Прощъпалник

  • 4 065
  • 37
  •   1
Отговори
# 30
# 31
  • Мнения: 698
Когато проходи сравнително стабилно, за да може да изтича след търкулнатата питка.  Grinning

# 32
  • Мнения: 296
Тъй като и на нас ни предстои това хубаво събитие,да попитам и аз:има ли определен ден в който трябва да се направи(примерно трябва ли да е неделя или няма значение деня от седмицата)?
На мен ми казаха, че се правило в сряда.
И аз мисля да правя, но ще видя тази или другата седмица. А на църква дали се ходи newsm78

# 33
  • Мнения: 208
Ние го направихме на 26,12 сряда,Беше супер купон.Направих един дълъг списък с предмети и какви ли не професии.На края първо взе калкулатор-финансист,после веднага посегна и бутна на земята бъркалката и термометъра.
Прави се в сряда и неделя , защото това са  дните на Богородица /баба ме светна/.
Хубав празник на всички , които им предстои.Ако имате нужда от списък с предмети мога да Ви предоставя моя.

# 34
  • Русе
  • Мнения: 2 354
Ние правихме, когато проходи стабилно.

# 35
аз съм чувала и за дватаварианта.в смисъл едни правят прощъпулник,когато детето се е позадържало на краченца,а други,когато вече е по-смело в движенията си на ходене.ТАка,че....

# 36
  • Мнения: 660
Е, ние го направихме около 2 месеца след като проходи.

Това е добре да се обменят идеи за различните професии и какво ги символизира. Аз така и не успях да измисля символ за юрист, примерно  Embarassed

# 37
  • Мнения: 11 003
Знам, че се прави, когато детето започне да ходи стабилно. Вярно е, че значението на думата "прощъпулник" е свързано с първите крачки, но аз го свързвам със зрелостта на походката - първите зрели и уверени крачки, а не просто самостоятелно, но несигурно клатушкане.
Чувала съм и един доста странен вариант - прощъпулника да се направи преди детето да е проходило, за да се подтикне да тръгне само. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт