Какви цели си поставихте за 2007 година?

  • 2 142
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 780
Първо да е честита на всички още веднъж!!! Да сте здрави, щастливи и с много успехи през новата година!!

.. успехи в какво? Обикновено всеки си обещава нещо за новата година, поставя си някакви цели..  Какво си обещахте вие?

Аз (за кой ли път  ooooh! Mr. Green) си обещах да отделям повече време за себе си, да водя по-здравословен начин на живот и да се докарам във форма, в която да се чувствам добре! Много ми се иска и някак си да стигам по-често до книгите, кината.. да видим как ще го направя!

Какви решения вие взехте за себе си?

# 1
  • Германия
  • Мнения: 8 092
Да се дипломирам newsm77

# 2
  • Мнения: 1 128
Да си влезна в дрехите от преди бременноста Mr. Green
Да наваксам пропуснатото от курса,който е запо4нал преди три месеца,но аз запо4вам да се вклю4вам от другия понеделник.
И да не си 4еша мозъка за глупости Mr. Green

# 3
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
Да си взема всички изпити, така че да започна на чисто в последната ми година от следването.
Да отслабна, което значи повече движение.
Да подновя всички контакти с хора, с които не съм се чувала или виждала от години.
Да внеса ред в бумагите си, които за 4 години станаха доста.
Да направя по-красива градина.
 И да започна с четенето на многобройните книги, които ме чакат свързани с дипломната ми работа.
Да успея да разреша проблема ни в нашето райско кътче в България, за да можем да си ходим там по-често.

Оле, май доста неща си поставям за цел.
 ooooh! ooooh! ooooh!

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 17:07 от Kalinka

# 4
  • Мнения: 3 367
...мисля 1е нямам цели..имам план какво трябва да свърша но той не е пожелателен,а задължителен(у-ще,карирера,нови градини за децата,нова кола за мен и пр),и молба (към не знам кой) да сме здрави...но цел пер се нямам..остарях ейййййй..

# 5
  • Мнения: 384
Интересно въпросче
Да родя живо и здраво бебче, всичко да мине добре и за него и за мен.
Да взема да го науча най- накрая този английски.
Да си намерия по- добра работа.
Да се приберем до България за около 1 месец
И не на последно място да сме живи и здрави

# 6
  • Мнения: 1 610

Да отслабна с 15 кг.
В дрехите си от преди бремеността мога да се вмъкна понеже съм татко барба , но тези 15 кг да ми един голям трън в окото

# 7
  • Мнения: 664
Мислим върху генерална промяна в живота на семейството ни през  следващата година...обаче всичко е суета...Здраве да има, само за това се моля,  с другото да става каквото ще!

# 8
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
пьрво да си вля3я вьв формата, че много му отпуснах края миналата година Mr. Green  ooooh!( шоколади, шоколадчета и всякакви подобни шоколадови работи ) и после - една малка Шоколадка Линда Grinning

# 9
  • Мнения: 6 167
 - da imam sobstven business
-  да науча 2-3 програми
- да отслабна
- да въртя педалите на велоергометъра всеки ден.
- да си организирам по-добре домакинството, че да ми е по-лесно
- да правя по-хубави снимки и да си обновявам сайта.
...има още много, но това е в общи линии..

Последна редакция: пн, 01 яну 2007, 19:34 от Lennie

# 10
  • Мнения: 1 559
1 Здраве,здраве и пак здраве Peace
2 Семеино разбирателство и нестихваща любов Heart Eyes
3 Да отслабна 10 кила #Cussing out
4 Да направим много хубава сватба в БГ(църковен брак де) bowuu Joy
5 Лятото да забременея с втора принцеска Flutter

# 11
  • Мнения: 5 183
Да вляза във форма - с пове4е движение и здравословно хранене;
Да стана шофьор най-сетне;
Да си ида до БГ - не съм си ходила от 3 години;
Да си намеря по-добра работа;
Да оту4а сина си от нощния памперс  Embarassed
Да намирам пове4е време за себе си - за книги и други неща, които ми доставят удоволствие;
Да запиша сина си на плуване;
Да запо4на да го водя на народни танци към българското дружество тук ...

# 12
  • Мнения: 1 860
Да си уредя документите.
Да се прибера в България за почивка.
Да си намеря работа.

# 13
  • Мнения: 780
Приключи ли списъка, че в края на годината ще ви го извадя да се отчетете  Mr. Green

2 дена вече в Новата, а тук от "дояждане" още не мога да се съсредоточа върху изпълнение на решенията си!  Blush
пак си намирам оправдания Outta Joint Mr. Green

# 14
  • Мнения: 1 909
пьрво да си вля3я вьв формата, че много му отпуснах края миналата година Mr. Green  ooooh!( шоколади, шоколадчета и всякакви подобни шоколадови работи ) и после - една малка Шоколадка Линда Grinning
вЪрти го, сучи го, на теб само шоколад ти е в главата и пред очите  Crazy Mr. Green Heart Eyes

Аз си поставих за цел да не сьм толкова нервна и да си сменя работата (нервността иде от работата Joy).
И вчера си поставих още една цел : да не забравям хармонията и щастието, с които ме посрещна 2007  Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт