КОШМАР СЪС СМЕТКА ЗА ТОК

  • 3 351
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 390
Ау, че гадно! Силно се надявам да е грешка това! Sad
Гнусове. censored

# 16
  • Мнения: 2 039
Еееееееее,то бива,бива,амаааа  ooooh! Спокойно,миличка,сигурно нещата ще се изяснят,ама кой ще ти обезпечи главоболията  #Crazy Аман вече от простотии в тази държава бе  #Cussing out #2gunfire

# 17
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Еййй тези от енергото вече се  smile3550
Дано бързо да се изясни недоразумението и всичко да се оправи! Peace
Успех!  bouquet

# 18
  • Мнения: 2 261
Освен тези от енергото  и държавицата ни е май едно голямо ЛАЙНО.Грешка-управниците и!

# 19
  • Мнения: 420
 #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Тия от Енергото, ако продължават да я карат така, ще предизвикат накрая всенародно въстание!

# 20
  • На морето!
  • Мнения: 5 728
Лимонче с меД,дано наистина е грешка! Praynig
Но ако не е,не плащайте!Обадете се първо във водещите телевизии,да раздухат въпроса-това винаги помага,а после заведете дело!Не се оставяйте така! NaughtyТова не са малко пари и не е малка гавра с редовните платци!
Силно се надявам да е грешка!Стискам палци!

# 21
  • Мнения: 221
На нас също ни се случи за един месец да ни дойде сметка от 70 лв. за летен месец в празен апартамент. Точно този месец апартамента беше празен даже от електроуреди . Оказа се, че е грешка при записването на числата от електромера и всъщност реалната сметка е 0,60 лв. Сами си сравнихме показанията от предишния месец и данните от електромера и веднага излезе истината. В енергото ако са подадени неверни числа няма как да знаят, че е грешка. Не се притеснявай и не плащайте нищо преди да си наясно къде е истината.

# 22
  • Мнения: 10 513
На нас също ни се случи за един месец да ни дойде сметка от 70 лв. за летен месец в празен апартамент. Точно този месец апартамента беше празен даже от електроуреди . Оказа се, че е грешка при записването на числата от електромера и всъщност реалната сметка е 0,60 лв. Сами си сравнихме показанията от предишния месец и данните от електромера и веднага излезе истината. В енергото ако са подадени неверни числа няма как да знаят, че е грешка. Не се притеснявай и не плащайте нищо преди да си наясно къде е истината.
и ние сме имали подобен случай, само че сумата беше 200лв. Не се панирайте по празниците и задължително погледнете показанията, за да сте спокойни !!!

# 23
  • Мнения: 3 478
Е това просто трябва да е грешка. Ами че то е толкова нереално, особенно ако сте плащали досега сумите споменати от теб. Дано ви се изяснят нещата скоро. Не си разваляйте празника!

# 24
  • София
  • Мнения: 18 679
За първи път чувам за изравняване на сметката за тока Thinking Като разбереш за какво иде реч, разкажи и тук, че много интрересно ми стана как така се изравнява нещо, което не се предплаща на заявена единица, а се засича всеки месец - мистерия Shocked
Дано се оправите с по-малко скъсани нервички Sad

# 25
  • Мнения: 46 438
Дано е грешка при засичането  Praynig бързо свери цифрите, при нас се случи, реагирахме веднага и не ни накараха да плащаме нищо, направиха веднага корекцията  Peace

За първи път чувам за изравняване на сметката за тока Thinking ...

