Косъмчета по телцето на бебчо след раждане.

  • 1 535
  • 35
  •   1
Отговори
  • Мнения: 463
Случвало ли се е на някой? Бебка се роди на 14.12, една седмица преди термина и при раждането видях че има косъмчета по телцето, най-вече по раменцата , гръбчето и над дупето. Тя по принцип се роди с доста дълга косичка. Вече сме на 18 дни и космите още не са опадали. Те са по-скоро като мъхче и са чернички. Моля да ме посъветвате какво да правя, случвало ли се е на някой. Иначе Радинка ми е най-голямото щастие и макар и косматичка много си я обичаме. Весело посрещане на НОВАТА ГОДИНА!!!

# 1
  • Мнения: 2 952
Саги имаше   косми по ушенцата , като  вълче беше...., а иначе  вежди нямаше  hahaha На мама...пак си беше най-хубавкото  вълче Joy Heart Eyes

# 2
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 349
Има време ще опадат. И аз като теб се шашках, че ще ми е космьо, но доста по-късно поопадаха.

# 3
  • някъде
  • Мнения: 4 955
И Алекс има по рамената и още се забелязват макар че вече е на 5 месеца и половина! Peace Но аз не му мисля толкова и не ме притеснява, пък и като знам баща му колко косми има Mr. Green

# 4
  • Мнения: 2 197
Не се притеснявай, ще паднат. Дъщеря ми имаше косми по ушите, които паднаха към четвъртия месец. Тук има доста такива теми, на някои бебета са се изчистили косъмчетата чак към втората година, но все пак падат. Няма строго правило кога ще бъде това.

# 5
  • Мнения: 463
Благодаря ви много за отговорите.

# 6
  • Мнения: 2 663
Ще паднат, споко и сина ми имаше но бързо му опадаха

# 7
  • Мнения: 229
3дравей и моят син има6е косъмчета по у6ите,но после се махнаха от самосебе си Peace

# 8
  • Мнения: 702
Не се притеснявай, ще паднат Simple Smile

# 9
  • Мнения: 6 461
Моите дечица като се родиха бяха с косъмчета по ушичките ,но не след дълго се махнаха сами.
Няма за какво да се притесняваш. Peace

# 10
  • Мнения: 1 448
По ушите вече му паднаха, но раменете му още са рунтави  hahaha

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 1 363
Ивайло имаше косъмчета по ушите и към края на 3ти началото на 4ти месец изчезнаха.

# 12
  • Варна морето
  • Мнения: 103
моето момиченце също има косъмчета на кръста от раждането .Още не са паднали.

# 13
  • Мнения: 1 404
не се притеснявай, аз като съм се родила (малко преносена), майка ми ми е казвала, че съм била космата като  маймунче, но след първия месец съм "оплешивяла"     hahaha

# 14
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 237
В една подобна тема бяха посъветвали "четината да се обръсне"  Crazy Нали не си помисляш за подобна процедура?! Ще опадат сами  Peace

Общи условия

Активация на акаунт