

# 43
  • Мнения: 811
Да,обичам да оставам сама.И не ме е страх,въпреки,че имах една кофти случка.Никой не иска ядене,никой не иска да му обърнеш внимание на секундата,компа е само за мен...Ма рядко ми се случва...

# 44
  • Мнения: 4 665
Обичам да съм сама, да. Правя неща, които иначе няма как да ми се случат.

# 45
  • Мнения: 420
Обичам понякога, но само понякога да съм сама и да се занимавам с мои си работи.

# 46
  • Мнения: 1 284
Обичам да съм сама, да. Правя неща, които иначе няма как да ми се случат.
Peace

# 47
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Обичам да съм сама, но рядко ми се случва. Пускам си хубава музика и чета книга.

# 48
  • Мнения: 1 770
Много обичам. За мен това е необходимост почти ежедневна. Заниманията ми изискват усамотяване и самовглъбяване. Така си зареждам батериите. След това мога да се отдавам на всякакви всеобщи занимания с цялото си внимание и сърце.
Ако не мога да остана съвсем сама, то намирам някакви компромисни варианти. Слушалки с музика на ушите - било то МП3-то или компа и си върша нещо. Така се уединявам частично от света и шума около мен. Просто не издържам без това, избиват ми нервите.

# 49
  • Мнения: 235
Много обичам да си стоя сама, интересно ми е, никога не скучая , винаги си намирам занимание.

# 50
  • ...на брега на голямата река....и близо до морето
  • Мнения: 214
Много обичам да си стоя сама, интересно ми е, никога не скучая , винаги си намирам занимание.
  Това да не съм го писала аз?!
И още как обичам да се усамотявам.............................стига да има къде.........................и да не ме намерят.........................  nnnuu

Общи условия

Активация на акаунт