Млечен или ванилов крем за руло

  • 2 455
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 172
Здравейте момичета предложете ми крем /млечен или ванилов/ който да става за руло , но не такъв който като завия рулото и да изтече крема. Така че давайте идейки. Вие сте.

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Тук аз съм ползвала Pastry Cream..... , а за да не се разтича е необходимо да е просто достатъчно гъст крема.

Иначе ванилов и млечен крем са едно и също  според мен... все е млечен крем бил той и ванилов, каков/шоколадов, праскова, и т.н. ......

# 2
  • Мнения: 172
Моренка ти си съкровище!Мисля да си правя руло за новогодишната нощ но си викам че нямам крем но ето че ти се отзова. Бягам да си купувам продуктите и след малко започвам.  love001  love001  love001

# 3
  • Мнения: 172
Моренка ето крайния продукт:]

Съжалявам че до сега съм го правила със сметана а не със такъв крем. Астава ли крема за еклери?Извинявам се и за разхвърляната обстановка.

Последна редакция: нд, 31 дек 2006, 17:50 от mominasalza

# 4
  • Sofia
  • Мнения: 21 605
Разбира се, че става, защо не ...обаче ако му добавиш малко разбита сметана  още по -добре..., а този крем - най-добре... според мен де.... иначе може какъвто искаш крем.  Simple Smile

п.п. Махни едната снимка, защото са еднакави и излишно се товари сървъра. Simple Smile

# 5
  • Мнения: 4 380
Същия крем става много по-добре за руло ако се добави на струйка към разбито със захар масло.

Общи условия

Активация на акаунт