как слагате късметите в баницата

  • 9 531
  • 18
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
 Това ми е въпроса ooooh! Събираме се в заведението на едни приятели и ми се падна да правя баница с късмети за всички newsm78.Та въпроса ми е как  и кога да ги сложа,че да има за всеки късмет,да я нарежа предварително и да ги мушна ли  newsm78 и аз не знам

# 1
  • Мнения: 487
При нас когато дойде време за баницата с късмети на никого вече не му се поглежда храна, затова  правя следното:
Има едни пласмасови саби за детски партита. Прикачам късметите на тях и забождам отгоре на всяко парче, завъртам тавата с баницата и всеки каквото си избере. Това е. Баницата си я хапват когато поискат.

# 2
  • ново
  • Мнения: 5 946
Пиратка ти е дала добра идея. В краен случай, ако  незнаеш точния брой на хората си подготви късметите и ги набоди с клечки за зъби. Да се получи нещо такова
така никой няма да остане без късметче, дори и да не му се яде баница  Simple Smile

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 4 385
Аз завързвам късметите с червен конец за дрянови клончета, нарязвам баницата на парчета и забождам по едно дрянче върху всяко парченце.

# 4
  • Мнения: 824
ееееееееееееееееее супер сте момичета,ще се възползвам от идеите ви Heart Eyes
весело посрещане на новата 2007 година
да е мирна и щастлива

# 5
  • Мнения: 25 568
Бих добавила към варианта на Весела 77 две червени сърчица, изрязани от гланцирана хартия и залепени така, че да скрият късметчето. Много е подходящо за млади и влюбени хора.  Wink

От няколко години правя банички от бутер-тесто и във всяка от тях пъхам късметче. Така съм сигурна, че няма да остане човек без късмет. Избягвам ровенето из баницата. И най-важното - по-вкусно е.  Grinning

# 6
  • София
  • Мнения: 7 097
И аз завивам късметчетата /написани на листчета/ около клечки за зъби и набождам отгоре  Simple Smile

# 7
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
И аз завивам късметчетата /написани на листчета/ около клечки за зъби и набождам отгоре  Simple Smile

Тази година така ще направя   bouquet След малко се захващам с баницата. Омръзнало ми е ровичкането  Stop А и сме много хора...

# 8
  • Мнения: 3 478
Много го уважавам този вариянт с клечката и листчето. Преди години бях на гости и го видях за сефте, евала на който го е измислил.

# 9
  • Мнения: 844
Хубаво е това с клечките за зъби ами паричката къде се слага в случая?

# 10
  • Мнения: 47 963
аз пъхнах късметите от корите белла,листчетата са гланцирани и се запазиха

# 11
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
Хубаво е това с клечките за зъби ами паричката къде се слага в случая?



Аз паричката я слагам в питката, не в баницата  Simple Smile

# 12
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Аз ей сега правих баница с късмети, но забравих да сложа късметите #Cussing outДаже и корите ги точих аз, много ме е яд #Cussing outСлед като се усетих завих късметите във фолио и ги набоцках в баницата.После замаскирах малко тестото където беше набрано и ще видим какво ще стане.

# 13
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 199
В крайна сметка при мен нещата се получиха екстра  bowuu Баницата излезе супер сполучлива.  Забодох късметите с клечки, всеки си изтегли и всички бяха доволни. Паричка не сложих. Един от късметите беше само с дряново клонче, без листче- комуто се падна, дадох паричката  Grinning

Билянски, а аз каква я свърших... Пекох баницата, пекох, реших, че вече е изпечена и изключих фурната. Мина мъжът ми, погледна и каза " Ами да беше направила и заливката..."  Crazy  Shocked Е, грешката се оказа поправима и баницата ми наистина се получи  Simple Smile

# 14
  • Мнения: 350
Здравейте,

Поръчахме "корпоративна" баница за офиса миналата година Wink и понеже трябва да има късмети, пък и да има за всички развих по едно краче на клемер снимахме късметите към 4 пъти и ги нарязахме на малки парченца, сгънах ги и ги промуших в остаталото "ухо" на кламера.  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт