Сребърна вода

  • 451 873
  • 764
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 56
И аз подкрепям, всеки път се чудя как става номера с това безобидно нещо  - водата??!!! newsm78
Цяла зима /да не чуе дявола / не съм боледувала, с изключение на някакви временни неразположения, които успявах да хвана много на време след пръскане активно за една вечер със сребърна вода. Сега предната седмица, започнаха зверски болки в гърлото, които обикновено преминават, я в настинка, я в ангина я в бронхит!!!! ooooh! Само след двудневно пръскане обилно в гърлото и в носа, че и той се опит да тече и смукане на безобидни прополисови таблетки, всичко отшумя бързо, така както се и появи!!!
Препоръчвам и аз горещо!
За сравнение - миналата година от ноември до март боледувах 4 пъти!

# 241
  • Мнения: X
здравейте, може ли при хрема да се използва тази сребърна вода при дете на 2г. и да ми кажете само в нос ли да капем или и да давам и вътрешно. детето ходи на ясла.и често хвеща хреми,които бавно минават, нали знаете. а какъв вид да купя този на алкол ли, и в нослето се капва директно или се разрежда? чакам вашите коментари.благодаря

# 242
  • На небето
  • Мнения: 5 530
здравейте, може ли при хрема да се използва тази сребърна вода при дете на 2г. и да ми кажете само в нос ли да капем или и да давам и вътрешно. детето ходи на ясла.и често хвеща хреми,които бавно минават, нали знаете. а какъв вид да купя този на алкол ли, и в нослето се капва директно или се разрежда? чакам вашите коментари.благодаря

Може да даваш 3 пъти на ден по 1с.л. сребърна вода и отделно да капваш в носа. Без разреждане. За хрема на знам дали помага не съм пробвала, но при запушен нос съм пробвала и става.

# 243
  • Мнения: 3 456
здравейте, може ли при хрема да се използва тази сребърна вода при дете на 2г. и да ми кажете само в нос ли да капем или и да давам и вътрешно. детето ходи на ясла.и често хвеща хреми,които бавно минават, нали знаете. а какъв вид да купя този на алкол ли, и в нослето се капва директно или се разрежда? чакам вашите коментари.благодаря

Може да даваш 3 пъти на ден по 1с.л. сребърна вода и отделно да капваш в носа. Без разреждане. За хрема на знам дали помага не съм пробвала, но при запушен нос съм пробвала и става.
Помага и при хрема.

# 244
  • Мнения: 55
последно ,в домашни условия явно не може да се получи,така ли

# 245
  • Мнения: 2 732
запис -ще чета после напред Rolling Eyes

# 246
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Да ви се похваля, вчера си купихме кана за сребърна вода 173лв., без отстъпката понеже взехме и за още няколко за наши приятели. От магазина Самоздрав. Още не сме я пробвали, но си търся тъмни шишета, кани или нещо подобно. Понеже някъде бях чела, че е добре сребърната вода да се съхранява в тъмни съдове, да не прониква светлина. Смятам, че така, ще ни излезе по-евтино вместо да давам 2,60лв., а на места 3,80лв. за 100мл.

# 247
  • Мнения: 2 761
Чакам отзиви от каната.Дай линк,кой точно модел си взе.

# 248
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Чакам отзиви от каната.Дай линк,кой точно модел си взе.

О, непременно. Тия дни ще я пробваме, понеже петък трябва да вземем останалите кани (понеже нямаха в наличност толкова). Взехме най изгодната, ето тази:

http://www.samozdrav-bg.com/49.273.0.0.1.0.phtml

Тя е за 60 000л. сребърна вода, другите са за 7 000 и 10 000л.

# 249
  • Мнения: 2 211
И аз много се интересувам от каната. Споделете подробности.

# 250
  • На небето
  • Мнения: 5 530
И аз много се интересувам от каната. Споделете подробности.

Ами аз споделих някои неща. За повече подробности за каните можеш да прочетеш на сайта който дадох по-горе.   Peace

# 251
  • Пловдив
  • Мнения: 5 018
запис

# 252
  • Мнения: 10
Моля ако накой знае как в какво съотнишение се правят вагинални промивки,и за какъв период от  време,да го сподели,защото имам сребърна вода а не зная как да я използвам-става въпрос за хронично течение

# 253
  • София-Варна
  • Мнения: 119
Аз пък искам да попитам,някои знае ли колко време трябва да престои сребърната лъжичка във водата,за да се получи сребърна вода?!

# 254
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Сега си направихме проста сметка с мъжа ми и излиза следното: Ако си купуваш сребърна вода ти излиза за 1л. 26лв. При условие, че го купиш за 2,60лв. 0,1л (това е единствената разфасовка), а на места стига дори 3,80лв. за 0,1л. За каната излиза, ако правиш само концентрат (не питейна вода) ти излиза за 1л. 1,21лв. При всеки случай ти излиза по евтино. А ако включим и факта, че не купуваме лекарства (понеже не се разболяваме) финансовата изгода излиза доста голяма.
Да кажа резултати след ползването. Концентрата който прави каната е доста по силен от този който го продават, усеща се силен вкус на метал и над водата плуват малки сребърни частици почти незабележими. (Допълнение водата се държи на тъмно, аз ползвам термос). При питейната вода почти не се усеща, да не кажа, че изобщо не се усеща разлика във вкуса, понеже концентрацията на литър е много малка 0,035мг. на 1л. при нужда на организма 0,010мг. на ден. При концентрата достига над 10мг. на литър. Питейната вода може да се използва всекидневно, както за директна консумация, така и за миене на плодове и приготвяне на храна при която не се налага да се минава термична обработка. Примерно таратор и т.н. Плодовете и зеленчуците се запазват по-дълго ако се измият със сребърна вода. Може да се сложи и малко сребърна вода в хладилника или сребърна монета, така храната се запазва по-дълго. Концентрата го използваме само ако сме или ако ще се разболяваме. В нашия случай усетим ли леко неразположение (при което установяваме, че ще се разболяваме) пием по 1с.л. 3 пъти на ден от концентрата и спираме болеста.

Последна редакция: ср, 23 апр 2008, 09:00 от Estell

Общи условия

Активация на акаунт