Умопобъркваници и мистерии 2

  • 19 254
  • 926
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 113
Под шкафа с огледалото.

# 16
  • Мнения: 117
А открихте ли паролата за телефона

# 17
  • Мнения: 22 848
А открихте ли паролата за телефона
Не,но не ми дава достъп до дисплея.

# 18
  • Мнения: 957
Аз пък да питам за зелената стая
Не успях да намеря пръчиците, които се палят и едното листче с йероглифа. Някой спомня ли си къде са ?( двете листчета - на лампата и до нея ги открих, онова в хладилника -също, под възглавницата имаше още едно и петото не помня къде беше, май при скелета)

# 19
  • Мнения: 1 146
А кода за куфарчето разгадахте ли го?

# 20
  • Мнения: 22 848
А кода за куфарчето разгадахте ли го?
Не правя комбинации с букви от книгата,но не става.

# 21
  • Мнения: 117
Аз не съм го открила остават ми още 7 неща да открия, може кода да е там, почвам да се ядосвам вече

# 22
  • tardis
  • Мнения: 329
уф, аз бях стигнала по-напред, но пак трябваше да рестартирам и може би ще оставя за утре

няколко неща дотогава
- в блендера могат да се смесват напитки  (ром и лимонов сок) докато ви даде ключ за шкафа под огледалото (по-скоро ви казва къде да го търсите)
- намерих за какво се използва тирбушона, много е шантаво - отивате до пълната чаша на края на бара, дава я малко встрани, точно в центъра е празен участък от барплота - продупчвате го с шилото за лед и там слагате една от чашите в инвентара, на тавана се ппоявява сянка на отворен тирбушон ooooh!
от този момент нататък може да отворите наистина тирбушона и получавате още един пръстен


къде намерихте буцата лед?

# 23
  • Мнения: 117
буцата лед е вляво на бара, от където започват 2-та рафта с бутилките. Фризерае м/у стената и барплота и е като прозрачен

# 24
  • Мнения: 22 848
уф, аз бях стигнала по-напред, но пак трябваше да рестартирам и може би ще оставя за утре

няколко неща дотогава
- в блендера могат да се смесват напитки  (ром и лимонов сок) докато ви даде ключ за шкафа под огледалото (по-скоро ви казва къде да го търсите)
- намерих за какво се използва тирбушона, много е шантаво - отивате до пълната чаша на края на бара, дава я малко встрани, точно в центъра е празен участък от барплота - продупчвате го с шилото за лед и там слагате една от чашите в инвентара, на тавана се ппоявява сянка на отворен тирбушон ooooh!
от този момент нататък може да отворите наистина тирбушона и получавате още един пръстен


къде намерихте буцата лед?
Как да ги смеся в блендера,като ми е в инвентара?

# 25
  • Мнения: 117
А къде е тоя лимонов сок, аз имам вино и ром само

# 26
  • Мнения: 22 848
А къде е тоя лимонов сок, аз имам вино и ром само
В шейкъра.

# 27
  • Мнения: 22 848
Разбрах кода на куфара-годината на специалното вино...

# 28
  • tardis
  • Мнения: 329

Как да ги смеся в блендера,като ми е в инвентара?

маркираш го и го разглеждаш отблизо - показва се само горната част в режим view items и не затваряш. тогава маркираш рома и кликваш в/у блендера, след това - лим. сок, после пак ром, после пак лим. сок. Май се слагаха по два пъти, след което получаваш дайкириSimple Smile

Деси, от годината на виното се виждат само първите две цифри, нещо специално ли се прави, за да се види цялата?
Къде намери хартия?

Kety, лимоновият сок е в една от двете чаши, тази без столче. Намерих я на бара, някъде вляво.
Мерси за леда Simple Smile

Последна редакция: сб, 30 дек 2006, 08:05 от rainbird

# 29
  • Мнения: 2 085
The Big House някой играе ли я?Какъв е замисъла?Обикалям като гламава и цъкам навсякъде-и нищо newsm78

Общи условия

Активация на акаунт