Удоволствието от хвърляне на пиратки...

  • 4 407
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Каката никога не се е будила от пиратки /и спа непробудно от 9 до 7,30 сутринта/... но за сметка на това беба ... тази нощ я приспивах поне 7-8 пъти. За отбелязване е, че пукотевицата беше по-малка от предишни години, но въпреки това имаше хора, които хвърляха и в 1, 2, 3 часа ... та тъкмо приспя бебето - бум пиратка ... айде на ново  Sad

# 16
  • София
  • Мнения: 1 457
Ох, ужасно е просто  Twisted Evil И аз я псриспах уж по-късно към 22 ч. Удържа детето на шума точно до три минути след полунощ  Close И вместо с мъжо да посрещаме НГ, ние се чудихме как да успокояваме и приспиваме детето. А има някой от блока, който хвърляше буквално до и на терасата ни  Twisted Evil(ние сме на 1-я етаж) и можете да си представите какво шоу беше - идеше ми да го убия  #2gunfire
Мисля, че е крайно време да се забрани продажбата на тези идиотски неща!

# 17
  • Мнения: 9 990
Да "пуца"  е в кръвта на някои....
Както бях писала и в другата тема-да си мятат, да си гърмят  колкото си искат, но много моля-да не ме бомбандират мен, е и детето.Веднъж ми метнаха в количката, ако не бях млада, с реакции-какво ли щеше да остане от бебето ми? ooooh!Вчера метнаха по колата.И то метна съседа над нас.... TiredМнооого му беше кеф....Сега ще слизам да видя какви са пораженията...
А някъде-там на поляната, където няма опасност някой се беше постарал, ама и пари беше дал-цяла заря направиха-културно, красиво, не под прозорците на хората...заслужаваше си.... Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 1 154
.....И най-жалкото е, че някакви половинметрови хлапаци мятат пиратки и подобни гърмежки без родителски контрол. Не знам къде са родителите им и кога ще се разтревожат - като стигнат хлапетата до болница.

това е бабаитско разбиране на българина да си изкара празника.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 154
това е бабаитското разбиране на българина да си изкара празника. Ако не изпуца една торба пиратки не мирясва. Пак посрещнахме НГ по ориенталски (а не по европейски)  Laughing
.....И най-жалкото е, че някакви половинметрови хлапаци мятат пиратки и подобни гърмежки без родителски контрол. Не знам къде са родителите им и кога ще се разтревожат - като стигнат хлапетата до болница.
Жалкото е, че родителите им купуват пиратките и често се кефят как децата ги гърмят. Не ги разбирам тези Shocked

# 20
  • Мнения: 4 116
Ами българи сме си.... дреме му на някой, че съседа има бебе или малко дете и ще се стресне от пукотевицата  #Cussing out
Те редовно в 2-3 ч следобед си дупчат с бормашините...
Ама вчера и на мен ми дойде множко  - нито следобед детето можа да спи, нито вечерта. Към 8ч по спешност го сложих да спи, че беше ужасно крив и успя едва половин час да дремне. А имахме и гости и те с малко дете ...чудна нова година си изкарахме, няма що.
Дано сега като европейци цивилизовани, да създадем повечко смислени закони с големи глоби срещу нарушителите. Да видим кой ще хвърля бомбички при 1000 лв глоба.

# 21
  • Мнения: X
И аз изпитвам ужас от пиратки. #Cussing out И не защото съм с малко дете, винаги съм ги мразила. За късмет детето ми беше капнало от умора и заспа в 22ч. и проспа целия гръм и трясък. Само ъм 01ч. се събуди и промърмори нещо за някакви бомбички и как утре ще яде мекици и заспа Mr. Green
Обаче трябва да се въведе някакво наказание ли, що ли, не знам, но е нечовешко това положение. Confused

# 22
  • Мнения: 227
Снощи,за по-сигурно,че ще се чуе,съседите ни напускаха пиртаки и бомбички във входа-голям кънтеж,голямо чудо...ви казвам.И сигурно им е било и кеф------ #2gunfire

# 23
  • Мнения: 2 529
И аз го ненавиждам това с пиратките и колкото и странно да ви се вижда не заради детето, а заради кучето  #Cussing out. Вече трета година поред малкият за щастие въобще не се вълнува и си спи, но милата ми принцеса не знае къде да се скрие от страх.  Sad Наложи се да я заключим в банята, защото там най-малко се чува, поне докато отминат най-интензивните гърмежи  ooooh!. Най-много ме е яд, че не само в новогодишната нощ се гърми, оооо не  #2gunfire, а дни преди и дни след нея и през цялото това време не мога като хората да си изведа кучето, защото не смее да излезе, следвателно и моята и на детето разходката се провалят, абе.... ooooh!

# 24
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Не стига гърмежите ами всичко е мръсно от остатъците от пиратките, ракетките и т.н

# 25
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 706
Вчера едни хлапета ме заплашваха, че ще ми метнат пиратки в краката, докато си мъкна пазарските торби, ама май някакъв друг вид фишек беше, че доста голям ми се видя. Не метнаха слава Богу, но ме изправиха на нокти. Келешчета на възраст около 5 клас.

# 26
  • Мнения: 1 080
Аз както си гледах през прозореца какво да видя от съседния блок гърмят ,обаче с пистолет  Shocked

# 27
  • Мнения: 811
4ета,4ета и ви "завиждам"  Grinning.ЗаЩото това,за което пиШете не ми е 4уждо.Само 4е тук,във Валенсия се гърми през цялата година,само не и в новогодиШната ноЩ...тия все са наопаки  #Cussing out.Но кулминацията е когато дойде седмицата около 19 март...Ле ле тогава се побъркваме,незнаете какво става...и това продължвава цяла седмица.Мисълта не можеШ да си 4уеШ,вси4ко в нас кънти,тв до дупка и не се 4ува грам,а за пуШилката да не говорим и 4е няма слисъл да се пере изобЩо докато отмине лудостта на хората.И дето казват някои от вас...къде са родителите на тези деца....ами с тях са си и ги пооЩряват и им се радват ,когато гърмят.Ама родителите оЩе по отка4ени от децата.Само незнам къде да се денем тази година,заради малката,заЩото направо Ще оглуШее,а за спане и дума неможе да става,заЩото гърмежите са цяла ноЩ.И не си мислете,4е са по4ивни дни,не,работи си се безотказно.А тези гърмяЩите не ги знам...отпуски ли си взимат,безработни ли са.. newsm78 Всяка година има и доста осъкатени,ама това се споменава между другото.На мой познат ,пред мен,за малко не му извадиха окото с една пиратка.Размина се на косъм,но ходи с превръзка известно време.И пиратката беШе хвърлена от едно току Що проходило,на което баЩа му му се радваШе много  #2gunfire и му показваШе.
Това с пиратките си е голям бизнес и докато има кухи лейки да купуват,така Ще е,за съжаление.

# 28
  • Мнения: 811
Аз както си гледах през прозореца какво да видя от съседния блок гърмят ,обаче с пистолет  Shocked
заЩо не се обади в полицията

# 29
  • Мнения: 3 423
и аз неразбирам това удоволствие да хвърляш пиратки newsm78
вчера у нас беше, #Crazy, като в Косово,в детската стая прозореца е голям и така силно гърмеше,но малкия не се събуди.
искам да ги забранят тия тъпи пиратки и да наложат страшни глоби за продаването и хвърлянето им Peace
само глоби ще усмирят простаците Peace

Общи условия

Активация на акаунт