Ако не са минали през текущия месец да засекат електромера, пишат цифра, подобна на тази от предходната година, а на следващия правят изравняване Simple Smile

# 26
  • Somewhere...over the rainbow - where troubles melt like lemon drops
  • Мнения: 2 643
Аз сядам да ви напиша за развоя на събитията от вчера.
Буквално не ми се спи, някаква болест ме тръшна,
чувствам се като някакъв измекяр, който ще трябва да доказва на
шибаното Електроразпределение, че не краде ток  #Cussing out
Значи, вчера мъжът ми успя да намери инкасатор, който има грижата
за част от драгалевските електромери.
Не е нашия, но това няма значение.
Човекът беше много отзивчив, и му каза, хубаво да огледа, и да види дали
в електромера някакви червени пломби.
Оказа се, че ги има.
Това с абсолютна сигурност означава, че някакви екземпляри от Енергиен контрол /нямат нищо общо с инкасаторите/,
са минали, и са установили, че електромерът не отчита правилно изразходваната енергия.
Съответно те првят някакви сметки, по някакъв коефициент, и
си наваксват попуснатите ползи.
Инкасаторът ни посъветва, още в първия възможен момент да заведем дело, като си намерим добър адвокат,
занимаващ се точно с такива ситуации.
Недоумявам няколко неща:
1. Въобще не би трябвало да ни интересува, какво отчита шибания им електромер, защото
той е навън, и защото е пломбиран още когато е поставен!!!! Истината е, колкото и тъпо да звучи, че до тоя случай ние почти
не сме проверявали данните в електромера. Плащахме им на доверие, въз основа на бележките, въпреки, че си мисля, че 50-60 лв на месец за един бойлер,
и котлон, който работи по половин час на ден, хич не са малко. И сега по бележки няма несъвпадение на данните.
2. Къде ни е констативния протокол, който не само, че не сме подписали, но и не сме видели, преди в
шибаната им система до вкарат това т.нар изравняване?????
Истината е, че вкарат ли нещо там, става страшно - явно ще се ходи на съд.

Много е гадно, защото преди 8-10 януари, никаква яснота по въпроса няма да имаме.
Гадовете си сменят системата на плащане, и още незнам си какво, и съм сигурна,
че това ще забатачи още повече нашия случай.

Вярвате ли ми, че аз, която по принцип съм позитивен човек,
в момента си представям горящи клади, и как ще ги късам парче по парче тези нищожества!!!!!!
И ми се иска да се разкараме целокупно фамилията от тази държава, в която имаме само задължения, но не и права.

Сигурна съм, че им трябва изкупителна жертва, която да плати сметките на тъпите ресторанти и хотели в Драгалевци,
които, мислите ли, че плащат реално изразходваната от тях енергия???

Направо ми се реве, по точно - рева си сега от безсилие и яд.

Благодаря ви, че ме изчетохте.

Ще пусна линк към една статия по този въпрос, която говори много за изродщината на тази самозабравила се пасмина.
http://news.bnt.bg/content/view/full/7452

# 27
  • Мнения: 1 756
Ох Деи, о4аквах някаква светлина в тунела сега,но 4етейки последният пост онемявам.Нямам какво да кажа освен 4е адски ме е яд за вас,и дано дано дано нещета се оправят без месе4ни протаквания и плащането на тази безумна цифра
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ МИЛА  bouquet( kolkoto i da e tajno)

# 28
  • Мнения: 2 978
Ами какво да ти кажа...Освен, че щом нищо не може да направите до 10-ти. Трябва да празнуваш с мисълта, че ще съдите Енергото Twisted Evil и че сте си в правото, защото най- малкото не се  е сетил да ви уведоми, че ТЕХНИЯТ електромер не отчита правилно и дава отчет за един бойлер и котлон 50лв, че и повече.

За съжаление няма какво да направиш до първият им работен ден, нито да платиш, нито да ти спрат тока...Просто трябва да чакаш и това е.
Знам, че е трудно, но не мисли за това.

Всичко ще се нареди...  bouquet (надявам се Praynig)

п.п. Не се навивайте на идеята им, да си платите и после да ви връщат парите под формата на ток..гадовете така правят, както в Топлофикация #2gunfire

# 29
  • София
  • Мнения: 1 105
 Shocked 2 800 лева, това просто не е истина. Съдете ги до дупка, гадовете му с гадове!!!!!!!!!!! Чак аз се ядосах Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт