Пъпки с бяло връхче по бебето

  • 24 046
  • 34
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 2 437
Значи не само в Шейново го има това нещо. Да вземат да решат този въпрос кардинално АГ болниците, за да не заразяват дечицата.
Цитат на: babajaba123

link=topic=153558.msg2959753#msg2959753 date=1167826134
Бебчето ми е само на 1 месец и 5 дни а с какви ли не вече лекарства я натъпках. Дано вече мине всичко и да спра с тези химии.

Знам какво ти е и аз се чувствам по същия начин, а моят мъник е на 1 м. и 4 дни. Явно сме раждала почти заедно. Дано скоро и двете успеем да се справим с този проблем и дечицата ни бъдат здравички! Praynig

# 31
  • Мнения: 142
Дано !!!!

# 32
  • Мнения: 116
Като се роди дъщеря ми и се появиха такива пъпки. В болницата я мажеха с Пиоктанин / пак е лилав/ като преди това с клечка за уши напоена със спирт изстискваха узрелите пъпчици. И да не се изсушава кожата мажехме с Дефламол.

# 33
  • Мнения: 2 005
И нас като ни изписаха от родилното две седмици по-късно ни се появиха такива пъпки.Ужасно по цялото тяло.Казаха ни,че с нищо не се лекували,един вид бебето се чистело и затова е така.Изписаха ни въпреки всичко това синьото цапащо мазило.Беше като индианец.Първо го мажех с чист спирт и след това със синьото лекарство.Пъпките се оказаха доста упорити и до2,3м. си се появяваха.Така,че не се притеснявай! thumbsup

# 34
  • София
  • Мнения: 245
мама МОНИ, пъпките ги оправихме за около 2 седмици. Милото ми дете беше цялото лилаво. Инфекцията пак се възпали, когато Евита беше на около 2г., само че тогава имахме проблеми с нослето. Лекарката ни изписа някакви капки (не им помня името), които се правят единствено в аптека Бела Дона на женския пазар. Всъщност тогава разбрах, че стафилококовата инфекция е много упорита и трудно се лекува, по-скоро се подтиска. За щастие от тогава не сме имали проблеми.
Пожелавам слънцето ти скоро да оздравее и гадните стафилококи да останат зад гърба ви  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт