Посрещнахме я!!! Да ни е 4естита!!!

  • 1 449
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 183
Посрещнахме я!

Да, новата година дойде при нас преди цели 4 часа  и половина Hug  bouquet

Хайде да ни е честита, мирна, щастлива 2007 година, изпълнена с много радости и успехи!!!

# 1
  • Мнения: 7 837
Ехеееее, браво  Grinning
Тъкмо си пия кафето и си мисля, кога ли ще се включиш  Grinning

# 2
  • Мнения: 5 183
 Mr. Green Преди половин 4ас се прибрахме и нямам търпение да споделя  Mr. Green

# 3
  • Мнения: 2 959
Майка, Румянка, да ви е честита Новата Година! Всичко лошо, тежко и мъчно дано сте оставили в старата. Нови надежди, нови мечти, нови приятели и много усмивки Ви желая!

Майка, как е в новата година вече? Томи как я посрещна?

# 4
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 356
Точно си мислех, че миналата година пак като влезнах тук и прочетох пак от Майка, че са посрещнали Новата година Hug
Да ни е честита   bouquet

# 5
  • Мнения: 3 478
Както винаги си първа. Да ти е честита! Аз ще съм от тези на края на опашката за честитки  Mr. Green.

# 6
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Къде я посрещнахте тази Нова година толкова бързо? Да не сте в Япония  Grinning ?

# 7
  • Мнения: 811
Къде я посрещнахте тази Нова година толкова бързо? Да не сте в Япония  Grinning ?
Австралия трябва да е.Там идва най напред  Wink

# 8
  • Мнения: 1 860
За много години, момичета! Живи и здрави, това е най-важното!

Олинце, за Нова Зеландия става въпрос.

# 9
  • Мнения: 4 390
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!
Живи и здрави!


# 10
  • Мнения: 5 183
Къде я посрещнахте тази Нова година толкова бързо? Да не сте в Япония  Grinning ?
Австралия трябва да е.Там идва най напред  Wink

Ще ме прощавате, ама най-напред идва у наше село - НЗ  Mr. Green
Калида, питаш ме за Томи как е посрещнал Новата година - с Грамота за най-малък и оригинален танцьор!!! Да, не се шегувам. Имаме Грамота! С дата 31.12.2006, издадена от Българското дружество в НЗ. Много се бяха постарали, имаше фолклорна програма, танци, песни, химна, Дунавско хоро. Дядо Мраз раздаде подаръци. Имаше надпяване на най-малките, надиграване за големите в 5 категории - валс, рок, ръ4еница, латино и поп-фолк  Crazy Томи се нареди "барабар Петко с мъжете" и грабна Грамота и бонбониера за ентусиазма си Simple Smile

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 05:55 от Maika

# 11
  • Мнения: 3 491
Честита да е Новата 2007 и от нашата часова ивица!!! Посрещнахме я току-що, отпихме я, обещаващо вкусна е.  Grinning
Да сте живи и здрави, и каквото лошо е имало да става, да е минало-заминало.  Hug

# 12
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 381
Честита Нова Година и от Ямайка! 
                            Tada

# 13
  • Мнения: 1 184
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА И ОТ НАС!!!
Желая ви много здраве, късмет и семейно щастие.

 Hug

# 14
  • Мнения: 1 526
Честита Нова 2007 Година!

Майка, браво на Томито! Гушни го от нас!
и чакаме снимков материал, може и в седмичната

Общи условия

Активация на акаунт